پرسش از علی عربی

مشاوره رابطه، زندگی و کسب و کار

 

این برنامه‌ی عمومی پرسش پاسخ طرح طلایی است، برای مشاوره خصوصی با علی عربی لطفا از این‌جا اقدام به رزرو نمایید.

یکی از اهداف همیشگی ما، ارائه پاسخ‌های جامع به تمام پرسش‌های کامل شما در سایت و یوتوب بوده. اما با توجه به حجم جلسات کاری و مشاوره، زمانِ محدود و توضیحات ناقص سوالات، انجام آن از طریق متن‌های کوتاه در سایت، برای‌مان راضی کننده نبود.

به همین خاطر، تصمیم به ایجاد یک برنامه‌ی هفتگی پرسش و پاسخ گرفتیم تا با جواب کامل به پرسش‌های ضروری شما، پاسخ کامل و جامع هم به شما و هم افراد دارای سوال مشابه ارائه کنیم. برای شرکت در این برنامه، می‌بایست پرسش خود را همراه با صدای خود به طور شفاف به تلگرام @tarhetalayi ارسال کنید و در آخر بنویسید: “پرسش و پاسخ”. لطفا از پرسش به صورت متن خودداری کنید. اگر خواهان پخش صدای خود در این برنامه نیستید، تنها راه ممکن، رزرو جلسه مشاوره خصوصی‌ست.

پرسش‌های بسیار زیاد به طور روزانه به دست ما می‌رسد، و این برنامه هفتگی‌ست. پس پرسش شما بر اساس دو معیار کیفیت ضبط صدا و کیفیت و ضرورت سوال، اولویت بندی می‌شود.

پرسش از علی عربی

با خیانت همسرم چطور برخورد کنم؟ بعد از خیانت چطور به زندگی برگردم؟ پرسش از علی عربی (ویدئو)

خیانت همسر برای افرادی، بدترین ترومای روحی است. حتی بدتر از مرگ عزیزان. این روزها با وجود شبکه‌های اجتماعی و ارتباطات راحت‌تر، بیشتر و شدیدتر از هر زمان دیگر با "خیانت" مواجه هستیم. راه‌های کشف خیانت چیست؟ باید چه برخوردی با خیانت داشت؟ آیا می‌توان بعد از خیانت به زندگی بازگشت؟ در این قسمت پرسش از علی عربی، به این سوالات پاسخ کامل داده شده. با ما…
تماشای بیشتر

بهترین راه برای برگرداندن عشقم چیست؟ پرسش از علی عربی – قسمت اول

این اولین قسمت از برنامه پرسش و پاسخ علی عربی هست که به سوالی در خصوص بهترین راه برای برگرداندن عشق اختصاص داره و تماشا برای هر فردی که در رابطه بی‌توجهی و حتی بلاک شدن رو تجربه می‌کنه، ضروریه.
تماشای بیشتر