مشاوره مهارت‌های زندگی، رابطه و کسب و کار با علی عربی

 

 علی عربی کیست؟

هر آن‌چه نیاز داری در اختیار توست؛ اما در میان دریایی از گفته‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های متناقض پنهان است. عمر کفاف پیمودن تمام جاده‌ها را نمی‌دهد. بدون یک راهنما با دستاوردها و تجارب شفاف، به دور از مسیر اختصاصی خودت، در دریای بی‌پایان امروز دست و پا خواهی زد.

کسب و کار، جدا از زندگی نیست و ما با تجربه و دستاوردهای روشن در هر دو، طرح زندگی کامل تو را مشخص می‌کنیم. بدون روشن شدن مسیر درست کسب و کار، مسیر زندگی عاطفی تو نیز همیشه مختل است و یک مشاوره‌ی مرسوم، کاری از پیش نمی‌برد.

 

ارائه راهکار مختص زندگی و رابطه عاشقانه تو

مشاوره زندگی، مشاوره ازدواج، مشاوره کسب و کار

جلسات مشاوره و کوچینگ زندگی و کسب و کار با علی عربی، به صورت حضوری (در شهر مشهد) و غیر حضوری (تماس تلفنی و آنلاین) برگزار می‌گردد.

به مدت ۱ ماه از تاریخ برگزاری آخرین جلسه، پرسش‌های شما به صورت خصوصی و با ارسال صدا، به فاصله‌ی یک هفته، به طور کامل پاسخ داده می‌شود.

در جلسات کوچینگ زندگی، مجموعه‌های خریداری شده و نایاب موسیقی و اصوات برنامه‌ریزی ناخودآگاه و مدیتیشن با ارزش بیش از ۳۰۰ دلار، به حساب تلگرام شما ارسال می‌گردد.

مدت زمان تمامی جلسات ۱ ساعت است.

با رزرو هر جلسه، یک جلسه رایگان، مشروط بر انجام تمرینات و اقدامات ارائه شده، معین و برگزار می‌گردد.

آیا نیاز به مشاوره خصوصی دارم؟

برای شما سه راه ارتباطی موجود است:

  1. اگر پرسش شما کوتاه و یک خطی‌ست، در کامنت‌های سایت پاسخگو هستیم.
  2. می‌توانید شانس خود را برای شرکت در برنامه پرسش و پاسخ ما امتحان کنید. این برنامه هفتگی‌ست و تا امروز بیشتر از ۳۰۰ درخواست به ما رسیده؛ یعنی تا چند سال آینده پرسش‌ها تکمیل است.
  3. رزرو جلسه کوچینگ خصوصی.

با بیش از ده سال تجربه‌ی جهانی در عرصه‌های کسب و کار و زندگی در کنار منتورهای بین‌المللی در شرق و غرب، این‌جا با فرمول متداول و زمان‌بر و ناکارآمد مشاوران ایرانی فعالیتی انجام نمی‌شود. تمرکز، بر ارائه راهکار در کنار روشن سازی مسیر است. و این راهکار به جهت برنامه‌ریزی دوباره‌ی شماست.

بازیگر اصلی قصه، خود شما هستید. ما به شما انگیزه، جهت و منابعی بیش از حد لازم می‌دهیم. مسیر را هموار و شفاف می‌کنیم. انتخاب با شماست.

جلسه در چه تاریخی برگزار می‌گردد؟

با توجه به جلسات پیاپی بین‌المللی در چند حوزه کاری، زمان جلسات خصوصی در حال حاضر (زمستان سال ۱۳۹۸ خورشیدی) حدود ۱ تا ۲ هفته بعد از پرداخت تعیین می‌گردد. هر چند، اگر یک مسئله‌ی ضروری در میان است، به تلگرام @tarhetalayi اطلاع دهید.

خارج از کشور زندگی می‌کنم. چگونه پرداخت کنم؟

در شرایط امروز، تنها راه پرداخت از خارج کشور، انتقال بیت‌کوین است. انتقال را می‌توانید از طریق سایت‌های خدمات پرداختی انجام دهید. شما می‌بایست معادل ۳۰ دلار بیت‌کوین به این آدرس ارسال کنید و اطلاعات پرداخت خود را به تلگرام @tarhetalayi اطلاع دهید:

۱LY7JtGSgj24BeTB4j4DWrYXiMMjSx14ab

برای انتقال وجه از طریق حساب‌های داخل کشور، با تلگرام @tarhetalayi در ارتباط باشید.

سوال بیشتری دارید؟

با تلگرام @tarhetalayi در ارتباط باشید.

پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره

بعد از پرداخت، فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس ما جهت هماهنگی باشید.