مشاوره مهارت‌های زندگی، رابطه و کسب و کار با علی عربی

 

 علی عربی کیست؟

هر آن‌چه نیاز داری در اختیار توست؛ اما در میان دریایی از گفته‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های متناقض پنهان است. عمر کفاف پیمودن تمام جاده‌ها را نمی‌دهد. بدون یک راهنما با دستاوردها و تجارب شفاف، به دور از مسیر اختصاصی خودت، در دریای بی‌پایان امروز دست و پا خواهی زد.

کسب و کار، جدا از زندگی نیست و ما با تجربه و دستاوردهای روشن در هر دو، طرح زندگی کامل تو را مشخص می‌کنیم. بدون روشن شدن مسیر درست کسب و کار، مسیر زندگی عاطفی تو نیز همیشه مختل است و یک مشاوره‌ی مرسوم، کاری از پیش نمی‌برد.

 

ارائه راهکار مختص زندگی و رابطه عاشقانه تو

مشاوره زندگی، مشاوره ازدواج، مشاوره کسب و کار

جلسات مشاوره و کوچینگ زندگی و کسب و کار، تنها در دو طرح ۱ ماهه (۱ جلسه + ۱ جلسه رایگان به مدت ۱ ماه) و ۱ ساله‌ (۶ جلسه + ۷ جلسه رایگان به مدت ۱ سال) به دو صورت حضوری (در شهر مشهد) و غیر حضوری (تماس تلفنی و آنلاین) برگزار می‌گردد. برای اطلاع از بهای طرح ۱ ساله و جلسات حضوری، تماس بگیرید.

بعد از برگزاری یک جلسه، به مدت ۲ ماه، پرسش‌های شما به صورت ارسال ویس شخصی پاسخ داده می‌شود.

بعد از برگزاری جلسه، مجموعه‌ی خریداری شده و نایاب موسیقی و اصوات برنامه‌ریزی ناخودآگاه و مدیتیشن، به حجم ۱۰ گیگابایت و با قیمت بیش از ۳۰۰ دلار، رایگان به حساب تلگرام شما ارسال می‌گردد.

مدت زمان تمامی جلسات ۱ ساعت است.

برگزاری جلسات رایگان مشروط به انجام تمرینات ارائه شده است.

تضمین رشد ۳ برابر در جلسات کسب و کار، تنها با ارائه دسترسی‌های لازم به سیستم صورت می‌گیرد.

من نیاز فوری دارم، جلسه در چه تاریخی برگزار می‌گردد؟

با توجه به جلسات پیاپی بین‌المللی در چند حوزه کاری، زمان عادی جلسات خصوصی در حال حاضر (زمستان سال ۱۳۹۸) حدود ۲ هفته بعد از پرداخت، تعیین می‌گردد. هر چند، اگر یک مسئله‌ی ضروری در میان است، حتما به تلگرام @tarhetalayi اطلاع دهید.

از کجا بدانم جلسه برای این شرایط من مفید است؟

با بیش از ده سال تجربه‌ی جهانی در عرصه‌های کسب و کار و زندگی در کنار منتورهای بزرگ بین‌المللی، این‌جا با فرمول متداول و زمان‌بر و ناکارآمد مشاوران ایرانی فعالیتی انجام نمی‌شود. تمرکز، بر ارائه راهکار است. و این راهکار به جهت برنامه‌ریزی دوباره‌ی شماست.

به همین خاطر تا دو ماه بعد از برگزاری جلسه، می‌توانید سوالات خود را به طور خصوصی بپرسید و پاسخ شخصی را به صورت ویس دریافت کنید. به همین خاطر، مجموعه‌های تهیه شده از آمریکا با مبالغی بیش از ۳۰۰ دلار برای برنامه ریزی ناخودآگاه و مدیتیشن عمیق، به رایگان در اختیار قرار می‌گیرد. و به همین خاطر یک جلسه رایگان در نظر گرفته شده.

ما به شما جهت و منابعی بیش از حد لازم را می‌دهیم. مسیر را شفاف می‌کنیم. انتخاب با شماست و با کمی اراده، در آن قدم خواهید گذاشت.

خارج از کشور زندگی می‌کنم. چگونه پرداخت کنم؟

در شرایط امروز کشور، تنها راه پرداخت انتقال بیت‌کوین است. شما می‌بایست معادل ۳۰ دلار بیت‌کوین به آدرس کیف پول ۱LY7JtGSgj24BeTB4j4DWrYXiMMjSx14ab (یا با اسکن QR کد زیر) ارسال کنید و اطلاعات پرداخت خود را به تلگرام @tarhetalayi اطلاع دهید.

 

نیاز من یک جلسه است. چرا دو جلسه؟

مبلغ پرداختی شما، تنها برای جلسه‌ی اول است. جلسه‌ی دوم رایگان است و به عنوان جمع بندی و اهرم فشاری برای دسترسی به نتایج، و تنها به شرط انجام تمرینات برگزار می‌گردد.

در جلسه‌ی اول، ریشه‌ی مشکل و مسئله‌ی شما بررسی و بعد از جلسه، چک لیست اقدامات لازم ارائه می‌گردد. بدون جلسه‌ی دوم، شما الزامی برای انجام اقدامات لازم ندارید. در فاصله‌ی دو جلسه، متعهد به “اقدام و انجام” خواهید شد.

پیش از رزرو، یک سوال شخصی از آقای عربی دارم.

ارتباط مستقیم شما با علی عربی، تنها بعد از رزرو جلسه ممکن است. هرچند، شما می‌توانید سوالات کوتاه خود را به تلگرام @tarhetalayi ارسال کنید.

پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره

بعد از پرداخت، فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس ما جهت هماهنگی باشید.