برنامه‌های VIP طرح طلایی – دوره بازگشت به عشق

امروز، زمان قبلی ارائه دوره “بازگشت به عشق، عزت نفس و قانون جذب در عشق” است که با تاخیر مواجه شد.

با وجود دریافت بیش از ۵۰۰۰ ویس پرسش و پاسخ، صحبتی با شما از مهم‌ترین علت وجود طرح طلایی تا پاسخ به سوالات مرسوم این روزها از عزت نفس و جلسات خصوصی و اعلام برنامه‌ها، امری ضروری بود. چرا سه درصد؟ با ما باشید.

 

در یوتوب تماشا کنید

دوره بازگشت به عشق علی عربی

 

متن گفته‌های ویدیو:

سلام به همراهان عزیز طرح طلایی، علی عربی هستم، کوچ و استراتژیست زندگی و کسب و کار . لازمه این‌جا یک صحبت کوتاه و کامل و رک، از کل مسیر طرح طلایی و برنامه‌هام و بدقولی ها داشته باشم.

طرح طلایی در سال ۹۷ با هدف کوچینگ فارسی زبان‌ها تاسیس شد. پیغام های لطف شما رو همیشه دریافت کردیم و می‌دونم متوجه تفاوت کار با سایر سایت های ایرانی هستید. و حالا یک مقدار واضح تر و رک چند مورد رو بیان می‌کنم.

 

۳ علت بنیادی فضای آرام طرح طلایی


۱- مورد اول این هست که، محتوای من باید حرف تازه داشته باشه، من یک یوتوبر نیستم که هر هفته دنبال یک ایده برای ویدیو باشم.

۲- دوم، ما دنبال یک هدف سطحی و تحت فشار مالی نیستیم. کارهای من در سطح جهانی، و همکاری با پائولو کوئیلیو نویسنده برزیلی، و نمایندگی شرکت اختصاصی دکوراسیون ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از سوابقم هست.

۳- و سوم، من هرگز دنبال جذب تمام فارسی زبانای عزیز نیستم. در واقع من فقط دنبال جذب یک دسته‌ی ۳ درصدیم. چون فقط ۳ درصد از مردم کل جهان تمایل به تغییر واقعی دارن. از شنا بر خلاف مسیر رودخونه لذت می‌برن. ۹۷ درصد بقیه انرژی و انگیزه دوست دارن، اما هرگز آماده رفتن به یک سطح تازه نیستن و دنباله روی کلیشه های پوسیده ی جامعن. و من کسی نیستم که هر روز استوری انگیزشی بدم.

به این سه علت طرح طلایی یک فضای شلوغ نیست. به همین خاطر تا به امروز هیچ تبلیغی هیچ جا نداشتم. به همین خاطر هر روز یک دوره آبکی بیرون نمیاد. کل استراتژی‌های مارکتینگ و ویدیو مارکتینگ من که توی جلسات بیزینس کار می‌شه، با روند کار خودم توی طرح طلایی در تضاد کامله، درست به همین سه علت. و برای همین همیشه می‌گم روال کاری منو هرگز الگو قرار ندین. چون من هدف دیگه دارم.

 

@c.aliarabi

جلسات خصوصی علی عربی


درخواست های جلسات خصوصی بی‌نهایت زیاد شده، و متاسفانه تا یک مدت نامعلوم هیچ زمانی برای جلسه خصوصی نیست. خواهش میکنم مبلغ بالا پیشنهاد ندید، صحبت پول نیست. سعی داشتم تا اوایل مهر دوباره زمان یک سری جلسات با شما رو باز کنم، اما خب میسر نشد. قرارهای قبلی بر جاست اما تا زمانی که توی سایت و تلگرام اعلام نشده رزرو جلسه خصوصی با بنده ممکن نیست. هرچند کوچ‌هایی هستن که همراهی‌تون کنن.

ما فعالیت‌های ناتموم زیاد توی دست داریم، ولی امسال، فقط دوره‌ی غیرحضوری بازگشت به عشق ارائه می‌شه. که طبق قرار، باید همین روزا ارائه می‌شد. درسته بدقولیه اما چیزی که نمی‌دونین اینه که من بیشتر از یک سال روی این دوره هستم و برای نحوه ارائه و طرح اون برنامه ریزی می‌کنم. و علت این همه تعویق اینه غیر از مورد دومی که گفتم اینه که این دوره بینهایت برم اهمیت داره. شالوده بیشتر از ده هزار ساعت جلسه خصوصی منه، هیپنوتیزم و سفر به گذشته داره که برای عزت نفس ضروریه، بزرگ‌ترین آموزش تصویرسازی ذهنی رو داره که برای قانون جذب ضروریه، قانون جذب عشق طوری که تا به امروز نشنیدید با یک برنامه کامل توی این دوره کار می‌شه.

تا به امروز، یعنی اواخر تابستون ۹۹، بیشتر از ۵۰۰۰ هزار ویس به ما رسیده. توی سایتم نوشته شده، ارسال ویس برای پرسش و پاسخ به معنای پاسخ قطعی شما نیست، پاسخ‌ها انگشت شمار به میزان اهمیت و ضرورت و کیفیت انتخاب می‌شه، و بازم بگم، نه به دست من.

خیلی دوستان از قیمت‌های مشاوره عزیزای ایرانی ناراحتن و از من درباره کیفیت کار سوال. اول که، من نمی‌تونم کیفیت کار اساتید ایرانی رو به شما بگم، چون هیچ کار ایرانی نشنیدم که بگم. و بابت قیمت‌ها، برای مشاوره، شما دارید ارزشمندترین دارایی اساتید رو طلب می‌کنید، ارزشمندترین و محدودترین دارایی هر انسان زمانه. و من نمی‌تونم بگم مثلا چند میلیون تومن برای یک ساعته فلان استاد کمه یا زیاد، چون کاملا مربوط به خود فرده. شاید روزی سی میلیون درامد باشه که اگر تقسیم بر هفت ساعت زمان مفید روز بکنیم ارزشش بشه ساعتی حدودا ۴ تومن و وقتی یک چهارمش رو طلب کنه در واقع بازم از خودش زده باشه. پس من نمی‌تونم برای سایر اساتید نظر بدم. اما یک سری افراد مشاوره رو به عنوان شغل انتخاب کردن. با یک نرخ بسیار قابل تامین، دفاتر توی کل کشور دارن و من به همه عزیزان توصیه می‌کنم برای مشاوره حداقل سری هم به دفاتر مشاوره بزنید.

 

عزت نفس و دوره بازگشت به عشق


بارها از عزت نفس و دوره عزت نفس از من سوال می‌شه. ببینید، عزت نفس یک مفهوم جدا نیست. با هیچ توضیح و مطالعه هم به دست نمیاد، عزت نفس نیاز به سفر به کودکی داره، چون تا ده سالگی شکل گرفته. نیاز به تغییر باورا از خودت داره، نیاز به تعهد و مراقبت لحظه به لحظه از خودت داره. و اینا هیچ کدوم با مطالعه به دست نمیاد. و توی رابطه هیچ چیز به اندازه عزت نفس اهمیت نداره. بدون عزت نفس، نمی‌تونی عاشق بشی.

عزت نفس یعنی ارزش شخصی، وقتی ارزش شخصی پایینه، هر کسی که با ما زندگی کنه ارزش پایین پیدا می‌کنه، و نتیجه می‌شه خیانت می‌شه جدایی می‌شه بی اهمیتی میشه بحث و دعوای هر روزه. بدون عزت نفس دیگه مهم نیست چقد از سیاست‌های لازم تو رابطه بدونی، چقد دوره و سمینار شرکت کنی. چون ۹۹ درصد رفتار انسان از ناخودآگاه و اون باورای درونی که تماما به عزت نفس مربوطه میاد. چون زمانی که فشار روانی بهت وارد می‌شه تو قدرت فکر کردنو از دست می‌دی.

سیستم برنامه ریزی ناخودآگاه من توی دوره بازگشت به عشق، صد برابر سابلیمینالای بی نام و نشون نتیجه داره. من با ۴۰ متد روانشناسی انرژی کار کردم و اینجا ترکیب خودمو ارائه میدم. می‌فهمی چرا این دوره اینقدر برام اهمیت داره. باید بهترین کار ممکن باشه و به هیچ عنوان تحت فشار قرار نمی‌دم. هرچند تمام سعیم رو دارم که اوایل پاییز ارائه بشه.

برنامه‌های طرح طلایی محدوده، درسته برنامه‌ها از بازه زمانی خارجه، اما هیچ زمان کیفیت رو از دست نمی‌ده. درسته که این روزا نمی‌تونم کمک و راهنمای شخصی‌تون باشم، اما شما می‌تونید از ساعت ها پرسش و پاسخ و ویدیوی رایگان توی سایت طرح طلایی استفاده کنید که بدون شک جای دیگه رایگان به دست نمیارید. همین‌طور من یک مدت پاسخ کامل به کامنت‌های سایت داشتم که می‌تونید استفاده کنید.

هر خبری که از فعالیت‌ها و دوره‌ها باشه مثل زمان دقیق ارائه، توی سایت و تلگرام اطلاع رسانی می‌شه. لطفا از پشتیبانی نپرسید.

برنامه های زیاد برای رشد دایره طلاییم دارم، دایره طلایی سه درصدی، نه ۹۷ درصدی. بی‌خبری و سکوتی که می‌بینید، آرامش قبل طوفانه. طلائی باشید.

 

 

همین حالا با اشتراک طرح طلایی از تازه‌ترین مطالب و به‌روز رسانی‌ها مطلع شوید.

کاربرانی که این مطلب را دوست داشتند از این موارد نیز استقبال کرده‌اند
5 کامنت
 1. مریم

  این ویدئو رو که امروز دیدم،دیگه مطمعن شدم که تو مسیر درست افتادم،از صبح هر ویدئو قدیمی رو ۱۰ بار دیدم،و هی مسگفتم چرا جدید نمیزارین.چقدر خوشحالم که با شما اشنا شدم.انقدر قدرتم زیاد شده،احساس میکنم همش که یه راه درست پیدا شده.اعتماد به نفسم بالا رفته.بی صبرانه منتظره دوره بازگشت به عشق هستم.امیدوارم فقط زیاد گرون نباشه.تو این وضعیت احساسی ه ما همه درگیرش هستیم امیدوارم شما کمکمون کنین.

  1. علی عربی

   بسیار خوشحالم از پیشرفت، قدرت و موفقیت شما. اطمینان دارم راه درست رو پیدا کردید.

 2. هنسک

  سلام استادوقتتون بخیر …استاد من یکی و دوست دارم و بهش گفتم ولی هیچ واکنش چنان خوبی انجام نداد من هدف دارم میخوام کنکور و بخونم ولی همش تو افکارمه صبح پا میشم تا خود شب همش باهاش صحبت میکنم دارم دیونه میشم چکار کنم میخوام اگه منو میخاد بگه و نمیخاد از افکارم بندازمش بیرون چون واقعا داره ب درسم لطمه وارد میکنه ..میدونم افکارم زندگی منو میسازه و این روندم ک من میرم اصلا خوب نیس ..ممنون میشم جواب بدید …و ممنون بخاطر این همه مطالب عالی و اینده ساز🙇‍♀️🙇‍♀️

 3. ساهره

  سلام آقای عربی عزیز ..گاهی فقط بودن یک آدم و حضورش کافیه دلمون برای ویدیوهای زیبا و تاثیر گذارتون تنگ شده تمام مطالبتون همیشه تازست و من به شخصه هرجا احساس درماندگی کنم اولین جایی که بهش پناه میارم سایت شماست..چون اینجا آدم واقعا به خودش میاد و می‌دونه که دیگه چی میخواد …آرزوی سلامتی براتون دارم و آرامش این روزهامو مدیون هستم.به استادی بی نظیر مثل شمابا حرفهای غیر تکراری ودانشی متفاوت و خاص …

 4. Baharak

  سلام اقای عربی من از قانون جذب با راهکارای شما استفاده کردم و جذبم اتفاق افتاد پارتنرم برگشت و گفت همدیگه رو ببینیم ولی اون لحظه من سر کار بودمو و نشد اونم تایم دیگه ای تعیین نکرد حالا من نمیدونم چکار کنم که این جذب اط دست نره

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.