مشاوره راه اندازی کسب و کار

 

(برای مطالعه سوابق علی عربی، کلیک کنید.)

اگر در ابتدای راه یا در فکر راه اندازی کسب و کار خود هستید، هزینه‌های بسیار سنگین در انتظار شماست.

چرا که اطلاعات و راه و رسم مرسوم و آن‌چه این روزها می‌خوانید و می‌شنوید، یا اشتباه است و یا بدون هیچ ارزیابی از موقعیت کنونی شما در بازار امروز گفته شده. آمار شکست ۹۷ درصدی و ضررهای سنگین کسب و کارهای نوپا صحت ادعای من است. امروز موفقیت شما تنها دو راه دارد:

یا کسب تجربه با گذر از شکست و هزینه، و یا قرار گرفتن در کنار متخصصان سیستم مارکتینگ، برندینگ و کسب و کار دیجیتال امروز.

رونق ۳ برابر (تضمینی) کسب و کار، حرفه‌ی من است. مهم‌ترین اصل کسب و کار شما، برند شماست. برند، فروشنده‌ی دائم شماست. شهرت برند و برند شخصی، ایجاد معجزه می‌کند. و این تخصص تمام زندگی من برای شماست.

 

مهارت‌های میلیاردی زندگی

 

عزت نفس (Self-esteem) بنیاد تمام موفقیت‌های زندگی عشقی، مالی، جسمی و معنوی‌ست. موفقیت، توسعه‌ی مهارت‌های ضروری زندگی تا آغاز رشد ثروت و عزت نفس است.

عزت نفس چیزی نیست که با چند جلسه مشاوره خصوصی یا حضور در کارگاه‌ها و سمینارها به دست آید. اما با یک برنامه‌ی اصولی مدیریت فردی و تجربه‌ی مهارت‌های زندگی، می‌توانید دیسیپلین خود را به عنوان اولین قدم به دست آورید. باید بدانید واقعا چه می‌خواهید و برای چه ساخته شده‌اید.

قانون جذب را ناخودآگاه شما به نفع یا زیان‌تان فعال می‌کند. و ۹۹ درصد روز ما در اختیار ناخودآگاه‌مان است. من بزرگ‌ترین متدها را در برنامه‌ریزی دوباره‌ی ضمیر ناخودآگاه شما به کار می‌بندم. ورود و ماندگاری پول و عشق، هر دو از قدرت روابط شما سرچشمه می‌گیرد. و ارتقاء برند شخصی شما، روابط‌تان را زیر و رو می‌کند. برند شخصی شما همان چیزی است که مردم پشت سر از شما می‌گویند. اگر آن‌چه دوست دارید نیست، در ساخت برند شخصی خود موفق نبوده‌اید.

شروع راه توسعه‌ی مهارت‌های میلیاردی زندگی و عزت نفس خود را به من بسپارید.

 

مشاوره ضروری (رایگان)

 

در صورتی که در شرایط بحرانی مالی و زندگی به سر می‌برید، مورد خود را در فرم مشاوره با انتخاب بخش “ضروری” شرح دهید. توجه داشته باشید که به علت حجم بالای فرم‌های ارسالی در این بخش، ممکن است پیغام شما دیده نشود. پاسخ‌های این بخش، به صورت متن به ایمیل ارسال می‌شود.

 

دیگر هزینه نکنید! (ضرر تبلیغات)

 

فردی که بعد از حدود ۷۵ میلیون تومان هزینه در کسب و کار نوپایش به بن بست رسیده بود، پیش من آمد و خواست راهکاری ارائه دهم. راهکار من بسیار دردناک بود. چرا که با یک تغییر جهت درست، متوجه شد که ۹۵ درصد هزینه‌ها دور ریخته شده. اولین هدف از برگزاری جلسات مشاوره کسب و کار، جلوگیری از ضربه‌ی ضررهای سنگین راه اندازی کسب و کار است.

اگر با یک دیجیتال مارکتر مشاوره کنید، حتما در اولین قدم ساخت یک وب سایت را به شما پیشنهاد می‌کند. اگر او طراح حرفه‌ای وب سایت باشد، شما را به داشتن یک CMS اختصاصی گران و هزینه‌های سنگین بهینه سازی، نگهداری، پشتیبانی و سئو، متقاعد خواهد کرد. در حالی که شاید اصلا نیازی به وب سایت نداشته باشید! این روزها حتی بعضی شومن‌های ما از اینستاگرام، درآمدهای ۵۰۰ میلیون تومان ماهانه دارند!

پس بله، قبل از هر اقدام، نیاز به یک استراتژی درست و دید وسیع دارید.

رونق کسب و کار نیز نیاز به هزینه‌های اضافی ندارد. نیاز به ۱۵ میلیون تومان فقط برای ۱۵ ثانیه استوری اینستاگرام یک هنرمند ندارد. تا برند خود را پرورش نداده باشید، مانند یک دست فروش در دنیای دیجیتال هستید. یک روزه می‌فروشید و فراموش می‌شوید. با ساخت و ارتقاء یک برند معتبر و یافتن بازار هدف و ایستادن در مسیر آن، در حالی که ۲ میلیون نفر در حال رد کردن استوری‌های تبلیغاتی هستند، شما با آسودگی در مسیر سیلاب مشتریانی که دوست دارید ایستاده‌اید.

 

  • جلسات مشاوره به دو صورت حضوری (در شهر مشهد) و غیر حضوری (تماس تلفنی) برگزار می‌گردد. زمان جلسات حضوری ۳ ساعت و تلفنی ۲ ساعت می‌باشد.
  • زمان تماس جلسات غیر حضوری خارج از ساعات کاری‌ست و به همراه روز آن مشخص و به شما اعلام می‌گردد.
  • تضمین رشد ۳ برابر، تنها در جلسات حضوری و با ارائه دسترسی‌های لازم به سیستم، صورت می‌گیرد.
  • بعد از ارسال فرم مشاوره و پرداخت، پیغامی برای هماهنگی با شما ارسال می‌گردد.

مشاوره کسب و کار و بیزینس کوچینگ علی عربی

مشاوره رایگان کسب و کار با علی عربی

مشاوره زندگی بهتر و مهارت های زندگی علی عربی

پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره