پرسش از علی عربی

مشاوره رابطه، زندگی و کسب و کار

 

این برنامه‌ی عمومی پرسش پاسخ طرح طلایی‌ست و با زمان طولانی پخش می‌گردد. پاسخ شما خصوصی ارائه نمی‌شود.

هدف از این برنامه، ارائه پاسخی کامل و جامع به شکل صوتی و تصویری به تمام سوال‌ها و شرایط مشابه است. برای شرکت در این برنامه، می‌بایست پرسش خود را همراه با صدای خود به طور شفاف و کوتاه به تلگرام @tarhetalayi همراه با یک عنوان چند کلمه‌ای، ارسال کنید. پرسش‌های بیش از ۳ دقیقه، در نظر گرفته نخواهد شد. از پرسش در قالب متن خودداری کنید؛ این برنامه صوتی‌ست.

پرسش‌های ارسالی بیش از اندازه و با توجه به کمبود وقت، زمان پخش هر قسمت نامشخص و نسبتا طولانی‌ست. شرکت در این برنامه به معنای پاسخ حتمی به شما نیست. قسمت‌های پخش شده حتما کمکی به شماست اما اگر نیاز به مشاوره خصوصی‌ست، از این صفحه اقدام کنید.

پرسش از علی عربی

تنها شیوه ترک خودارضایی و استفاده از انرژی جنسی در قانون جذب + ۶ آسیب اصلی در زن و مرد

اگر فکر می‌کنید از عوارض خودارضایی در دختران و پسران باخبرید، احتمالا اشتباه می‌کنید. چگونه خودارضایی را ترک کنیم؟ و چگونه از انرژی جنسی در راه رشد و قانون جذب استفاده کنیم؟ آیا از نیروی بی‌کران انرژی جنسی در پروسه جذب و باز شدن چشم سوم باخبرید؟ اعتیاد به خودارضایی، مشکل اکثر مخاطبان ما و مردم کشور هست. و در این برنامه به شکلی که تا به امروز…
تماشای بیشتر

اولین مرحله جبران ضرر مالی و شکست عاطفی (برای شروع دوباره ببینید)

امروز با عزیزی همراهیم که با بدترین شکل شکست عاطفی و ضرر مالی، با رسیدن به نقطه صفر در عشق و سرمایه، به دنبال جبران و یک شروع دوباره هست. هیچ زمان مثل وقت درد یک شکست کامل عاطفی و مالی، موقعیت بی‌نظیر تغییر و پرتاب بلند نیست! چرا؟ این برنامه را ببینید.
تماشای بیشتر

عزت نفس و اعتماد به نفس چیست؟! تنها راه واقعی افزایش عزت نفس

افزایش و رشد عزت نفس، موضوع ریشه‌ای در کل آموزش‌های طرح طلایی علی عربی است. هیچ دارایی مهم‌تر از عزت نفس نیست. اولین نیاز یک برند شخصی بزرگ عزت نفس هست؛ اولین نیاز بزرگی و ثروت مادی و معنوی عزت نفس هست، مهم‌ترین عامل شکست یا موفقیت هر رابطه و عشق، نه سیاست و باید نباید، که عزت نفس است. برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس، باید چه کرد؟
تماشای بیشتر