پرسش از علی عربی

مشاوره رابطه، زندگی و کسب و کار

 

این برنامه‌ی عمومی پرسش پاسخ طرح طلایی است، برای مشاوره خصوصی با علی عربی لطفا از این صفحه اقدام به رزرو  جلسه نمایید.

یکی از اهداف همیشگی ما، ارائه پاسخ جامع به پرسش‌های شما چه در سایت و چه یوتوب بوده. اما با توجه به حجم جلسات کاری و مشاوره، زمانِ محدود و توضیحات ناقص سوالات، انجام آن از طریق یادداشت‌های کوتاه، هیچ‌زمان نه کامل بود و نه آن‌قدرها اثر بخش. این راضی کننده نبود و این شد که تغییری در رویه ایجاد کردیم.

تصمیم به ایجاد یک برنامه‌ی هفتگی پرسش و پاسخ گرفتیم تا با یک پاسخ کامل به یک پرسش ضروری شما، هم پاسخی کامل و جامع به شما، و هم عزیزانی که در شرایط مشابه و با سوال تقریبا یکسان مواجه هستند، داده باشیم. برای شرکت در این برنامه، می‌بایست پرسش خود را همراه با صدای خود به طور شفاف به تلگرام @tarhetalayi ارسال کنید.

پرسش‌های دریافتی بیش از اندازه است؛ و اولویت پاسخ، با ضرورت، کیفیت و دقت سوال. برای پرسش‌هایی در خصوص زندگی، حتما سن خود، تعداد خواهر و برادر، اختلاف سنی با آن‌ها و مسائل مهم بک گراند خود را ذکر کنید. از پرسش در قالب متن خودداری کنید، این برنامه صوتی‌ست. لطفا تقاضای چت خصوصی نکنید. اگر خواهان پخش صدای خود در این برنامه نیستید، تنها راه ممکن، رزرو جلسه مشاوره خصوصی ست.

پرسش از علی عربی

رابطه جنسی سه نفره با من و دوستش، شرط ادامه رابطه‌ست (سوء استفاده جنسی و عاطفی) – پرسش از علی عربی ۴

سوء استفاده جنسی و احساسی این روزها با پیچیدگی روابط، شکل‌های زیادی دارد. امروز با پرسش عزیزی همراه هستیم که با درخواست یک رابطه و رابطه جنسی سه نفره از عشق خود، ضربه‌ی احساسی پیچیده‌ای را تجربه می‌کند. امیدواریم این پاسخ، پاسخ جامعی به مشکلات و سوءاستفاده‌های مشابه باشد. با ما همراه شوید.
تماشای بیشتر

با تمرینات قانون جذب شما به عشقم رسیدم و با دخالت خانواده همسر، دارم در ازدواج شکست می‌خورم (ویدئو)

دخالت خانواده همسر گاهی تا جایی بالا می‌گیرد که ضروری‌ترین حقوق انسانی را هم سلب می‌کند. چاره چیست؟ امروز با پرسش عزیزی همراه هستیم که با استفاده از تکنیک‌های قانون جذب عشق طرح طلایی موفق به جذب عشق شده و حالا با اجبار و زور خانواده‌ی همسر، در شرایط سختی قرار دارد. با ما همراه باشید.
تماشای بیشتر

با خیانت همسرم چطور برخورد کنم؟ بعد از خیانت چطور به زندگی برگردم؟ پرسش از علی عربی (ویدئو)

خیانت همسر برای افرادی، بدترین ترومای روحی است. حتی بدتر از مرگ عزیزان. این روزها با وجود شبکه‌های اجتماعی و ارتباطات راحت‌تر، بیشتر و شدیدتر از هر زمان دیگر با "خیانت" مواجه هستیم. راه‌های کشف خیانت چیست؟ باید چه برخوردی با خیانت داشت؟ آیا می‌توان بعد از خیانت به زندگی بازگشت؟ در این قسمت پرسش از علی عربی، به این سوالات پاسخ کامل داده شده. با ما…
تماشای بیشتر

بهترین راه برای برگرداندن عشقم چیست؟ پرسش از علی عربی – قسمت اول

این اولین قسمت از برنامه پرسش و پاسخ علی عربی هست که به سوالی در خصوص بهترین راه برای برگرداندن عشق اختصاص داره و تماشا برای هر فردی که در رابطه بی‌توجهی و حتی بلاک شدن رو تجربه می‌کنه، ضروریه.
تماشای بیشتر