دوپینگ تصویر سازی ذهنی ۲: تمرین تجسم و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای قانون جذب

سری ویدئوهای دوپینگ تصویر سازی ذهنی برای قانون جذب، مجموعه‌ای از زیباترین و بزرگ‌ترین داشته‌ها، موقعیت‌ها و روابط در جهان است. با تمرین تجسم و تصویر سازی ذهنی به طور روزانه از طریق این ویدئوها، ضمیر ناخودآگاه خود را تقویت و از نو، برنامه ریزی کنید.

سری ویدئوهای دوپینگ تصویرسازی ذهنی برای برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه تو در سایت طرح طلایی منتشر می‌شه. قانون جذب حقیقت داره، اما به طور خودآگاه، قدرتی در استفاده از اون نداری. چرا که ناخودآگاه توئه که قانون جذب رو به نفع یا ضررت توی تمام لحظات زندگیت، به کار می‌گیره. تنها راه چاره، برنامه ریزی دوباره‌ی ضمیر ناخودآگاه هست.

برای کسب بیشترین بهره از دوپینگ تصویر سازی ذهنی، حتما ابتدا این ویدئو رو تماشا کن. تماشای روزانه‌ی این ویدئوها، قدرت بسیار بیشتری از داشتن یک تابلو تجسم داره. ذهن تو رو باز می‌کنه و اجازه می‌ده تصور کنی. چرا که این‌جا، یک نفر، یک جایی، داره با آرزوی “محال” تو زندگی می‌کنه و لذت می‌بره. و این باعث می‌شه به طور عمیق باور کنی که استحقاق رسیدن به تمام آرزوهات رو داری و در این دنیا هیچ چیز “محال” وجود نداره.

جملات تاکیدی مثبت در این ویدئو رو، همراه من تکرار کن.

 

تماشا در یوتوب

 

ناخودآگاه تو فقط ۵۰ پیکسل از یک عکس ۱۱ میلیون پیکسلی رو می‌بینه و این یعنی خودآگاه، تقریبا هیچ کاری ازت ساخته نیست.

فقط از دو طریق می‌تونی به ضمیر ناخودآگاه نفوذ کنی: با تکرار زیاد و در زمانی که امواج مغز تا سطح تتا پایین اومده. اگر چیزی به اندازه‌ی کافی تکرار بشه، ناخودآگاهت باور می‌کنه. و باور ناخودآگاه برابره با خلق خواسته‌هات. خیلی مهمه که این ویدئوها رو دقایق قبل و بعد خواب تماشا کنی. در این لحظات، با پایین اومدن فرکانس مغز، کورتکس که وظیفه‌ی سانسور و پس زدن هر اون‌چه که باور نداری رو به عهده داره، خاموش شده و تو می‌تونی هر ایده و فکر دیوانه واری رو به زندگیت جذب کنی.

هر نظر یا سوالی داری، داخل کامنت‌ها عنوان کن. به تمام کامنت‌ها، پاسخ می‌دم.

همین حالا با اشتراک طرح طلایی از تازه‌ترین مطالب و به‌روز رسانی‌ها مطلع شوید.

کاربرانی که این مطلب را دوست داشتند از این موارد نیز استقبال کرده‌اند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.