مشاوره کسب و کار و مدیریت فردی

 

فروش غیرفعال و دائم با ساخت یک برند شخصی ماندگار و تضمین رشد فروش تا سه برابر در سه جلسه مشاوره بیزینس با علی عربی، استراتژیست و مشاور کسب و کار و مارکتینگ، کارشناس برندسازی، مشاور مهارت‌های زندگی، مترجم و مولف.

جلسات مشاوره بیزینس شامل، طراحی هویت و ساخت برند شخصی و سازمانی، مارکتینگ و تضمین فروش تا سه برابر، مشاوره مالی و بودجه بندی، مدیریت کسب و کار، مذاکرات فروش، ایجاد فرهنگ سازمانی، طراحی گرافیک و رنگ سازمانی و مدیریت خلاقیت و نوآوری.

جلسات مشاوره مدیریت فردی شامل، استراتژی مدیریت زمان بر اساس برنامه‌ی شخصی، استراتژی شروع یک کسب و کار نوپا، ساخت و توسعه برند شخصی، تکنیک‌های مذاکره، مدیریت مالی و مدیریت روابط در زندگی و کسب و کار.

با توجه به تجربیات برگزاری جلسات سابق، نحوه اجرای جلسات مشاوره به طور کلی تغییر کرده است. جلسات مشاوره به شیوه‌های حضوری (در شهر مشهد) و تماس تصویری به دلخواه مشتری برگزار می‌گردد. این جلسات با تضمین رشد همراه است و به این خاطر و صرفه جویی در زمان جلسه، پیش از شروع و بعد از پرداخت، رزومه‌ی کاملی از شما درخواست می‌شود.

برگزاری جلسات حضوری تنها در شهر مشهد صورت می‌پذیرد و تضمین رشد شرکت، با ارائه‌ی دسترسی کامل مشاور به سیستم حسابداری و سایت امکان پذیر است.

اگر سوالی در مورد جلسه یا نحوه‌ی اجرای آن دارید، در فرم تماس با ما ارسال کنید. بعد از انتخاب طرح مشاوره‌ی دلخواه خود، برای پرداخت از طریق لینک زیر اقدام نمایید. تا پیش از پرداخت، ارتباط تنها از طریق فرم تماس با ما برقرار می‌شود.

مشاوره زندگی بهتر و مهارت های زندگی علی عربی

پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره

مشاوره کسب و کار و بیزینس کوچینگ علی عربی

پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره

مشاوره کسب و کار و بیزینس کوچینگ علی عربی

پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره