پرسش از علی عربی

مشاوره رابطه، زندگی و کسب و کار

 

این برنامه‌ی عمومی پرسش پاسخ طرح طلایی‌ست و با زمان طولانی پخش می‌گردد. پاسخ شما خصوصی ارائه نمی‌شود.

هدف از این برنامه، ارائه پاسخی کامل و جامع به شکل صوتی و تصویری به تمام سوال‌ها و شرایط مشابه است. برای شرکت در این برنامه، می‌بایست پرسش خود را همراه با صدای خود به طور شفاف و کوتاه به تلگرام @tarhetalayi همراه با یک عنوان چند کلمه‌ای، ارسال کنید. پرسش‌های بیش از ۳ دقیقه، در نظر گرفته نخواهد شد. از پرسش در قالب متن خودداری کنید؛ این برنامه صوتی‌ست.

پرسش‌های ارسالی بیش از اندازه و با توجه به کمبود وقت، زمان پخش هر قسمت نامشخص و نسبتا طولانی‌ست. شرکت در این برنامه به معنای پاسخ حتمی به شما نیست. قسمت‌های پخش شده حتما کمکی به شماست اما اگر نیاز به مشاوره خصوصی‌ست، از این صفحه اقدام کنید.

پرسش از علی عربی

جذب فرد خاص با قانون جذب (نمونه واقعی) + متد اختصاصی بازگشت به عشق

در این ویدیو در کنار معرفی کامل متد اختصاصی محصول "بازگشت به عشق"، با عزیزی همراهیم که به طرزی عجیب بارها از قانون جذب عشق استفاده کرده و البته با مشکلاتی همیشگی در این خصوص برخورد دارد. تماشای این ویدیو برای هر فردی با هر مشکل عاطفی ضروری‌ست.
تماشای بیشتر

برنامه‌های VIP طرح طلایی – دوره بازگشت به عشق

امروز، زمان قبلی ارائه دوره "بازگشت به عشق، عزت نفس و قانون جذب در عشق" است که با تاخیر مواجه شد. با وجود دریافت بیش از ۵۰۰۰ ویس پرسش و پاسخ، صحبتی با شما از مهم‌ترین علت وجود طرح طلایی تا پاسخ به سوالات مرسوم این روزها از عزت نفس و جلسات خصوصی و اعلام برنامه‌ها، امری ضروری بود.
تماشای بیشتر

خطر دروغ‌ها و تنها راز قانون جذب (ویدیویی که باید دید) | نقد قانون جذب با علم و روانشناسی | علی عربی

از سال ۲۰۰۶ و ساخت فیلم راز تا به امروز، تمام دنیا پر از صحبت‌های ضد و نقیض آموزش قانون جذب است. یک عده بدون هیچ تلاش موفق به رسیدن خواسته‌ها شدند و یک عده، با آموزش‌های نادرست قانون جذب از اساتید سراسر جهان، به کام مرگ و خودکشی رفتند. نقد و بررسی علمی قانون جذب همیشه تا به امروز، سوال اساسی و بی‌جواب مردم بوده. امروز، یک‌بار برای همیشه با بررسی…
تماشای بیشتر