علی عربی

کوچ بین‌المللی مهارت‌های زندگی و کسب و کار


برندسازی

رشد ده برابر کسب و کار با ارتقاء برند و طراحی هویت خاص، لوگو و استراتژی بی‌نقص در ساخت برند شخصی و سازمانی ماندگار برای یک اعتبار دائمی.

تألیف و ترجمه

نویسنده و مترجم بیش از ۵۰۰ مقاله، کتاب و فیلم‌نامه در زبان‌های انگلیسی و فارسی.

روابط بین‌المللی

پیش نیاز رسیدن به یک قرارداد بین‌المللی میلیون دلاری از صفر، کسب عظیم‌ترین و ضروری‌ترین مهارت‌های زندگی و کسب و کار و طرح‌ریزی بزرگ‌ترین استراتژی‌هاست.

کوچینگ کسب و کار

با ده سال سابقه در بازرگانی و بیزینس بین‌الملل و کسب بزرگ‌ترین قراردادهای بین‌المللی هم‌چون انتقال تکنولوژی رفع آلودگی هوای تهران.

کوچینگ مهارت‌های زندگی

در کنار مشهورترین نویسندگان و فعالان این حوزه هم‌چون پائولو کوئلیو، از سال ۱۳۸۴، با مدیریت ذهن، هیپنوتیزم، مدیتیشن و مدیریت روابط در راستای رشد عزت نفس، بنیاد تمام موفقیت‌های مالی و عاطفی.

دیجیتال مارکتینگ

طرح جدید در راستای یکپارچه‌سازی دیجیتال مارکتینگ. سئو نه پاسخ نیاز شماست و نه آن چیزی که تصور می‌کنید. سئو تنها یک ابزار است.

توسعه کسب و کار و زندگی

 

دنیای امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به مدیریت و طراحی یک استراتژی کاملا دقیق و هدفمند چه در کسب و کار و چه زندگی دارد. وسعت این دنیای تازه بیشتر از هر زمان دیگر و سرعت آن باور نکردنی‌ست. این‌جا دیگر جایی برای تردید و حرکت بدون استراتژی نیست. طراحی استراتژی رونق و توسعه کسب و کار و زندگی، نیازمند یک همراه آشنا با مهارت‌های ضروری دنیای امروز است.

موفقیت تنها دو اصل دارد: مهارت و عزت نفس. من با تاسیس وب‌سایت طرح طلایی، با بینش‌ها، داستان‌ها و تجربیاتم از یک عمر سمینار، گفتگو و جلسات با سرشناس‌ترین نویسندگان از سراسر دنیا، سعی در پاره کردن ساختارهای کهنه‌ی کسب و کار و زندگی و در نتیجه، افزایش عزت نفس و ثروت خودساخته داشته‌ام. این‌جا اطلاعات رایگان است.

شهرداری مشهد
موسسه آموزش عالی بهار
دانشگاه فردوسی مشهد
درویشی
باغ ملک
محسن نامجو

“13 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای از سال ۱۳۸۵ خورشیدی”

برخی مشتریان


برخی افراد و شرکت‌های طرف قرارداد علی عربی

 

 

 

دانشکده علوم پزشکی دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه بهار مشهد / آقای دکتر ضمیری

کالج هنر و طراحی ونکوور

محسن نامجو / تور استرالیا محسن نامجو در سال ۲۰۱۳

هتل درویشی مشهد / آقای درویشی

هتل امپراطور مشهد / آقای خسروی

باغ ملک

باغ تالار دهکده آبی / رستوران دیدار شاندیز

سوابق مهم و دستاوردها


سایر دستاوردها و رزومه‌ی مختصر علی عربی

 

 

 

تألیف و ترجمه‌ی بیش از ۵۰۰ مقاله، کتاب و فیلم‌نامه به زبان‌های انگلیسی و فارسی از سال ۱۳۸۰ خورشیدی (۲۰۰۱ میلادی).

فعالیت حرفه‌ای در عرصه‌ی برندسازی از سال ۱۳۸۴ خورشیدی (۲۰۰۵ میلادی).

ایجاد روابط بین‌الملل از سال ۱۳۸۵ خورشیدی (۲۰۰۶ میلادی).

فعالیت حرفه‌ای در حوزه مارکتینگ از سال ۱۳۸۶ خورشیدی (۲۰۰۷ میلادی).

موسس و مدیر عامل شرکت نقش نگار کیان کاخ.

روابط با چین، ترکیه، روسیه، امارات متحده، تایوان، برزیل و کانادا.

اخذ نمایندگی ایران از گرندکور روسیه.

همکاری با پائولو کوئلیو.

 همکاری در آموزش با کالج هنر و طراحی ونکوور.

هنرجوی کونگ فو شائولین.

در سال ۱۳۸۷ خورشیدی، قرار همکاری در انتشار یک کتاب با پائولو کوئلیو بسته شده بود که به علت اتفاقات سیاسی ایران در سال ۱۳۸۸، هرگز به سرانجام نرسید. در سال ۱۳۸۸، ناشر و مترجم ایرانی پائولو کوئلیو، در قلب حوادث این سال حضور داشت و با حمایت کوئلیو از او، مسیر همکاری‌اش با ایران برای همیشه بسته شد. این کتاب پادشاهی زمین نام داشت و ۹۰ درصد مراحل تهیه‌ی آن طی شده بود.

علی عربی

.

همکاری پائولو کوئلیو و علی عربی

ارائه راهکار اختصاصی در راستای زمان، بودجه و سبک زندگی تو

 

 

هر آن‌چه نیاز داری در اختیار توست؛ اما در میان دریایی از گفته‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های متناقض پنهان است. عمر کوتاه است و پیمودن تمام جاده‌ها در راه یافتن مسیر درست منطقی نیست. نه زمان پیمودنش در اختیار است، و نه قدرت آن. زندگی تو یک مسیر ویژه مختص شخصیت تو دارد. مسیری که در راستای استعدادها و خواسته‌های توست. بدون یک راهنما با دستاوردها و تجارب شفاف، به دور از مسیر اختصاصی‌ات، در دریای بی‌پایان امروز دست و پا خواهی زد.

کسب و کار، جدا از زندگی نیست و ما با تجربه و دستاوردهای روشن در هر دو، طرح زندگی کامل تو را مشخص می‌کنیم. بدون روشن شدن مسیر کسب و کار، مسیر زندگی عاطفی تو نیز همیشه مختل است و یک مشاوره‌ی مرسوم، کاری از پیش نمی‌برد.

آخرین نوشته‌ها

4.3/5 (3 Reviews)