مشاوره و کوچینگ خصوصی علی عربی

 

هر آن‌چه نیاز داری در اختیار توست؛ اما در میان دریایی از گفته‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های متناقض پنهان است. هدف من از طرح طلایی، در اختیار گذاشتن تجارب، بینش‌ها و دانسته‌هایم برای ساخت یک فانوس دریایی‌ست. این‌جا می‌توانید پاسخ خود را رایگان بیابید. و با این حال، طرح‌های مشاوره و کوچینگ خصوصی با آزمون‌های بزرگ روانشناسی برای کمک به مسیر اختصاصی زندگی و رابطه‌ی شما در نظر گرفته شده.


 طرح سوم، ارائه و ارسال یک پاسخ خصوصی جامع و دقیق صوتی به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه به سوال خصوصی شما در قالب متن یا صداست که با ارائه و تفسیر تست‌های مهم روانشناسی صورت می‌گیرد.

طرح دوم برای یک مشاوره کوتاه مدت غیر حضوری با برگزاری دو جلسه ۱ ساعته و دو پرسش و پاسخ خصوصی در طول ۱ ماه، همراه با تست‌های مهم روانشناسی، در نظر گرفته شده.

طرح اول، همراهی بلند مدت ۶ ماهه و طراحی استراتژی کسب و کار و زندگی همراه با پرسش و پاسخ نامحدود و ۲۴ جلسه طولانی با تضمین رشد سه برابر است و به شکل بسیار محدود ارائه می‌گردد.


برای دریافت جزئیات بیشتر با ایمیل tarhetalayi@gmail.com و یا تلگرام @tarhetalayi در تماس باشید.

در کلیه طرح‌ها پکیج فایل‌های صوتی تنظیم امواج مغز برای برنامه‌ریزی ناخودآگاه به اهداف معین (فایل‌های سابلیمینال)، که با کیفیت اوریجینال از فروشگاه‌های معتبر آمریکا به مبلغ ۳۰۰ دلار خریداری شده، رایگان ارائه می‌گردد.

جلسات خصوصی، تنها به شکل غیرحضوری (تماس تلفنی و آنلاین) برگزار می‌گردد.

طرح‌های کوچینگ شامل پرسش و پاسخ خصوصی به صورت ارسال صدا، در یک بازه زمانی مشخص می‌باشد.

 

آیا نیاز به مشاوره خصوصی دارم؟

برای شما سه راه ارتباطی موجود است:

  1. اگر پرسش شما کوتاه و یک خطی‌ست، در کامنت‌های سایت پاسخگو هستیم.
  2. می‌توانید شانس خود را برای شرکت در برنامه پرسش و پاسخ ما امتحان کنید. این برنامه هفتگی‌ست و تا امروز بیشتر از ۳۰۰ درخواست به ما رسیده؛ یعنی تا چند سال آینده پرسش‌ها تکمیل است.
  3. رزرو جلسه کوچینگ خصوصی.

با بیش از ده سال تجربه‌ی جهانی در عرصه‌های کسب و کار و زندگی در کنار منتورهای بین‌المللی در شرق و غرب، این‌جا با فرمول متداول و زمان‌بر و ناکارآمد مشاوران ایرانی فعالیتی انجام نمی‌شود. تمرکز، بر ارائه راهکار در کنار روشن سازی مسیر است. و این راهکار به جهت برنامه‌ریزی دوباره‌ی شماست.

پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره

فرم زیر را بعد از پرداخت و هماهنگی با ما، تکمیل نمایید.