بیانیه رفع مسئولیت طرح طلایی

این بیانیه به عنوان بخشی از قوانین و مقررات طرح طلایی و به منظور تاکید بر شفاف‌سازی در صورت وقوع هرگونه پیش‌آمد یا سوءاستفاده احتمالی تنظیم شده است:

 

کلیه محتوای طرح طلایی علی عربی، هرگز نمی‌بایست جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص باشد.

کلیه محتوای طرح طلایی علی عربی در سایت طرح طلایی و سایر پلتفرم‌های تحت اختیار، هرگز به عنوان درمان کلینیکال معرفی و توصیه نشده و نمی‌شود. کلیه محتوا، محصولات و هر گونه ارائه و خدمات طرح طلایی علی عربی برای مخاطبانی با هرگونه اختلال روانی نیست. علی عربی هیچ‌گونه ادعای روانشناسی در هیچ فضایی نداشته و ندارد و روانشناسی انرژی شاخه‌ای بسیار مجزا از روانشناسی است. کوچینگ نیز حیطه‌ای جدا از مشاوره است؛ هرگونه مقایسه‌ی کوچینگ با مشاوره چه در زمینه‌ی تکنیک‌ها و چه سیاست‌های قیمت گذاری از ریشه اشتباه و مردود است و کلیه مسائل جدی روانی می‌بایست زیر نظر روانپزشک رفع و رجوع گردد.

طرح طلایی اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هرگونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت شود و به کار بستن توصیه‌های طرح طلایی علی عربی تنها در صورت تایید ایشان باشد. مسائل و اختلالات ذهنی و شخصیتی نیاز به بررسی پزشک متخصص دارد و محتوای طرح طلایی بدون مشورت پزشک متخصص توصیه نمی‌شود. در صورت بروز این اشتباه مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی بر عهده‌ی فرد خواهد بود.

به این ترتیب، طرح طلایی و علی عربی مسئولیت هرگونه استفاده‌ی نادرست از محتوای رسانه، محصولات و خدمات را از خود سلب می‌کند.