برنامه‌های VIP طرح طلایی – دوره بازگشت به عشق

امروز، زمان قبلی ارائه دوره “بازگشت به عشق، عزت نفس و قانون جذب در عشق” است که با تاخیر مواجه شد.

با وجود دریافت بیش از ۵۰۰۰ ویس پرسش و پاسخ، صحبتی با شما از مهم‌ترین علت وجود طرح طلایی تا پاسخ به سوالات مرسوم این روزها از عزت نفس و جلسات خصوصی و اعلام برنامه‌ها، امری ضروری بود. چرا سه درصد؟ با ما باشید.

 

در یوتوب تماشا کنید

 

متن صحبت‌های ویدیو:

سلام به همراهان عزیز طرح طلایی، علی عربی هستم، کوچ و استراتژیست زندگی و کسب و کار . لازمه این‌جا یک صحبت کوتاه و کامل و رک، از کل مسیر طرح طلایی و برنامه‌هام و بدقولی ها داشته باشم.

طرح طلایی در سال ۹۷ با هدف کوچینگ فارسی زبان‌ها تاسیس شد. پیغام های لطف شما رو همیشه دریافت کردیم و می‌دونم متوجه تفاوت کار با سایر سایت های ایرانی هستید. و حالا یک مقدار واضح تر و رک چند مورد رو بیان می‌کنم.

 

۳ علت بنیادی فضای آرام طرح طلایی


۱- مورد اول این هست که، محتوای من باید حرف تازه داشته باشه، من یک یوتوبر نیستم که هر هفته دنبال یک ایده برای ویدیو باشم.

۲- دوم، ما دنبال یک هدف سطحی و تحت فشار مالی نیستیم. کارهای من در سطح جهانی، و همکاری با پائولو کوئیلیو نویسنده برزیلی، و نمایندگی شرکت اختصاصی دکوراسیون ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از سوابقم هست.

۳- و سوم، من هرگز دنبال جذب تمام فارسی زبانای عزیز نیستم. در واقع من فقط دنبال جذب یک دسته‌ی ۳ درصدیم. چون فقط ۳ درصد از مردم کل جهان تمایل به تغییر واقعی دارن. از شنا بر خلاف مسیر رودخونه لذت می‌برن. ۹۷ درصد بقیه انرژی و انگیزه دوست دارن، اما هرگز آماده رفتن به یک سطح تازه نیستن و دنباله روی کلیشه های پوسیده ی جامعن. و من کسی نیستم که هر روز استوری انگیزشی بدم.

به این سه علت طرح طلایی یک فضای شلوغ نیست. به همین خاطر تا به امروز هیچ تبلیغی هیچ جا نداشتم. به همین خاطر هر روز یک دوره آبکی بیرون نمیاد. کل استراتژی‌های مارکتینگ و ویدیو مارکتینگ من که توی جلسات بیزینس کار می‌شه، با روند کار خودم توی طرح طلایی در تضاد کامله، درست به همین سه علت. و برای همین همیشه می‌گم روال کاری منو هرگز الگو قرار ندین. چون من هدف دیگه دارم.

 

@c.aliarabi

جلسات خصوصی علی عربی


درخواست های جلسات خصوصی بی‌نهایت زیاد شده، و متاسفانه تا یک مدت نامعلوم هیچ زمانی برای جلسه خصوصی نیست. خواهش میکنم مبلغ بالا پیشنهاد ندید، صحبت پول نیست. سعی داشتم تا اوایل مهر دوباره زمان یک سری جلسات با شما رو باز کنم، اما خب میسر نشد. قرارهای قبلی بر جاست اما تا زمانی که توی سایت و تلگرام اعلام نشده رزرو جلسه خصوصی با بنده ممکن نیست. هرچند کوچ‌هایی هستن که همراهی‌تون کنن.

ما فعالیت‌های ناتموم زیاد توی دست داریم، ولی امسال، فقط دوره‌ی غیرحضوری بازگشت به عشق ارائه می‌شه. که طبق قرار، باید همین روزا ارائه می‌شد. درسته بدقولیه اما چیزی که نمی‌دونین اینه که من بیشتر از یک سال روی این دوره هستم و برای نحوه ارائه و طرح اون برنامه ریزی می‌کنم. و علت این همه تعویق اینه غیر از مورد دومی که گفتم اینه که این دوره بینهایت برم اهمیت داره. شالوده بیشتر از ده هزار ساعت جلسه خصوصی منه، هیپنوتیزم و سفر به گذشته داره که برای عزت نفس ضروریه، بزرگ‌ترین آموزش تصویرسازی ذهنی رو داره که برای قانون جذب ضروریه، قانون جذب عشق طوری که تا به امروز نشنیدید با یک برنامه کامل توی این دوره کار می‌شه.

تا به امروز، یعنی اواخر تابستون ۹۹، بیشتر از ۵۰۰۰ هزار ویس به ما رسیده. توی سایتم نوشته شده، ارسال ویس برای پرسش و پاسخ به معنای پاسخ قطعی شما نیست، پاسخ‌ها انگشت شمار به میزان اهمیت و ضرورت و کیفیت انتخاب می‌شه، و بازم بگم، نه به دست من.

خیلی دوستان از قیمت‌های مشاوره عزیزای ایرانی ناراحتن و از من درباره کیفیت کار سوال. اول که، من نمی‌تونم کیفیت کار اساتید ایرانی رو به شما بگم، چون هیچ کار ایرانی نشنیدم که بگم. و بابت قیمت‌ها، برای مشاوره، شما دارید ارزشمندترین دارایی اساتید رو طلب می‌کنید، ارزشمندترین و محدودترین دارایی هر انسان زمانه. و من نمی‌تونم بگم مثلا چند میلیون تومن برای یک ساعته فلان استاد کمه یا زیاد، چون کاملا مربوط به خود فرده. شاید روزی سی میلیون درامد باشه که اگر تقسیم بر هفت ساعت زمان مفید روز بکنیم ارزشش بشه ساعتی حدودا ۴ تومن و وقتی یک چهارمش رو طلب کنه در واقع بازم از خودش زده باشه. پس من نمی‌تونم برای سایر اساتید نظر بدم. اما یک سری افراد مشاوره رو به عنوان شغل انتخاب کردن. با یک نرخ بسیار قابل تامین، دفاتر توی کل کشور دارن و من به همه عزیزان توصیه می‌کنم برای مشاوره حداقل سری هم به دفاتر مشاوره بزنید.

 

عزت نفس و دوره بازگشت به عشق


بارها از عزت نفس و دوره عزت نفس از من سوال می‌شه. ببینید، عزت نفس یک مفهوم جدا نیست. با هیچ توضیح و مطالعه هم به دست نمیاد، عزت نفس نیاز به سفر به کودکی داره، چون تا ده سالگی شکل گرفته. نیاز به تغییر باورا از خودت داره، نیاز به تعهد و مراقبت لحظه به لحظه از خودت داره. و اینا هیچ کدوم با مطالعه به دست نمیاد. و توی رابطه هیچ چیز به اندازه عزت نفس اهمیت نداره. بدون عزت نفس، نمی‌تونی عاشق بشی.

عزت نفس یعنی ارزش شخصی، وقتی ارزش شخصی پایینه، هر کسی که با ما زندگی کنه ارزش پایین پیدا می‌کنه، و نتیجه می‌شه خیانت می‌شه جدایی می‌شه بی اهمیتی میشه بحث و دعوای هر روزه. بدون عزت نفس دیگه مهم نیست چقد از سیاست‌های لازم تو رابطه بدونی، چقد دوره و سمینار شرکت کنی. چون ۹۹ درصد رفتار انسان از ناخودآگاه و اون باورای درونی که تماما به عزت نفس مربوطه میاد. چون زمانی که فشار روانی بهت وارد می‌شه تو قدرت فکر کردنو از دست می‌دی.

سیستم برنامه ریزی ناخودآگاه من توی دوره بازگشت به عشق، صد برابر سابلیمینالای بی نام و نشون نتیجه داره. من با ۴۰ متد روانشناسی انرژی کار کردم و اینجا ترکیب خودمو ارائه میدم. می‌فهمی چرا این دوره اینقدر برام اهمیت داره. باید بهترین کار ممکن باشه و به هیچ عنوان تحت فشار قرار نمی‌دم. هرچند تمام سعیم رو دارم که اوایل پاییز ارائه بشه.

برنامه‌های طرح طلایی محدوده، درسته برنامه‌ها از بازه زمانی خارجه، اما هیچ زمان کیفیت رو از دست نمی‌ده. درسته که این روزا نمی‌تونم کمک و راهنمای شخصی‌تون باشم، اما شما می‌تونید از ساعت ها پرسش و پاسخ و ویدیوی رایگان توی سایت طرح طلایی استفاده کنید که بدون شک جای دیگه رایگان به دست نمیارید. همین‌طور من یک مدت پاسخ کامل به کامنت‌های سایت داشتم که می‌تونید استفاده کنید.

هر خبری که از فعالیت‌ها و دوره‌ها باشه مثل زمان دقیق ارائه، توی سایت و تلگرام اطلاع رسانی می‌شه. لطفا از پشتیبانی نپرسید.

برنامه های زیاد برای رشد دایره طلاییم دارم، دایره طلایی سه درصدی، نه ۹۷ درصدی. بی‌خبری و سکوتی که می‌بینید، آرامش قبل طوفانه. طلائی باشید.

 

 

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
کاربرانی که این مطلب را دوست داشتند از این موارد نیز استقبال کرده‌اند
36 کامنت
 1. مریم

  این ویدئو رو که امروز دیدم،دیگه مطمعن شدم که تو مسیر درست افتادم،از صبح هر ویدئو قدیمی رو ۱۰ بار دیدم،و هی مسگفتم چرا جدید نمیزارین.چقدر خوشحالم که با شما اشنا شدم.انقدر قدرتم زیاد شده،احساس میکنم همش که یه راه درست پیدا شده.اعتماد به نفسم بالا رفته.بی صبرانه منتظره دوره بازگشت به عشق هستم.امیدوارم فقط زیاد گرون نباشه.تو این وضعیت احساسی ه ما همه درگیرش هستیم امیدوارم شما کمکمون کنین.

  1. علی عربی

   بسیار خوشحالم از پیشرفت، قدرت و موفقیت شما. اطمینان دارم راه درست رو پیدا کردید.

 2. هنسک

  سلام استادوقتتون بخیر …استاد من یکی و دوست دارم و بهش گفتم ولی هیچ واکنش چنان خوبی انجام نداد من هدف دارم میخوام کنکور و بخونم ولی همش تو افکارمه صبح پا میشم تا خود شب همش باهاش صحبت میکنم دارم دیونه میشم چکار کنم میخوام اگه منو میخاد بگه و نمیخاد از افکارم بندازمش بیرون چون واقعا داره ب درسم لطمه وارد میکنه ..میدونم افکارم زندگی منو میسازه و این روندم ک من میرم اصلا خوب نیس ..ممنون میشم جواب بدید …و ممنون بخاطر این همه مطالب عالی و اینده ساز🙇‍♀️🙇‍♀️

  1. علی عربی

   سلام و سپاس از شما، درست کردن این موضوع از ریشه زمان بره، تعهد نیاز داره و کار الان نیست، پس فعلا باید با تغییر محیط، فکرتون رو به موضوعات دیگه منحرف کنید، و نه به صورت خودآگاه، که این کار ممکن نیست. کاری کنید این اتفاق ناخودآگاه بیافته؛ مثلا تنها درس نخونید.

 3. ساهره

  سلام آقای عربی عزیز ..گاهی فقط بودن یک آدم و حضورش کافیه دلمون برای ویدیوهای زیبا و تاثیر گذارتون تنگ شده تمام مطالبتون همیشه تازست و من به شخصه هرجا احساس درماندگی کنم اولین جایی که بهش پناه میارم سایت شماست..چون اینجا آدم واقعا به خودش میاد و می‌دونه که دیگه چی میخواد …آرزوی سلامتی براتون دارم و آرامش این روزهامو مدیون هستم.به استادی بی نظیر مثل شمابا حرفهای غیر تکراری ودانشی متفاوت و خاص …

  1. علی عربی

   سلام، بنده هم برای شما آرزوی سلامتی و خوشحالم از حضورتون، و ممنون از محبتی که همیشه داشتید. برنامه‌های طرح طلایی از آذر ماه امسال (۹۹) شروع می‌شه.

 4. Baharak

  سلام اقای عربی من از قانون جذب با راهکارای شما استفاده کردم و جذبم اتفاق افتاد پارتنرم برگشت و گفت همدیگه رو ببینیم ولی اون لحظه من سر کار بودمو و نشد اونم تایم دیگه ای تعیین نکرد حالا من نمیدونم چکار کنم که این جذب اط دست نره

  1. علی عربی

   قانون جذب یک مفهوم بسیار کلیه و پیش نیازهای ضروری زیادی داره. بله اگر طبق راهکار بنده پیش برید جذب‌های موقت زیاد می‌تونه پیش بیاد، اما چیزی که از قانون می‌شنوید فقط مراحل پایانی کاره، هرچند همیشه بیش از زمان ممکن برای پست‌ها در این سایت صرف شده، اما الفبای قانون جذب نیاز به یک دوره داره، و به همین خاطر دوره فشرده بازگشت به عشق بیشتر از یک ساله از برنامه‌های مهم بندست. در رابطه با موضوعی که عنوان کردید، چند پارامتر باید بررسی بشه و به این سادگی نمی‌شه نظری داد.

 5. Ailin

  سلام
  آقای عربی من یه ساب درست کردم با صدای خودم برای برگشت عشق میخواستم بدونم میتونم تو خوابم شب تا صب گوش بدم یا نه چون تو سایتا مینویسن که بیشتر از یک ساعت نمیشه به ساب گوش کرد چون اثر خنثی کنندگی داره مغز.

  1. علی عربی

   سلام، ساخت پیام سابلیمینال به خصوص همراه با ضرب‌های باینورال کار ساده‌ای نیست، ممکنه خطرناک باشه، و من بارها دیدم بی‌تخصص انجام می‌شه. باید توی چند مرحله ساخته بشه. دوره بازگشت به عشق هفت فایل سابلیمینال داره که هفتگی باید کار بشه تا به هفته هفتم برسه و ذهن چه برای پیام‌های قوی‌تر، و چه فرکانس‌های عمیق‌تر، آمادگی کامل به دست بیاره. اگر پیام خیلی با واقعیت فاصله داشته باشه و اگر ضرب‌های باینورال از روز اول به سرعت عمیق بشه، انگار با اندام نحیف از روز اول باشگاه پرورش اندام، برید سراغ سنگین‌ترین وزنه. سابلیمینال یعنی پایین‌تر از آستانه آگاهی، و نه مغز نمی‌تونه برای سابلیمینال اثر خنثی کنندگی داشته باشه. این کار پری‌فرونتال کورتکسه که هیچ دخالتی در درک و تحلیل پیام سابلیمینال نداره.

 6. Ailin

  من خیلی منتظر دوره بازگشت عشق شما هستم خواهشمندم اگه امکانش هس میشه بگید کی این دوره منتشر میشه؟

 7. نگار

  سلام استاد خسته نباشید بنده با کمک راهنمایی های شما و مثبت اندیشی و همینطور ویدیو های شما و بالا بردن عزت نفس و اعتماد ب نفسم تونستم بعد از ۹ ماه عشقمو برگردونم الان مشکل دیگم اینه باتوجه ب شرایط بد کرونا و افسردگی ک همه اکثریت مردم رو گرفته بنده الان با وجود برگشت عشقم و همینطور فراهم شدن شرایط ازدواجم حال روحی و جسمی خوبی ندارم و حس میکنم مرگم نزدیکه و ذهنم ب سمت منفی جذب میشه همش تو استرسم خوشی ک بدست آوردم دوباره بپاشه باید چیکار کنم دقیقا واسه حفظ رابطم ک دوباره ب جدایی کشیده نشه؟و سوال دومم اینکه استاد آیا فکر کردن ب مرگ مرگ و میر رو در زندگیم جذب میکنه؟

 8. Ailin

  شما بلاک هم بودید؟

 9. علی سعیدی

  سلام استاد من عاشق دختری شدم ک از خودم ۳ سال بزرگ تر بود و شهر هامون یکی نبود اما عمو دیده بودیم و خیلی شبیه هم بودیم و همدیگر رو دوست داشتیم و شماره هم رو گرفتیم ، من ایشون ب صورت حضوری عاشق هم شدیم و وقتی اون ها ب شهر خودشون برگشتن ب صورت مجازی و از طریق واستپ شد من با ایشون خیلی عاشق هم بودیم و خیلی زیاد بود و خیلی شبیه هم بودیم و خیلی عالی بود تا اینکه اطرافیان از رابطه ما با خبر شدن و به عشق من می‌گفتند کار اشتباهیه با کسی ک از خود ۳ سال کوچیک تره هستی ، ذهن عشق من هم درگیر این ماجرا ها شد و روش تاثیر گذاشت و انگار دیگه میخواست من بزرگ بشم و رفتار بزرگانه داشته باشم و میگفت مثل مرد های بزرگ جدی باش. من ۱۶ سالمه و عشقم ۱۹ سالشه. توی ۵ ماه خیلی خوب بودیم و کم کم شروع شد ب بد شدن و اینکه همش تلاش میکردم مثل اون چیزی ک عشقم میخواد بشم ، اما سخت بود و همش ناراحت میشد و میخواست من رو ترک کنه و چند بار میخواست بره اما گریه های من و وابستگیه خودش باعث شد سر ۵ دقیقه نشده باز برگرده ، بعد از ۷ ماه از شروع رابطه مامان عشق بنده از رابطه ما با خبر شد و چون فامیل دور هستیم همو میشناختیم مادر ایشون مارو مجبور کرد از هم جدا شیم مگرنه گفت کار های خیلی بدی میکنه و ب خانواده من هم میگن و یا میگفتن عشق من رو ب زور میدن با یک مرد دیگه ازدواج کنه تا ما از هم جدا بشیم ، خیلی گریه کردم خیلی رگمو زدم سیگار و …. خیلی کارا کردم اما هنوز عاشقم و دوست دارم برگرده توی این مدت ک قرار بود از هم جدا بشیم چند بار یواشکی رفتم پیشش و اون انگار دیگه دوستم نداشت و کامل سرد و بی روح بود میگفت تورو خدا ولم کن ازت بدم میاد میگفت تو منو دست خورده کردی و اگر بخوام ازدواج کنم نمیتونم اینجوری اینارو ب شوهرم بگم و اصلا خیلی تغییر کرده بود و میگفت وقتی ب اینکه منو دست خورده کردی کلی گریه میکنه و خودزنی داره و بعضی موقع ها انقدر شدید میشه ک میگفت مادرش میاد و توی بغلش میگیرتش . عشقم خیلی حساسه و یک حد صفر و صدی داره وقتی عاشقم بود دیوونم بود ولی الان ک نیست انگار هیچی هیچی نیست، از زمانی ک مجبور شدیم همو ول کنیم چندبار باز رفتم پیشش و خیلی عصبی شد منو بلاک کرد و من بعد از ۱ ماه دوباره با یک شماره جدید رفتم و باز خیلی عصبی شد و گفت میخواد شمارشو عوض کنه ک از دستم راحت بشه ولی عوض نکرد میدونم. من با اینکه از موقع جدا کردنمون ۷ ماه میگذره و از اخرین باری ک رفتم پیشش و گفت میخواد شمارشو عوض کنه۲ماه و ۲۰ روز میگذره که سراغش نرفتم از اون موقع سابنیمیمال گوش میکردم ک برگرده تا اینکه دو هفته پیش با شما اشنا شدم تمرینتون رو ک توی پارک هستیم و … رو انجام میدم و میخواستم بهم کمک کنید ک چجوری زودتر عشقمو برگردونم.
  میدونم ته دلش منو خیلی دوست داره اما مجبوره اینشکلی رفتار کنه برای فراموش کردنم خیلی کارا کرده از جمله ب جای اسمی ک داشت اسم شناسنامشو میگفت ک یاد این نیوفته ک من صداش میکردم و …. خیلی کارا کرده تقریبا ۳ ماه شده ازش خبر ندارم اما میدونم فراموشم نکرده یعنی نمیتونه و اینکه ته دلش منو دوست داره و وقتی توی رابطه بودیم و عصبی پیشد از اینکهومن نمیتونم تغییر کنم میگفت من نمیتونم ولت کنم بیا داداشم باش تا اخر عمر ک من میگفتم کاملا اشتباه این کار. بعد رفتنش خیلی فرق کردم خیلی جدی شدم خیلی شبیه اون چیزی ک میخواست شدم و انگار کامل هر نشونه ای از اون پیش من هست تا اخرش میرم مثلا اسم یک نویسنده کتاب بهم گفت ک دوستش داره من دارم کتاباشو الان میخونم یا سریالی ک وقتی با من توی رابطه بود رو میدید من تمامش رو نگاه کردم و نمیدونم دیگه چجوری توضیح بدم دیونشم استاد عربی و التماس میکنم کمک کنید ک برگرده پیشم برای برگشتنش هر کاری میکنم لطفا راهنمایی کامل کنید منو. مرسی

 10. علی سعیدی

  خیلی خیلی دوستش دارم و کلی گریه میکنم هنوز هم ک هنوزه و کامل باهام سرده و ب هیچ دختری یا هیچکس دیگه ای نمیتونم فکر کنم، خیلی ها فکر میکنن بخاطر سن کمم عشقم واقعی نیست ، خیلی بابت این موضوع ناراحتم،بدون عشقم حتی پولدار ترین مرد جهانم باشم خوشحالم نمیکنه.تمرینتون راجب همون ک توی پارک هستیم و … همینجور انجام میدم میخواستم ببینم تمرین دیگه ای نیست؟ فقط همینه یا چیز های دیگه ای برای انجام دادن نیست؟

 11. علی سعیدی

  این تمرینتون رو روزی چند بار انجام بدم؟

 12. زهرا همتی

  سلام استاد، چه قدر خوشحالم چه قدر حالم بهتره چه قدر امیدوارتر شدم وقتی شما رو شناختم، مثل یه نور توی تاریکی، استاد من بیشتر از یک ساله که با آقایی آشنا شدم و توی این مدت رابطه بسیار بسیار خوبی داشتیم، عشق دو طرفه درک دو طرفه احترام دو طرفه تعهد دو طرفه، همه چی بین ما خوب و عالی بود، اما من یک ماه و خورده ای پیش بهش گفتم که بهتره رابطه رو جدی کنیم و خانوده ها رو در جریان بزاریم تا بعد از شناخت بیشتر برای ازدواج اقدام کنیم، ایشون از من فرصت خواست تا فکر کنه و بعد از سه هفته که بهش زمان دادم گفت من مرد ازدواج نیستم، منم با وجود علاقه ای که بهش داشتم بهش گفتم پس صلاح نیست بیشتر از این رابطه رو بی هدف ادامه بدیم، و با وجود اینکه جدایی برای هردومون سخت بود من یکشبه از رابطه بیرون اومدم، بعد از اون با سایت شما آشنا شدم و طبق برنامه شما شروع به مدیتیشن تصویر سازی و رها سازی کردم، هر روز تکرار کردم تا اینکه بیست روز بعد به من پیام داد که خواب بدی دیده و استرس همه وجودش رو گرفته و فقط میخواد بدونه حالم خوبه؟ که منم خیلی خونسرد جواب دادم خوبم نگران نباش، اونم گفت خدا رو شکر و دیگه تا الان اصلا هیچ پیامی نداده، من همچنان دارم به تصویر سازی و جذب ادامه میدم، خیلی خیلی دلم براش تنگه میشه، صدامو ضبط کردم و چیزایی رو که دلم میخواد با عشقم داشته باشم و بهشون برسم رو روی موزیک آروم گفتم و هرشب بهش گوش میدم و میخوابم؛ ممنون میشم به من جواب بدید که آیا عشقم برمیگرده تا رابطه رو جدی کنه و تعهد به رابطه رو قبول کنه؟ آیا اون پیام به علت جذب من بوده که برام فرستاد؟ چه جوری نا امید نشم و امیدوار بمونم؟

 13. فاطمه توبه خواه

  سلام
  کتاب زیاد خوندم کتاب زندگی خود را طراحی کنید بهترین کتابی هست که خوندم
  فقط خوشحالم که جزو ٣ درصد هستم

  1. علی عربی

   سلام، این کتاب یک دوره فشرده هست، درک بالایی دارید و حتما تمرینات رو انجام دادید. و من هم از حضور شما خوشحالم.

 14. محمد

  سلام استاد خسته نباشید.
  من ۷ ساله که با یه دختر تو رابطه ام هستم اما این رابطمون رابطه ی رل یا عاشقانه نیست کاملا فرق داره.
  ۲ سال از خودم بزرگتره و تویه شهر دیگه ای زندگی میکنه و رابطمون دوستانه و خواهر برادریه. تو این ۷ سال رابطمون به قدری صمیمی بوده که حتی از خانواده هم به هم نزدیک تر بودیم حتی یک روز نشده که باهم حرف نزده باشیم و خیلی همدیگرو دوست داریم تو این مدت دعواهایی پیش اومده و دوباره برگشتیم.
  اما مشکلی که پیش اومده اینه که یک ماه بود تقریبا رفتارش سرد شده بود.و من اشتباهی که کردم این بود که خیلی بهش گیر دادم که چیشده و فلان…. اخر عصبانی شد و برگشت گفت من بهت نیاز ندارم به هیچکس نیاز ندارم میخام تنها باشم تنهایی بهتر زندگی میکنم خوشحال ترم و از همه جا بلاکم کرد. هیچوقت اینطوری ندیده بودمش انگار یه ادم دیگه ای بود
  ۳ روزه از این ماجرا میگذره و من خیلی دارم عذاب میکشم خیلی اذیت میشم بغض داره خفم میکنه 🙁
  قانون جذبو اگه انجام بدم برمیگرده؟
  درسته رابطمون از دور بوده اما مهم ترین دلیل اینکه ۷ سال بهترین دوست هم بودیم اینه که تو همه چی تفاهم داریم میتونم بگم هیچ مشکلی باهم نداریم
  اما میدونم بزرگترین اشتباهم اینه که خیلی گیر میدادم و همیشه از این گیر دادنای من عصبی میشد و مشکلمون دقیقا همین بود همیشه.
  تروخدا کمکم کنید

 15. محمد

  چرا کامنتمو پاک کردید

 16. رویا

  درود بر استاد عزیز🌹من درخواست هدایت در مسیر درست را به جهان هستی ارسال کرده بودم.در زمان مشخص،مشکلی در گوشی من ایجاد شد که ناخودآگاه در این صفحه قرار گرفتم وبا شما استاد عربی آشنا شدم درست در زمان عرضه دوره«بازگشت عشق».سوالی که از خدمتتون داشتم آیا این دوره علاوه بر بازگشت ارتباطات،در زمینه مفاهیم اصلی وقدرتمند جذب در زمینه های دیگه هم شامل میشه؟برایذاونها هم تمارینی در نظر گرفته شده.سپاسگزارم.

  1. علی عربی

   سلام، بسیار خوشحالم از این اتفاق. این دوره ابتدا به درمان شما می‌پردازه، مشکلات شخصی، کودکی و عزت نفس، بعد به سراغ انرژی‌های وجودتون می‌ره و بعد تمرینات هدف گذاری و برند شخصی شما و تصویرسازی ذهنی. در صفحه محصول توضیح کامل داده شده. هرچند برای هر انسانی ضروریه، اما باز هم، این دوره و سابلیمینال‌ها و عبارات تاکیدی همراهش بر مبنای عشق و قدرت شخصی پیش می‌ره.

 17. محمد

  استاد میشه لطفا جواب منم بدید؟

 18. پیمان

  سلام
  یه سوال داشتم.بجز انجام دادن مدیتیشن و قانون جذب ,میشه در حالت عادی هم به کسی که میخایم برگرده فکر کنیم؟
  منظورم فکر کردنه مثبته نه منفی
  این کار تاثیری داره واسه انتقال انرژیه مثبت به اون کسی که دوسش داریم؟

 19. سیاوش

  سلام خوبین من تازه با شما آشنا شدم و امیدوارم بتونم جواب بگیرم خیلی ممنون میشم به داستانم گوش بدین. من الان ۶ ماهه با کسی که دوستش دارم قهریم و من دیگه تکست نمیدم بهش، چون اون منو تنها گزاشت و رفت و من خیلی ناراحت شدم، ایشون چندباری به من تکست دادند ولی من جوابشونو سرد دادم تا اینکه حتی تولدشونم تبریک نگفتم، الان نمیدونم چیکار کنم برگرده. من دیگه پروفایلی هم براش نذاشتم ولی یه بیو هست که از قدیم هست. واقعا کمکم کنید چیکار کنم

 20. naghme

  سلام استاد،من حدود پنج ماه پیش با سایت شما آشنا شدم،با یه نفر دوساله تو رابطه هسم اوایل رابطمون خوب بود،بعد یه مدت نسبت به من خیلی سرد و بی اهمیت شده بود که برام عذاب بود و حتی گاهی کارم به التماس میکشید،دقیقا از وقتی با سایت شما آشنا شدم و از قانون جذب و تکنیکای شما استفاده کردم یهو همه جی عوض شد اینقدر دلبسته وو عاشقم شده که دقیقا چیزی رو که میخواستم و توی ذهنم بود اتفاق افتاد و گریه کردن و التماسشو برای داشتن و نرفتنم با چشم دیدم،من تونسم با شما عشقمو به رابطه ای که میخواسم برگردونم و خیلی از شما ممنونم و خوشحال،ولی الان چیزی که میخوام اینه که چطور میتوتم ازین قدرت جذب برای اینکه بهم پیشنهاد ازدواج بده استفاده کنم،چون موانعی و مشکلاتی این وسط هست که نمیتونیم باهم ازدواج کنیم،ولی این مشکلات و موانع برای من بی ارزشه و میخوام باهاش ازدواج کنم،ولی هرگز خودم این درخواست و نمیدم و میخوام اون درخواست بده و پا رو همه چی بذاره و بهم پیشنهاد ازدواج و یه عمر زندگی بده،میشه راهنماییم کنید؟

 21. فاطمه

  سلام وقت شما بخیر راستش از اوضاعی که خودم داخل رابطه به وجود آوردم رنج میکشم و با سرچ اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و دلگرم شدم با صحبت های محکم و انرژی بخش شما باید رابطه ای که دارم رو نجات بدم البته قبلش باید خودمو از کارهای اشتباه نجات بدم پیج اصلی که فعالیت دارید و ویدیو می‌گذارید رو میتونم بدونم?میخوام کتابتون رو تهیه کنم و شروع کنم

 22. بینام

  سلام من می‌خوام هر چی سریعتر با آقای عربی صحبت کنم و مشاوره بگیرم

 23. میترا

  سلام استاد
  من عزت نفس پایینی دارم.چند بار از طرف مردهایی که وارد زندگیم میشن ترک شدم،که آخریش همین امروز بود.حال روحیم اصلا مساعد نیس،وقتی به صورت اتفاقی وارد سایت شما شدم و سرفصل های دوره ی بازگشت به عشق رو خوندم،نوری در دلم روشن شد.احساس میکنم شاه کلید حل مشکلات من همین دوره س.به شدت به دوره ی بازگشت به عشق و خودباوری تون در درجه اول برای تقویت عزت نفسم و در مرحله بعدی برای بازگرداندن مردی که عاشقشم نیاز دارم‌.اما توان پرداخت بهای این دوره رو ندارم.کاش برای افرادی مثل من که به شدت به یاری شما نیاز دارن اما توان پرداخت هزینه ش رو ندارن هم تدبیری بیاندیشین. سپاس گذارم.

 24. سپیده

  سلام استاد عزیز. دوره تون رو خریدم و دارم کار می کنم. حالم خیلی بهتر شده.
  فقط تنها خواهشی که از شما دارم استاد عزیز. برای برگشت عشق و عزیز ۷ سالم هست. می خوام برش گردونم. میخوام کمکم کنین و راهنمایی تا برش گردونم و ازدواج دائم داشته باشیم.
  بازم از شما ممنونم بابت وجودتون و انرژی فوق العاده تون.

  1. علی عربی

   سلام، من متد موفقیت آمیز و ثابت شده شخصی حاصل جلساتم رو داخل این دوره به طور فشرده قرار دادم. فرمول داخل این دوره هست و مسئولیت از من برکناره و همونطور که در جریان هستید، مشاوره خصوصی رایگان نداره، اما امکان رزرو جلسه مشاوره با من زمانی که دوره رو به اتمام برسونید هست.

 25. ماهی

  سلام استاد،من دوره ی شما رو خریداری کردم،و حتی بعد از جلسه ی اول و اولین جلسه ی ساب حالم خیلی بهتر شد،و انگار یه داروی تقویت کننده دریافت کردم
  استاد شما در جایی گفتین اگر با کسی ارتباط فیزیکی برقرار کرده باشیم و رفته باشه،از این اشتباه میتونیم برای برگشتش یه نقطه ی قوت بسازیم،ممنون میشم اون راهکارو بهم معرفی کنید🙏🌷

 26. سانیا

  سلام وقتتون به شادی خسته نباشید🌹
  واقعا ممنونم به خاطر دوره ی باارزش و گرانبهاتون که زندگی منو از این رو به اون رو کرد🤩
  یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که شما گفتین ۲ ماه باید به طور کامل ناپدید بشیم و فقط روی پیشرفتمون کار کنیم.. ولی من با پارتنر سابقم تو یه دانشکده ایم و هفته ای چند بار همدیگه رو میبینیم و نمیتونم این شرایطو تغییر بدم از طرفی نگرانم که همین موضوع همه چیزو خراب کنه
  پیشاپیش ممنونم که جواب میدین❤️

 27. مهدیه

  سلام ببخشید میشه اگر خوب نوت برداری نشد یا جا موندیم جلسات رو با رعایت اصول مجدد گوش کنیم؟؟؟

  1. علی عربی

   سلام، بله همیشه می‌تونید.

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =