قانون جذب چیست؟ فیلم آموزش قانون جذب عشق و پول کائنات (رایگان)

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب یکی از اساسی‌ترین دلایل وجود طرح طلایی‌ست، چرا که قانون جذب پول و عشق به خصوص در داخل ایران آموزش درستی نداشته و یکی از اساسی‌ترین مراحل اجرای آن از قلم افتاده. طرح طلایی فضایی برای انتقال تجارب عملی من از قانون جذب و چکیده‌ی صدها سمینار از سراسر جهان است. از این جا با معرفی حقیقت قانون جذب پول و عشق، با ما تا انتهای راه همراه شوید.

در پایان این مطلب ترجمه‌ی شخصی بخش‌هایی از کتاب راز (کتاب راز قانون جذب) نوشته‌ی راندا برن را مطالعه کنید.

 

قانون جذب چیست؟ فیلم آموزش قانون جذب


 

بعد از تماشای این ویدئو، حتما آموزش استفاده از قانون جذب در ۴ مرحله‌ی ضروری و یک حقیقت ناگفته را در اینجا تماشا کنید.

از دیدگاه قانون جذب زندگی بسیار ساده است. همه چیز تنها از دو ریشه می‌آید و به همان دو ختم می‌شود: خوب و بد؛ منفی و مثبت؛ عشق و ترس. سلامت، کار، عشق و شادی، همه در دو وضعیت هستند: یا ثروتمند هستید و یا لنگ پول، یا سالم هستید و یا نه، در قانون جذب حالت وسط وجود ندارد.

هر وضعیتی که نرمال می‌دانید، در واقع یا مثبت است یا منفی. مرز بین این دو در حدی باریک است که هیچ احساسی در آن جای نمی‌گیرد. چرا که بالاخره در نهایت در هر زمینه‌ی به خصوص زندگی، یا احساس خوبی دارید و یا نه. اگر می‌گویید احساس‌تان نرمال است، یعنی خوب نیست، پس بد است. البته زندگی به شکلی طراحی نشده که بتوان تمام روز همه چیز را در کفه‌ی مثبت نگه داشت، اما باید در نهایت کفه‌ی مثبت زندگی در پایان هر روز، از کفه‌ی منفی آن سنگین‌تر باشد.

امیدوارم علت مطالعه‌ی این مطلب سنگین‌تر بودن کفه‌ی منفی زندگی‌تان نباشد. دوست دارم علت حضورتان این‌جا جذب موارد مثبت بسیار بیشتری به زندگی‌تان خواه در شغل و پول و خواه در عشق و روابط باشد. به هر حال، می‌دانم که می‌خواهید تغییری در وضعیت خود در یک حوزه‌ی به خصوص ایجاد کنید و این تصمیم انرژی بسیار زیادی همراه دارد. من در این وب سایت تمامی آموزش‌ها، اطلاعات و تجارب واقعی و شخصی خودم را که طی سال‌ها از سراسر جهان با بزرگ‌ترین اساتید قانون جذب داشته‌ام را با شما در میان می‌گذارم.

اگر مشکلی چه در زندگی عشقی خود و چه زندگی مالی و پول دارید، اولین کلید شما، قانون جذب است.

چه بدانید قانون جذب چیست و چه نه، شما به طور دائم در حال استفاده از آن هستید!

بخش قابل توجهی از مشکلاتی که امروز در زندگی‌تان وجود دارد را خودتان جذب کرده‌اید. قانون جذب بسیار پیچیده و در عین حال ساده است. و ساده‌ترین توضیح این است که اگر کفه‌ی منفی زندگی‌تان بیشتر است، بدون شک خودتان با استفاده از قانون جذب آن را به این وضعیت درآورده‌اید.

چه منفی و چه مثبت، اغلب افراد خود از روند قانون جذب آگاه نیستند. حتما افراد ثروتمند زیادی را می‌شناسید که توان شمردن پول خود را هم ندارند و حتی نمی‌دانند چطور آن را خرج کنند، افرادی را هم می‌شناسید که رابطه عشقی خوب و دائمی آن‌ها زبان‌زد خاص و عام است، و این را هم می‌دانید که هر دوی آن‌ها هیچ از قانون جذب نمی‌دانند. آن‌ها به طور دائم بدون اطلاع از آن، آن را در جذب عشق و زندگی دلخواه و خواسته‌های‌شان به کار گرفته‌اند. آن‌ها راه به کار بستن آن را برای جذب علایق‌شان به طور ذاتی و غریزی، بی‌آنکه بدانند یادگرفته‌اند. هر کسی که به هر دستاوردی در زندگی رسیده، بدون استثناء از قانون جذب استفاده کرده.

اگر کفه‌ی مثبت زندگی سنگین‌تر است، شما راه استفاده‌ی درست از قانون جذب را به طور درونی یاد گرفته‌اید و دارید از آن به نفع خود بهره می‌برید. هر چند دانش قانون جذب می‌تواند زندگی خوب‌تان را ضرب در صد کند، نیاز مبرم به آن نیست. اما وقتی که ترس و فقدان به زندگی روی می‌آورد، اطلاع کامل از جزئیات روند آن برای پایان دادن به جذب انرژی منفی و جایگزین کردن آن با انرژی‌های مثبت، کاملا ضروری می‌شود.

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

 

آیا تا به‌حال موفق به دیدن نیروها و قوانین بزرگ طبیعت مانند نیروی گرانش یا الکترومغناطیس شده‌ایم؟ نیروها و قوانین عظیم طبیعت مرئی و قابل مشاهده نیستند، قانون جذب نیز بر تمام موجودات جهان اثری با قدرت نیروی گرانش دارد. قانون جذب در هزاران داستان و حکایت از ابتدای تاریخ تا کنون بوده و بدون شک شما نیز نشانه‌های آن را تا بحال بارها در زندگی خود دیده‌اید.

حاکم طبیعت، قوانین آن است. گرانش ما را به زمین چسبانده و به علت نداشتن بال نمی‌توانیم در باد شناور شویم و پرواز کنیم، اما می‌دانید که ما امروز در آسمان پرواز می‌کنیم. آیا ما قوانین طبیعت را دور زده یا غیرفعال کرده‌ایم؟! خیر، علت پرواز ما در آسمان این است که ایرو داینامیک را دریافته و با به کار بستن این علم، هواپیما ساخته‌ایم. درست به همان صورت که قوانین فیزیک بر هوانوردی و گرانش حاکم است، قانون جذب حاکم زندگی انسان‌هاست. با درک این قوانین و به کار بستن آگاهانه‌ی آن‌ها، هم می‌توانیم با ساخت وینگ سوت مثل یک شاهین در آسمان بتازیم و هم اتومبیل، خانه و عشق دلخواه خود را به زندگی جذب کنیم.

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق
با به کار بستن قوانین ایرو داینامیک در آسمان پرواز می‌کنیم و با به کار بستن قانون جذب به رویاهای مان دست می‌یابیم

 

قانون جذب مانند خورشیدی‌ست که منظومه‌ی خورشیدی را دور خود نگه داشته و به تک تک اجزاء آن شکل داده. گرانشی است که کل کیهان را به شکلی که امروز می‌شناسیم در آورده و کهکشان‌ها را با صدها میلیارد ستاره کنار هم آرایش کرده. نوعی دیگر از قانونی که اکنون شما را روی صندلی، و لیوان نوشیدنی‌تان را روی میزتان نگه داشته، اتومبیلی که می‌رانید، منزلی که در آن زندگی می‌کنید، وسیله‌ای که با آن این مطلب را می‌خوانید و عشق و احساس همین لحظه‌تان را به زندگی‌تان آورده. قانون جذب حاکم زندگی انسان‌هاست.

 

پیدایش قانون جذب کائنات


قانون جذب از هزاران سال پیش شناخته شده و روی تکه سنگی به نام کتیبه‌ی زمرد به صورت رمزی حک شده است. در صحبت‌ها و گفته‌های فیلسوفان باستانی بارها به آن اشاره شده و بسیاری از دانشمندان و شاعرانی چون حافظ و مولوی، ثروتمندان و حتی رهبران سیاسی نیز از آن گفته‌اند و کتاب‌های بسیاری درباره‌ی قانون جذب نوشته‌اند. راندا برن کسی بود که بعد از یک سری حوادث هولناک در زندگی‌اش، یک کتاب صد ساله از دخترش هدیه گرفت و با درک قانون جذب از طریق آن، زندگی خود را متحول کرد. او بعدا نام قانون جذب را (The Law of Attraction) با ساخت مستند و کتاب راز، به طور گسترده به جهان معرفی کرد.

راندا برن بعد از تحقیقات زیاد، اساتیدی را که از این قانون آگاه بودند شناسایی کرد و به فکر ساخت یک مستند برای معرفی عمومی این قانون بزرگ افتاد. او در سال ۲۰۰۶ با جمع آوری استادان بزرگ و زنده‌ی آگاه به قانون جذب، موفق به ساخت مستند راز شد. مستندی که به سرعت به شهرت بسیار بزرگی دست یافت. بعد از شهرت فیلم مستند راز که بدون راندا برن ساخته شد، او به فکر نگارش کتابی با همین نام افتاد که علاوه بر گفته‌های استادان فیلم مستند راز، سخن‌ها و نظرات خودش را به همراه داشت. کتاب راز هم به شهرت کمتری از مستند راز دست نیافت.

راندا برن بعد از کتاب راز، کتاب‌های دیگری نیز در مورد قانون جذب به نگارش آورده که مطالعه‌ی هر کدام به عنوان مکمل کتاب راز واجب است. او کتاب قدرت (The Power) را چهار سال بعد از کتاب راز به نگارش آورد که در آن قانون جذب یا راز را از پرسپکتیو دیگری معرفی می‌کند. کتاب‌هایی که بعد از راز به دست او تا به امروز به نگارش آمده‌اند “قدرت”، “جادو”، “قهرمان” و “چگونه قانون جذب زندگی‌ام را متحول کرد” نام دارند.

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق
قانون جذب به اندیشه و احساس شما پاسخ می‌دهد

 

قانون جذب چیست و چگونه عمل می‌کند؟


تا بحال چند بار شده که به شخصی فکر کرده‌اید و در همان لحظه صدای پیام او را شنیده‌اید؟ به شخصی فکر کرده و همه چیز دست به دست هم داده تا فردا در مسیر او را ملاقات کنید؟ تلفن خود را به قصد دادن پیام به یک فرد برداشته‌اید و بلافاصله پیام یا زنگ او را روی گوشی دیده‌اید؟

قانون جذب را در مورد احساسات منفی خود نیز در زندگی دیده‌اید. امروز در مورد رئیس‌تان احساس خوبی نداشته‌اید و موقع ملاقاتش همه چیز خوب تمام نشده. تمام روز می‌ترسیدید که نکند فردی را ملاقات نکنید و زمین و زمان دست به دست هم داده که او را ببینید. قانون جذب یک قانون بی‌طرف است؛ مهم نیست که به چیزی فکر یا احساس خوب دارید یا بد، شما همان را به زندگی خود جذب خواهید کرد. برای این که بهتر بدانید قانون جذب چیست، می‌بایست فیلم مستند راز را تماشا کنید. هرچند در فیلم راز هم بخشی از مراحل ضروری استفاده‌ی قانون جذب از قلم افتاده است.

قانون جذب از دیدگاه علمی درباره‌ی فرکانس‌ انرژی و جذب انرژی‌های مثبت یا منفی است. در هنگام استفاده‌ی آگاهانه از قانون جذب می‌بایست به احساسات خود توجه کامل داشته باشیم، چرا که احساسات بیان گر میزان مثبت یا منفی بودن انرژی‌های اطراف ما هستند. با شدت خوبی یا بدی احساسات خود می‌توانیم به راحتی به طور دقیق بگوییم که چه میزان انرژی‌های مثبت و منفی در کنار خود داریم.

انرژی هم مثل سایر امواج، دارای فرکانس است. فرکانس معیار اندازه گیری تکرار یک حرکت در یک بازه زمانی خاص است. وقتی می‌گوییم انرژی دارای فرکانس است، یعنی در این دنیا که همه چیز آن از انرژی تشکیل شده، هیچ جسم ثابتی وجود ندارد. همه چیز در حال جنبش است و یک فرکانس خاص دارد. و گفتم که تنها دو حالت داریم: مثبت و منفی. پس وقتی افکار و انرژی ما روی فرکانس مثبت قرار دارد، فقط می‌توانیم شاهد همان چیزهای مثبت باشیم. چه خواسته‌های فیزیکی مثل حال خوب و رابطه عاشقانه، و چه ثروت و منزل دلخواه خود.

انرژی‌های مثبت و منفی، هر کدام دارای فرکانس مخصوص به خود هستند و با ساطع شدن به جهان هستی، پیام خود را مخابره می‌کنند. امواج موجود در شهر، توسط گیرنده‌های رادیو و تلویزیون‌تون دریافت و تبدیل به برنامه‌های دلخواه‌تون می‌شن.

انرژی‌های مثبت و منفی هم درست به همین صورت، هنگام ساطع شدن درگیر گیرنده‌های خود می‌شوند و آن را به خود جذب می‌کنند. هر فرکانسی، فرکانس مشابه خود را جذب می‌کند و اگر فکر و احساس خوب درباره‌ی جذب پول و عشق به جهان ساطع کنیم، فرکانس هم جهت با آن یعنی پول و عشق را به زندگی خود جذب خواهیم کرد.

به گفته‌ی راندا برن در کتاب راز، انرژی مثبت، اتفاقات، شرایط و افراد مثبت و انرژی منفی، اتفاقات، شرایط و افراد منفی را به سوی ما جذب می‌کند. این اساس قانون جذب است. مستند راز در تعریف قانون جذب می‌گوید: افکار، تبدیل به اشیاء می‌شوند، و اشیاء یعنی شرایط و اتفاقات زندگی. تا این‌جا به طور کلی می‌دانیم که قانون جذب چیست و با آن آشنا شدیم، اما راه به کار بستن آن را چطور؟

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق
شما رابطه عاشقانه خود و احساس‌تان به آن را به زندگی‌تان جذب کرده‌اید.

 

اما آیا قانون جذب حقیقت دارد؟!


قانون جذب در عین سادگی، بسیار پیچیده است. در حدی ساده است که اگر با میل زیاد یک فنجان قهوه طلب کنیم تا یک ساعت دیگر فراهم می‌شود و آن‌قدر پیچیده است که سرنوشت تمام انسان‌های کره‌ی زمین را به هم گره می‌زند.

بعید نیست اگر درک آن برای شما دشوار باشد. اما نیازی هم به درک کامل آن نیست. ما تنها به نحوه استفاده از آن سر و کار داریم. بیشتر ما از عملکرد لپ تاپ، گوشی موبایل، ساعت مچی و حتی سشوار خود هیچ نمی‌دانیم. بعضی از ما از عملکرد اتومبیل خود نیز چیز زیادی نمی‌دانیم. اتومبیلی که آن را هزاران کیلومتر رانده‌ایم!

از آن‌جا که عده‌ی بسیار زیادی در به کار بستن قانون جذب برای دستیابی به ثروت و عشق دلخواه‌شان موفق نشده‌اند و بعد نا امیدانه برای توجیه خود پیش خود دلایلی برای رد آن ساخته‌اند، در حقیقت آن شک و تردید زیادی به وجود آمده است. اما قانون جذب یک تئوری نیست، هزاران نمونه‌ی اثبات شده فقط در اطراف خود شما وجود دارد. می‌توانید همین حالا شروع به شمارش کنید.

در ادامه ترجمه‌ی بخش‌هایی از کتاب راز راندا برن را برای شما قرار می‌دهم. با وجود آن‌چه در مورد مراحل اجرای قانون جذب در آن گفتم، کتاب‌های راز و قدرت راندا برن دارای بهترین گفته‌ها و تجارب قانون جذب است.

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق
کتاب راز بعد از پخش مستند راز در سال ۲۰۰۶ به نگارش آمد

 

کتاب راز نوشته‌ی راندا برن


سال پیش، زندگی‌ام دچار بحران شدیدی شد. تا پای مرگ مشغول به کار بودم. پدرم ناگهان فوت کرد و ارتباطاتم با همکاران و نزدیکانم خراب شد. آن زمان، فکرش را هم نمی‌کردم که از دل ناکامی و نا امیدی‌هایم، بزرگ‌ترین موهبت زندگی نصیبم شود.

من به رازی بزرگ دست پیدا کرده بودم. به راز زندگی، که در کتابی با صد سال قدمت بود و دخترم به من هدیه داده بود. من ردپای راز را در سرتاسر تاریخ دنبال کردم. باورم نمی‌شد که این افراد همه از آن مطلع بودند: افلاطون، شکسپیر، نیوتون، ویکتور هوگو، بتهوون، آبراهام لینکلن، ادیسون و اینشتین.

در کمال ناباوری از خود پرسیدم: چرا مردم از این راز با خبر نیستند؟ وقتی که شوق در میان گذاشتن این راز با مردم مرا می‌سوزاند، به جستجوی افراد زنده‌ای پرداختم که از راز مطلع بودند.

سر و کله‌ی آن‌ها، یکی پس از دیگری پیدا می‌شد. من درست مثل مغناطیس عمل می‌کردم: با شروع تحقیقات من، افراد بزرگ زنده، خود به سویم جذب می‌شدند.

وقتی که یک استاد را کشف می‌کردم، او به کشف نفر بعد منجر می‌شد و این روند به شکل یک زنجیره در آمد. اگر از مسیر منحرف و متوجه چیز دیگری می‌شدم، همان انحراف باعث شناخت یک استاد بزرگ دیگر می‌شد. اگر یک کلید اشتباهی را روی صفحه کلید فشاری می‌دادم، با اطلاعات بسیار مهم رو به رو بودم. فقط در چند هفته، من یک راز باستانی را ردیابی و اساتید بزرگ آن را شناسایی کرده بودم.

فکر معرفی این راز به جهان به شکل یک فیلم، در سرم ایجاد شد. طی دو ماه بعد، تمام عوامل تیم تولید این راز را آموختند. اطلاع یافتن آن‌ها از راز خیلی مهم و حیاتی بود؛ بدون اطلاع آن‌ها، تلاش ما نتیجه‌ای در پی نداشت.

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق
خواسته‌هایت را به وضوح مشخص کن

 

راز قانون جذب کشف می‌شود


هر چه وارد زندگی‌ات می‌شود، خود آن را با تصویر ذهنی‌ای که در سر داری به سوی خود جذب می‌کنی. تمامش تفکر خودت است. هر آن‌چه در سرت جاری‌ست، به سوی تو جذب می‌شود.

بزرگ‌ترین اساتیدی که تا بحال روی این سیاره زندگی کرده‌اند به ما گفته‌اند که قانون جذب قوی‌ترین قانون کائنات است. شاعرانی چون ویلیام شکسپیر، رابرت برونینگ و ویلیام بلیک نیز از این قانون در اشعار خود و بزرگان موسیقی چون لودویگ ون بتهوون در موسیقی خود یاد کرده‌اند. هنرمندانی از جمله لئوناردو داوینچی آن را در تصاویر و نقاشی‌های خود ترسیم کرده‌اند و عالمان برجسته مانند، سقراط، افلاطون، رالف والدو امرسون، فیثاغورث، سر فرانسیس بیکن، اسحاق نیوتون، یوهان ولفگانگ ون گوته و ویکتور هوگو از قانون جذب در نوشته‌های خود یاد کرده‌اند. اکنون قرن‌هاست که نام آن‌ها باقی و آثار حماسی‌شان جاودانی‌ست.

آئین‌ها و مذاهبی چون اسلام، مسیحیت، هندو، بودایی و یهودی و تمدن‌هایی چون بابلیان و مصریان باستان، قانون جذب را با آثار مکتوب خود برای ما به جا گذاشته‌اند. قانون جذب را می‌توان به شکل‌های مختلف در این آثار پیدا کرد. سه هزار سال پیش از میلاد، قانون جذب روی سنگ حک شده است. هرچند عده‌ای برای پنهان کردن آن از عموم و استفاده‌ی شخصی خود تلاش کردند، این قانون برای هر که بخواهد در دسترس است تا با به کار بستن آن از آن بهره برد.

قانون جذب از آغاز پیدایش جهان هستی آغاز شده است. قانون جذب همواره بوده است و خواهد بود. نظم جهان به قانون جذب وابسته است. هر ثانیه‌ی زندگی تو و تمام تجربیاتت از این قانون بوده است. جدا از این که که هستی و کجا زندگی می‌کنی، تمام تجربیات تو از قانون جذب شکل می‌گیرد. این قانون بزرگ، با تفکر تو عمل می‌کند. تنها خودت هستی که قانون جذب را به عمل می‌آوری و این کار از طریق افکارت انجام می‌دهی.

چارلز هانل در سال ۱۹۱۲ میلادی قانون جذب را اینگونه توصیف کرده است: “قانون فراگیری که تمام نظم جهان بدان متکی‌ست.”

باب پراکتور – فیلسوف، نویسنده و منتور

خردمندان تمام تاریخ، از قانون جذب مطلع بوده‌اند. اگر تاریخ بابل کهن را مطالعه کنی، خواهی دید که آن مردم با اطلاع از قانون جذب تا چه حد با دیگر مردمان متفاوت زندگی کرده‌اند. درباره بابل قدیم و عظمت و شکوفایی تمدنش نوشته‌های بسیاری وجود دارد. آن‌ها یکی از عجایب هفتگانه‌ی جهان یعنی باغ‌های معلق بابل را بنا کرده‌اند. آن‌ها با درک قانون جذب کائنات تبدیل، به کامیاب‌ترین قوم تاریخ بشر شده‌اند.

فکر می‌کنی چرا یک درصد از جمعیت جهان ۹۶ درصد تمام پول‌های دنیا را در دست خود گرفته‌اند؟ فکر می‌کنی این اتفاق تصادفی است؟ خیر، این یک طرح و برنامه‌ی مشخص است. آن یک درصد چیزی را متوجه شده و به رازی پی برده‌اند و با به کار بستنش به چنین ثروتی دست یافته‌اند. و حالا این راز به تو نیز معرفی می‌شود.

افرادی که ثروت را به دنبال خود کشانده‌اند، چه آگاهانه و چه ناخودآگاه، از راز قانون جذب استفاده کرده‌اند. در سر آن‌ها هیچ چیز جز فراوانی و ثروت وجود نداشته است. آن‌ها اجازه‌ی فکری جز این را به خود نداده‌اند. فکر آن‌ها معطوف به ثروت است. آن‌ها تنها فراوانی و رفاه را می‌شناسند. چه بدانند چه نه، فکر ثروت در سرشان آن ثروت را برای‌شان فراهم کرده است. این کار قانون جذب است.
با این مثال می‌خواهم کارکرد عملی قانون جذب را به تو معرفی کنم:

احتمال می‌شناسید کسی را که ثروتی عظیم برای خود فراهم نموده و بعد به دلیلی، تمام آن را از دست داده است. اما بعد از مدتی کوتاه، دوباره به ثروت قبلی خود دست یافته است. اتفاقی که می‌افتد این است که آنان ذهن خود را به طور کامل متوجه ثروت کرده‌اند و اگر از دست دادنی هم برای‌شان در کار باشد، باز در مدتی کوتاه صاحب ثروت عظیم خود شده‌اند.

کار قانون جذب در این‌جا به این صورت است: آن‌ها ذهن خود را معطوف به ثروت می‌کنند. سپس ثروت نیز به دست می‌آید. سپس ترس از دست دادن آن ثروت را تجربه می‌کنند و با این ترس، فکر نداشتن ثروت به ذهن‌شان رخنه می‌کند. این فکر، باعث از دست رفتن ثروت آن‌ها می‌شود. با از دست رفتن ثروت، ترس از دست دادن به همراه فکر آن نیز از میان می‌رود و فکر دوباره به دست آوردنش به ذهن راه می‌یابد. و این فکر نیز، دوباره پول و ثروت را جذب می‌کند. و به این شکل، ثروت دوباره باز می‌گردد.

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق

چگونه از کائنات درخواست کنیم؟

 

هر چیز، مشابه خود را جذب می‌کند


جان آساراف – کارآفرین و متخصص بازار

ساده‌ترین شیوه‌ی درک قانون جذب برایم این است که خود را به شکل یک آهنربا ببینم. آهنربایی که چیزهای مشابه خود را به خود جذب می‌کند.

تو قوی‌ترین آهنربای عالمی. قدرت جذب درون تو از هر چیز این جهان قدرتمندتر است. منشاء قدرت مغناطیس درون تو، افکار توست.

باب دویل – نویسنده و کارشناس قانون جذب

قانون جذب می‌گوید که هر چیز، مشابه خود را جذب می‌کند، اما ما این‌جا در سطح افکار سخن می‌گوییم.

قانون جذب می‌گوید هر چیز مشابه خود را جذب می‌کند، و فکر تو می‌تواند افکار مشابه خود را به خود جذب کند. مثال‌هایی در مورد این قانون می‌آوریم که شاید تو خود آن‌ها را در زندگی‌ات تجربه کرده باشی.

تا به حال شده که ناشاد باشی و هر چه بیشتر در مورد علت ناشادی‌ات فکر کنی ناشادتر شوی؟ علت آن است که وقتی فکری را به ذهنت راه دهی، قانون جذب بلافاصله مشابه آن را برایت پدید می‌آورد. با این روند در عرض چند دقیقه، آن‌قدر فکر بد به سویت سرازیر می‌شود که وضعیتت بدتر می‌شود.

شاید شده که هنگام شنیدن یک آواز زیبا، افکاری زیبا به ذهنت راه داده‌ای و بعد متوجه شدی که دیگر نمی‌توانی آن آواز را از سر بیرون کنی. در واقع هنگام شنیدن آن آواز بی‌آنکه بدانی افکاری مشابه با آن را با قدرت و تمرکز بالا به سویت جذب کرده‌ای.

جان آساراف

وظیفه‌ی ما به عنوان یک انسان این است که به افکار مرتبط با آن‌چه می‌خواهیم بچسبیم. افکار را در ذهن کاملا روشن و شفاف کنیم و به این طریق یکی از بزرگ‌ترین قوانین کائنات یعنی قانون جذب را فراخوانی کنیم. تو تبدیل به کسی خواهی شد که بیشتر به آن فکر می‌کنی. تو آن‌چه بیشتر در موردش فکر می‌کنی را به خود جذب می‌کنی.

زندگی فعلی تو انعکاس افکار گذشته‌ی توست و این تمام موارد عالی و معمولی زندگیت را شامل می‌شود. هر آن‌چه در زندگی خود تجربه می‌کنی و هر اتفاقی که از سر می‌گذرانی، همانی‌ست که در ذهنت پرورانده‌ای. اکنون با این درک، متوجه راز قانون جذب خواهی شد و به طور کامل زندگی خویش را دگرگون خواهی کرد.

باب پراکتور

هر آن‌چه در ذهن تو قابل رویت باشد، در دستانت قابل لمس خواهد بود.

اگر قادر به فکر کردن به آن‌چه می‌خواهی در زندگی باشی و بتوانی آن فکر را تبدیل به فکر غالب خود کنی، می‌توانی همان فکر را به زندگی‌ات جذب کنی.

مایک دولی – نویسنده و سخنران بین‌المللی

قانون جذب در یک جمله‌ی ساده خلاصه می‌شود: افکار تبدیل به اشیاء می‌شوند.

با استفاده از این قانون بزرگ، افکار تو به اوضاع زندگی‌ات تبدیل می‌شوند. افکار تبدیل به اشیاء می‌شوند. آن قدر این جمله را تکرار کن تا آن را در آگاهی‌ات حک کنی. افکار تبدیل به اشیاء می‌شوند.

جان آساراف

بیشتر مردم نمی‌دانند که یک فکر دارای یک فرکانس به خصوص است. یک فکر قابل اندازه گیری است. اگر یک فکر را دائما در سر خود داشته باشی، خواه داشتن یک خودروی نو، پولی که لازم داری، شرکت، عشق دلخواهت، تو داری به طور دائم، آن فرکانس را ساتع می‌کنی.

دکتر جو ویتل – عالم علوم ماوراء، متخصص بازاریابی، نویسنده

افکار سیگنال‌های مغناطیسی‌ای از خود ساتع می‌کنند که مشابه خود را به خود جذب می‌کند.

افکار مغناطیس و دارای فرکانس مشخص هستند. در همین حال که داری فکری می‌کنی، افکار تو دارد به کائنات ارسال می‌گردد و مثل مغناطیس چیزهایی که مشابه خود هستند را به سوی خود جذب می‌کنند. هر چه به بیرون ارسال شود، به سوی منبع خود باز می‌گردد و این‌جا منبع، خود تو هستی.

 

قانون جذب چیست؟ آموزش قانون جذب پول و عشق
پول نیز انرژی‌ست و مثل هر انرژی دیگر جذب فرکانس‌های مشابه خود می‌شود

 

قانون جذب پول چیست؟


جک کنفیلد

راز برای من یک تحول واقعی در بر داشت. چرا که من با پدری منفی باف بزرگ شدم که خیال می‌کرد افراد پولدار سر همه کلاه می‌گذارند. من با باورهای منفی زیادی از پول بزرگ شدم؛ که اگر پول داری پس حتما آدم بدی هستی؛ فقط انسان‌های شیطان صفت پولدارند؛ که پول علف خرس نیست. پدرم دائما می‌گفت “من راکفلر نیستم”. من با این فکر که زندگی واقعا سخت است بزرگ شدم. تحول من از زمان آشنایی ام با دابلیو کلمنت استون اتفاق افتاد.

با استون که کار می‌کردم به من گفت: “می‌خواهم برای خودت هدف خیلی بزرگی مشخص کنی تا رسیدن به آن برایت شگفت انگیز باشد و وقتی هم که برایت محقق شد، بدانی به خاطر چیزی که من به تو یاد داده‌ام به آن دست یافتی”.

من آن زمان سالی هشت هزار دلار درآمد داشتم. پس با خود گفتم “دوست دارم امسال صد هزار دلار در بیاورم.” آن‌جا خودم هم نمی‌دانستم که باید چطور این‌کار را انجام دهم. نه امکانات لازم را در اختیار داشتم و نه راهکاری در دست. فقط گفتم: “اعلام می‌کنم که معتقدم و به شکلی رفتار می‌کنم که انگار حقیقت دارد و پول را به دست خواهم آورد.” و این کار را انجام دادم.

یکی از کارهایی که او یادم داد این بود که هر روز چشمانم را ببندم و هدف را طوری در ذهن تجسم کنم که انگار روی داده است. من یک اسکناس صد هزار دلاری ساختم و آن را به سقف چسباندم. هر روز صبح قبل از هر چیز دیگر، آن اسکناس را می‌دیدم و متوجه هدف و خواسته‌ام می‌شدم. بعد چشمانم را می‌بستم و زندگی‌ام را به درآمد سالی صد هزار دلار تصور می‌کردم. جالب بود که تا سی روز هیچ اتفاقی رخ نداد. نه پیشرفت شغلی و نه پیشنهاد تازه‌ای.

بعد از چهار هفته، یک فکر صد هزار دلاری به ذهنم خطور کرد. من کتابی نوشته بودم و با خود گفتم: “اگر چهارصد هزار نسخه از کتاب را هر کدام بیست و پنج سنت بفروشم، می‌شود صد هزار دلار.” تا آن روز کتاب آماده بود اما من چنین فکری نداشتم. یکی از رازها این است که اگر فکر الهام بخشی به سرت می‌آید، باید به آن اعتماد و بر اساسش عمل کنی. من نمی‌دانستم که چطور باید چهار صد هزار نسخه از کتاب را بفروشم تا این‌که مجله‌ی نشنال انکوئایرر در سوپر مارکت به چشمم خورد. من تا آن‌جا هزاران هزار بار آن مجله را دیده بودم اما هرگز به آن توجه نداشتم. با دیدن مجله این فکر به ذهنم آمد که “اگر خوانندگان آن از کتاب من باخبر شوند بدون شک چهارصد هزار نفر می‌روند و کتاب مرا می‌خرند.”

حدود شش هفته بعد، در کالج هانتر در نیویورک، برای ششصد استاد سخنرانی داشتم. بعد از آن سخنرانی خانمی به سراغم آمد و گفت: “سخنرانی فوق‌العاده‌ای بود، دوست دارم با تو مصاحبه کنم. این کارت ویزیتم است.” آن خانم، خبرنگار و مقاله نویس آزاد بود که کارهایش را به نشنال انکوایرر می‌فروخت. همه چیز برایم روشن شد و فکر کردم که آه، پس واقعا جواب می‌دهد. با چاپ آن مقاله، فروش کتاب من بیشتر شد. چیزی که می‌خواهم بگویم این است که من خود تمام این اتفاقات و حتی این خانم را به زندگی خود جذب کرده بودم. خلاصه، من آن سال صد هزار دلار را در نیاوردم، ما نود و دو هزار و سیصد و بیست و هفت دلار درآوردیم.

اما تصور می‌کنید ناراحت شدیم و گفت این چیزا جواب نمی‌دهد؟ ما گفتیم: معرکه است. بعد از آن همسرم به من گفت، “اگر قانون جذب برای صد هزار دلار جواب داده، فکر می‌کنی برای یک میلیون دلار هم جواب دهد؟” من گفتم “نمی‌دانم بیا امتحانش کنیم.”

ناشرم روی چک حق‌التالیف من برای اولین کتابم یعنی “سوپ مرغ برای روح” در کنار امضا، یک صورت خندان کشید. چرا که این اولین چک یک میلیون دلاری‌اش بود!


در آینده‌ای نزدیک در وب سایت طرح طلایی منتظر سری ویدئوهای “دوپینگ تصویرسازی ذهنی برای قانون جذب” باشید. تماشای آن‌ها را تبدیل به عادت روزانه و ذهن‌تان را از تصاویر غنی و جملات تاکیدی بزرگ پر کنید. با تماشای دائم آن‌ها، به طور مداوم آن‌چه می‌خواهید و استحقاقش را دارید، به خود یادآوری کنید.

 

این‌که بدانید قانون جذب چیست و چگونه عمل می‌کند، تنها شروع کار است. تا وقتی ندانید واقعا چه می‌خواهید و برای چه ساخته شده‌اید، چگونه می‌توانید دلخواه خود را تصور و جذب کنید؟ برای ادامه‌ی راه قبل از هر چیز می‌بایست استعدادها و علایق خود را بشناسید. تا به امروز ابزاری بهتر از کتاب “زندگی خود را طراحی کنید” برای کشف آن‌چه واقعا می‌خواهیم ندیده‌ام. این کتاب را با ترجمه‌ی بنده می‌توانید همین حالا از این وب‌سایت دریافت کنید و به کار ببندید.

 

منبع The Secret

همین حالا با اشتراک طرح طلایی از تازه‌ترین مطالب و به‌روز رسانی‌ها مطلع شوید.

کاربرانی که این مطلب را دوست داشتند از این موارد نیز استقبال کرده‌اند
10 کامنت
 1. سمیرا

  ممنون از سایت خوبتون عالی بود.

  1. علی عربی

   سپاسگزارم

 2. علی

  سلام وخسته نباشیدوممنون بخاطراطلاعات طلائی وذیقیمتی که دردسترس همه قراردادید.

  1. علی عربی

   سلام و سپاس از شما. برنامه‌های من برای این سایت بسیار بیشتر از این صحبت‌هاست؛ منتظر باشید.

 3. باران

  سلام همه ی ویدئوهاتون واقعا عالی هستند و خیلی حیفه ک افراد زیادی ازش بی اطلاع باشن. هرچند کسانی که در مدارش قرار بگیرن به سمت شما هدایت میشن
  صمیمانه ازتون ممنونم و باز هم به سایتتون سر میزنم انشاالله🌺☘

  1. علی عربی

   سلام و سپاس از شما. من درونگرا هستم و دوست ندارم تبلیغاتی برای دیده شدن انجام بدم. حرف‌های خودم رو می‌زنم و افرادی که به قول شما در این مدار قرار می‌گیرن، برای من از کافی هم بیشتره.

 4. M

  زنده باشید و پایدار آقای عربی❤❤❤❤❤

  1. علی عربی

   سپاس از شما…

 5. سارا

  سلام و خسته نباشید واقعیت اینکه واقعا خیلی مطالب زیادی در سایت ها و تو پیج های مختلف وجود داره که در مورد قانون جذب صحبت میکنه و من خیلی از این روش ها رو امتحان کردم ولی به نتجه ای که میخوام نرسیدم و شاد در بیشتر موارد نتیجه عکس هم داده آقای عربی عزیز بقول شما اگر کسی بخواد و اراده کنه حتما توی مدار قانون جذب قرار میگیره ولی نمیدونم چرا روی من این برعکس عمل میکنه لطفا کمکم کنید من نمیدونم دارم چیکار میکنم و زندگیم رو شبیه به اینکه وسط یه کویر گیر کردم که حتی سرابی برای دلخوشی پیدا نمیکنم لطفا کمکم کنید….

  1. علی عربی

   سلام، شما باید مطلب اشتباه بزرگ قانون جذب رو ببینید. آموزش های قانون جذب در ایران به طور کل مشکل داره. مطمئنم پاسخ شما این‌جاست (کلیک کنید).

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.