ایران چه خواهد شد؟ راز موفقیت، قانون جذب، پول، شادی و اعتماد به نفس در ایران امروز با طرح طلایی

 

ایران چه خواهد شد؟ راز موفقیت، قانون جذب، پول، شادی و اعتماد به نفس در ایران امروز

 

ایران چه خواهد شد؟!


بدون شک در بهترین روزهای ایران به سر نمی‌بریم! از یک طرف رشد فناوری و اینترنت روز به روز فرصت‌ها و کسب و کارهای قدیمی را پایین‌تر می‌کشد و از سوی دیگر بحران اقتصادی، درگیری‌های بین‌المللی و نرخ‌های عجیب و غریب ارز ضربات پی در پی بزرگی به زندگی ما وارد می‌کنند. ایران چه خواهد شد؟ برای یادگیری رایگان فرمول جدید زندگی در شرایط امروز ایران، با طرح طلایی همراه شوید.

دیگر همه داریم یاد می‌گیریم سبک زندگی خود را با این شرایط وفق دهیم تا فقط کمی بیشتر دوام آوریم. تا پیش از رسیدن آن روز موعود که شاید معجزه‌ی زندگی ما تحقق یابد، روزها را با روزمرگی و در بهترین حالت، با دلخوشی‌های کوچک و سربندی‌هامان سر کنیم. در این روزهای ایران، دیگر آن رویای زندگی ایده‌آل را مثل یک خواب و خیال کودکی حتی به یاد نداریم.

این بین عده‌ی زیادی از ترس با چند میلیون تومان باقی مانده‌ به خرید کالاهای بسیار گران هجوم می‌برند و تیر خلاص را به خود و اقتصاد می‌زنند.

به نظر می‌آید اگر عاقل باشیم و کمی پول در بساط داشته باشیم، تنها راه پیش رو مهاجرت است، این‌طور نیست؟ از دیدگاه جسم و ذهن ویران ما قطعا همین‌طور است. اما ما گیج و آشفته شده‌ایم.

در ذهن‌مان مه غلیظی ایجاد شده است. بله، بدون پول می‌شود به ثروت رسید اما بدون آموزش نه. و بله، بدون صرف پول می‌توان به بهترین آموزگاران و آموزش‌های جهان دست یافت. چیزی مهم‌تر از آموزش وجود ندارد و بعضی آموزش‌ها ارزشی بی‌بها دارند. منظور از آموزش یعنی کسب اطلاعات در دنیایی که در آن داده‌ها و اطلاعات با ارزش‌تر از نفت است. ارزش اطلاعات در دنیا و ایران امروز درست شبیه به شرایط جنگ است. اگر از اسرار مطلع نشوید هیچ‌وقت از حملات آگاه نخواهید بود و نابود می‌شوید. اطلاعات ضروری دنیای امروز در همه جای جهان به صدها زبان نوشته و گفته می‌شود.

تماشا در یوتوب

بعضی اطلاعات هرگز راه به بیرون نیافته‌اند و امکان به‌دست آوردن‌شان از هیچ راهی فراهم نیست؛ بعضی کمتر پخش شده و بقیه در همه جا یافت می‌شوند. اطلاعات کم‌یاب گاهی بسیار گران و گاهی همان‌ها در کتابی به قیمت پول خرد جیب شما در برابرتان است. سال‌ها تجربه و برگزاری دوره‌های مختلف در دانشگاه استنفورد و آزمون و خطای صدها شیوه در طراحی زندگی با هزاران دانشجو، در نهایت منجر به نوشتن کتاب زندگی خود را طراحی کنید از دو استاد دانشگاه به نام‌های دیوید ایوانس و بیل بورنت شد.

دانلود کتاب زندگی خود را طراحی کنید
برای دانلود کتاب زندگی خود را طراحی کنید کلیک کنید

در ایران امروز همه چیز رو به نابودی به نظر می‌آید، اما تنها فرمول عوض شده است.

زندگی خود را طراحی کنید اطلاعات نادر از تجاربی در اختیار می‌گذارد که ارزشی بسیار بالاتر از جلسات متعدد گران و مشاوره با بزرگان حوزه‌های مهارت‌های زندگی، ایده‌‌یابی، منتورینگ و کشف استعدادهای درونی دارد. در واقع این کتاب دفترچه راهنمای زندگی‌ست. زمانی که کتاب زندگی خود را طراحی کنید (Designing Your Life) را به پایان رساندم بلافاصله از شوق تصمیم به ترجمه‌اش گرفتم.

ارزش برنامه‌ها و گفته‌های رابرت کیوساکی، کسی که تعریف جدیدی از هوش مالی ارائه کرد چقدر است؟

بله، هر آن‌چه نیاز دارید در اختیار شماست؛ اما متأسفانه در میان دریایی از گفته‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های آموزشی پراکنده است. زندگی کوتاه است و پیمودن تمام جاده‌ها در راه یافتن مسیر درست منطقی به‌نظر نمی‌رسد.

ما همه نیاز به یک راهنما داریم. قبل از هر چیز، تمرکز را از روی پول بردارید، مسئله پول نیست، مسئله ذهن است. ذهن است که پول و شادی می‌سازد.

فرض کنید می‌خواهیم در یک مسابقه سیبی را با یک کمان بزنیم تا پیروز و برنده جایزه‌ی ویژه‌‌ی آن شویم. ماه‌ها طرز کار با کمان را آموزش دیده‌ایم و هدف نیز خیلی نزدیک است. اما حالا که نشانه گرفته‌ایم متوجه مه غلیظ سالن می‌شویم. کور شده‌ایم و هیچ چیز جز بخار غلیظ سفید رنگ نمی‌بینیم. شاید پرتاب فاجعه‌ای به بار آورد.

شرایط کشور و یک عمر تنبلی در پرورش ذهن باعث ایجاد این مه (مه مغز یا Brain Fog) شده است؛ و ما به طور کامل ذهن خود هستیم. ذهن کنترل کننده‌ی تمام احساسات و افکار و مسئول هدف گذاری‌ها و تصمیمات ماست. کل واقعیت امروز زندگی ما کاملا ساخته‌ی ذهن ماست؛ همان که در این مه غلیظ هیچ دیدی ندارد.

ذهن نیرویی برابر با یک خورشید دارد اما مثل همان خورشید شعله‌هایش به هر طرف زبانه می‌کشند. ذهن نیاز به مهار دارد. چیزی که مثل یک ذره بین نیروی خورشید را در یک نقطه متمرکز و آتشی سوزان بر پا کند. از بین بردن مه غلیظ ذهن و ایجاد شفافیت در افکار، احساسات و تصمیمات، اغلب نیازمند یک همراه آشنا به نظام و اصول سیم پیچی مغز است. این همراه نام‌های زیادی هم‌چون مشاور، کوچ و منتور دارد. قصد معرفی یک تخصص ویژه نداریم، منتور شما می‌تواند همسایه‌ی با تجربه‌ی شما باشد! شما می‌توانید کوچ خود را، خود به رایگان بسازید.

 

ایران چه خواهد شد؟ راز موفقیت، قانون جذب، پول، شادی و اعتماد به نفس در ایران امروز

 

انرژی پول


بدترین دروغ و باور زندگی این است؛ دروغی که باعث زندگی بی‌روح، کثیف و فقیر مردم زمین و به خصوص کشور ما شده است: معنویات فقر می‌آورد. یا باید سلوک معنوی را انتخاب کرد و در یک اتاق کوچک به دور از افکار مادی، به مراقبه و چله نشینی پرداخت و یا پول را؛ و وقتی که انتخاب پول شد باید هر کاری که برای به دست آوردنش لازم است انجام داد، چرا که از قبل با انتخاب این مسیر کثیف، فرسنگ‌ها فاصله از معنویات را انتخاب کرده‌ایم. تمرینات معنوی برای ما که الان به شدت پول لازم داریم خنده دار است! برای فروش باید دروغ گفت! این باور کشنده است.

دنیای مادی در بیشتر مواقع از دنیای معنوی دور می‌شود و یک زندگی پر از پول و سرشار از خیانت، جنگ، افسردگی و غم به بار می‌آورد؛ اما دنیای معنوی از ابتدای تاریخ تا به همین امروز، هیچ زمان از دنیای مادی جدا نبوده. اگر فرد معنوی‌ای می‌شناسید که وضعیت مالی خراب دارد، او فرد معنوی نیست، افسرده است و دل از دنیا شسته.

پول یعنی انرژی و هر تمرینی که ما برای پرورش روح و ذهن انجام می‌دهیم کنترل مسیر انرژی‌ست. اگر یک یوگی با تجربه و شفاف هستیم و پول نیاز داریم، پول در مسیر انرژی‌ای که پرورش می‌دهیم به طور ارگانیک خلق می‌شود – از قانون جذب صحبت می‌کنیم. اگر پول می‌خواهیم و هیچ دست‌آویزی در کل زندگی نداریم، خوش‌بحال ما! چرا که از اولین قدم می‌دانیم باید از کنترل ذهن و انرژی شروع کنیم.

افراد بی‌شماری را می‌شناسم که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده و با کنترل ذهن به هر آن‌چه آرزو داشته‌اند در زیر ۳۰ سالگی دست یافته‌اند. حتما شما هم می‌شناسید. معنوی نیستند نه؟ اما اگر کمی به سبک زندگی‌شان دقت کنید متوجه کنترل و شفافیت بی‌نظیر ذهن‌شان خواهید شد.

کافی‌ست با شفافیت حرکت کرد و به انسجام زندگی معنوی و مادی مورد نیاز رسید. این شفافیت و انسجام، فرصت‌های تازه‌ی رو به رو را نمایان می‌کند و انرژی بی‌کرانی برای حرکت به سمت آن‌ها پدید می‌آورد. همان سیب مسابقه را. قانون جذب این‌گونه در جهت خواسته‌ها فعال می‌شود.

 

ایران چه خواهد شد؟ راز موفقیت، قانون جذب، پول، شادی و اعتماد به نفس در ایران امروز

 

قانون جذب چیست؟


فرصت‌های دیروز امروز وجود ندارند. امروز اسنپ، تاکسی رانی را فلج کرده. امروز در کنار فشارهای اقتصادی، دیجی کالا و بامیلو، کاسبان بازارهای مشهور کشور را نا امید کرده‌اند. کاسبانی که روزی با خرید ملک تجاری در آن منطقه‌ی معروف تصور می‌کردند دیگر اساس امپراطوری خود را بنا کرده‌اند.

زرنگ‌ترها، بعد از اجرایی شدن و موفقیت استارت‌آپ‌ها، متوجه یک فرصت می‌شوند و با هجوم به آن سمت، بعد از چند ماه متوجه ضررهای چند صد میلیونی می‌شوند. مشکل کجاست؟ مشکل این‌جاست که ما پول می‌خواهیم. فقط پول می‌خواهیم بدون آن‌که بدانیم پول انرژی‌ست و اگر عشق و کنترل بر انرژی نداشته باشیم کثیف عمل می‌کنیم و با اولین ضربه هلاک می‌شویم. پول معنوی‌ست. اگر سرمایه‌ی زیادی در اختیار نداریم، فرصت آزمون و خطای زیادی هم نداریم.

ما ذهن خود هستیم. اولین اصل در کنترل ذهن، شفافیت است. چیزی که روز به روز برای ذهن مه آلود و تنبل ما با مشکلات اقتصادی کشور و پیشرفت سریع تکنولوژی کم‌رنگ‌تر می‌شود.

طرح طلایی یک طرح و برنامه‌ی خاص برای منسجم ساختن تمام جنبه‌های مادی و معنوی زندگی‌ست. این طرح برای تک تک افراد زمین متفاوت است. طرح طلایی زندگی شما همان عدسی ذره‌بینی‌ست که مختص زبانه‌های سرکش ذهن شما ساخته شده تا آن خورشید را در یک نقطه متمرکز کند و آتشی سوزان به راه اندازد. این طرح همین حالا در برابرتان است. اما مثل تکه سنگی که یک تندیس زیبا در دل دارد و منتظر تراش خوردن است. برای پیکر تراشی ابتدا می‌بایست با شفافیت تمام کل طرح تندیس را در دل سنگ دید و بعد فقط مشغول کندن سنگ‌های اضافی دور آن شد.

قانون جذب تا به امروز زندگی میلیون‌ها نفر را زیر و رو کرده. آن‌چه که موجب شده تا افراد زیادی از آن نتیجه‌ای حاصل نکنند، عدم اطلاع از مراحل و ضروریات آن است. متأسفانه در ایران آموزش قانون جذب به ندرت به شیوه‌ی صحیح صورت گرفته است. یک اصل مهم در اجرای قانون جذب، توانایی مدیتیشن است.

و اولین اصل قانون جذب، شفاف بودن هدف و مسیر است؛ هنگام متمرکز شدن زبانه‌های سرکش ذهن است که قانون جذب با بیشترین نیرو فعال می‌شود. برای این شفافیت باید از طرح طلایی زندگی خود مطلع شده باشید. باید بدانید چه می‌خواهید.

ما سری ویدئوهایی تحت عنوان “دوپینگ تصویرسازی ذهنی برای قانون جذب” را در برنامه‌ی تولید داریم. این ویدئوها که گشت و گذار و تماشای بهترین لحظات از سبک زندگی‌های موفق، بهترین روابط و بزرگ‌ترین دستاوردها و داشته‌هاست، برای کمک به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما، تصویر سازی و تجسم قوی، به همراه جملات تاکیدی و اصول ضروری قانون جذب، در این وب سایت منتشر می‌گردند.

 

دوپینگ تصویر سازی ذهنی برای قانون جذب

 

“پس ایران چه خواهد شد؟!” فکر و زمان خود را درگیر فکر به آینده‌ی ایران نکنید. مشکلات اقتصادی تنها یک روند اجتناب ناپذیر را تسریع کرده‌اند.

اگر مشکلی وجود نداشت می‌توانستید با کسب و کار سنتی خود زندگی خوبی داشته باشید؟ زیاد مطمئن نباشید چرا که آن موقع سرعت بلعیدن بازار سنتی توسط استارت آپ‌ها هم خیلی بالاتر بود. می‌توانستید به راحتی کسب و کار آنلاین و استارت آپ خود را به راه اندازید؟ بدون مشکلات اقتصادی رقبای شما هم بسیار قوی‌تر و هم بسیار بیشتر بودند. بله شرایط ایران زندگی عادی را روز به روز سخت‌تر می‌کند.

از زندگی عادی خداحافظی کنید چرا که تنها راه پیش رو در ایران امروز، بالا رفتن است.

به جای نگرانی، می‌بایست به طور مداوم در راستای هدف خود اطلاعات کسب کنید و آن را تجسم کنید. با ما ذهن خود را مه زدایی کنید؛ کنترل آن را به دست گیرید و همه چیز را به آن سپارید. در بدترین شرایط کشورها، عده‌ای همیشه سودهای کلان برده‌اند؛ چرا که با متمرکز کردن ذهن خود روی هدف، نگرانی و تمرکز بر شرایط را از خود دور کرده‌اند. این افراد همان‌هایی هستند که ناخودآگاه، قانون جذب، بزرگ‌ترین نیروی کائنات را به خدمت خود آورده‌اند.

اگر از فرآیند قانون جذب تا به امروز سودی نبرده‌اید و نیروی تصویرسازی ذهنی قوی در اختیار ندارید، ما کنارتان هستیم. با دنبال کردن طرح طلایی و تماشای سری ویدئوهای “دوپینگ تصویرسازی ذهنی برای قانون جذب”، و رعایت اصول آن، مانند میلیون‌ها انسان دیگر، به هر آن‌چه در زندگی مایلید دست خواهید یافت.

هرچند ثروت بدون یک ذهن سالم و شادی، سلاح خرابی‌ست که با چکاندن ماشه در دست منهدم می‌شود. آن‌چه ما در طرح طلایی به آن اصرار داریم، نه ثروت، که وجود تعادل در کار، عشق و زندگی‌ست. در صورت نیاز به مشاوره کسب و کار و زندگی با ما، به صفحه مشاوره خصوصی مراجعه و فرم مورد نظر را پر و ارسال نمایید.

 

ایران چه خواهد شد؟ راز موفقیت، قانون جذب، پول، شادی و اعتماد به نفس در ایران امروز

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.