طرح طلایی چیست؟ کسب و کار و زندگی با قانون جذب و مهارت‌های میلیاردی

 

راز موفقیت با مهارت‌های میلیاردی زندگی، قانون جذب و اعتماد به نفس در طرح طلایی
بدون کسب مهارت‌های ضروری پول ساز دنیای مدرن و شیوه‌های نفوذ به بازار کار مخفی، کار زیادی از پیش نخواهیم برد.

 

راز موفقیت در ایران امروز


بدون شک در بهترین روزهای ایران به سر نمی‌بریم! از یک طرف رشد فناوری و اینترنت روز به روز فرصت‌ها و کسب و کارهای قدیمی را پایین‌تر می‌کشد و از سوی دیگر بحران اقتصادی، درگیری‌های بین‌المللی و نرخ‌های عجیب و غریب ارز ضربات پی در پی بزرگی به زندگی ما وارد می‌کنند. چرا به مهارت‌های میلیاردی نیاز داریم؟ چون تنها راه یک زندگی خوب در ایران امروز، بالا رفتن است. دیگر فرمول‌های یک زندگی متوسطِ خوب جواب نمی‌دهد؛ فقط باید بالا رفت. با طرح طلایی همراه شوید.

دیگر همه داریم یاد می‌گیریم سبک زندگی خود را با این شرایط وفق دهیم تا فقط کمی بیشتر دوام آوریم. تا پیش از رسیدن آن روز موعود که شاید معجزه‌ی زندگی ما تحقق یابد، روزها را با روزمرگی و در بهترین حالت، با دلخوشی‌های کوچک و سربندی‌هامان سر کنیم. در این روزهای ایران، دیگر آن رویای زندگی ایده‌آل را مثل یک خواب و خیال کودکی حتی به یاد نداریم.

این بین عده‌ی زیادی با چند میلیون تومان باقی مانده‌ به خرید کالاهای گران با انتظار گران‌تر شدن آن‌ها هجوم می‌برند و تیر خلاص را به خود و اقتصاد می‌زنند. به نظر می‌آید اگر عاقل باشیم و کمی پول در بساط داشته باشیم، تنها راه پیش رو مهاجرت است، این‌طور نیست؟ از دیدگاه جسم و ذهن ویران ما قطعا همین‌طور است. اما ما گیج و آشفته شده‌ایم. در ذهن‌مان مه غلیظی ایجاد شده است.

 

راز موفقیت با مهارت‌های میلیاردی زندگی، قانون جذب و اعتماد به نفس در طرح طلایی

 

بله، بدون پول می‌شود به ثروت رسید اما بدون مهارت هرگز. و بله، بدون صرف پول می‌توان به بهترین اساتید و مهارت‌های جهان دست یافت.

چیزی مهم‌تر از آموزش و کسب مهارت در دنیای امروز وجود ندارد. اما بعضی آموزش‌های گران، ارزشی برابر با بعضی آموزش‌های رایگان یا بسیار ارزان دارند. به هیچ عنوان نمی‌توان کیفیت آموزش را با قیمت آن ارزش گذاری کرد. آموزش، کسب اطلاعات در دنیایی است که در آن اطلاعات با ارزش‌تر از نفت و طلاست. ارزش اطلاعات در ایران امروز درست شبیه به شرایط جنگ است. در جنگ اطلاعات هم ارزش با زندگی‌ست. اگر از عملیات‌ها و اطلاعات درونی دشمن مطلع نشوید هیچ‌وقت از حملات آگاه نخواهید بود و به سادگی نابود می‌شوید.

در شرایط جنگ، هم می‌توانید اطلاعاتی که جان شما را نجات می‌دهد از افراد جاسوس خریداری کنید، و هم با صرف زمان، مهارت‌های مورد نیاز برای کسب آن‌ها را خود به دست آورید.

امروز اطلاعات در همه جای جهان به صدها زبان نوشته، گفته و در فضای مجازی و رسانه‌ها دست به دست می‌شود. اما این فقط یک روی سکه است! بخش مهم و ضروری اطلاعات، هرگز راه به بیرون نمی‌یابد و امکان به‌دست آوردنش از هیچ طریق فراهم نیست. همان بخشی از اطلاعات که با دستیابی به یک خط آن، زندگی‌ها زیر و رو می‌شود.

اولین کاری که من در ایجاد سایت طرح طلایی انجام دادم، صرف زمان و وسواس کافی برای تهیه‌ی کامل‌ترین و بهترین ترجمه از کتاب زندگی خود را طراحی کنید (Designing Your Life) و ارائه‌ی آن به شکل الکترونیک و با کمترین قیمت ممکن بود.

این کتاب شیوه‌ی نفوذ به اطلاعات درونی و بازار کار مخفی را به شما معرفی می‌کند. سرمایه‌ در ایران در دست عده‌ای معدود در حال گردش است؛ اما در شرکت‌ها و بازار کاری که شما بدون اطلاع از شیوه‌ی نفوذ به آن‌ها، رنگ‌شان را هم نخواهید دید.

نیاز به گفتن نیست که در ایران مهم‌ترین بخش سرمایه و اطلاعات در تجارت‌های خانوادگی (Family Busines) رد و بدل می‌شود. از ضروری‌ترین مهارت‌های مورد نیاز در زندگی، توانایی شبکه سازی و نفوذ به سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی است.

زندگی خود را طراحی کنید همچنین منتهای تمام پاسخ‌ها برای فهم آن‌چه واقعا هستیم و واقعا می‌خواهیم است. سال‌ها تجربه و برگزاری دوره‌های مختلف در دانشگاه استنفورد آمریکا و آزمون و خطای صدها شیوه با هزاران دانشجو، در نهایت منجر به نوشتن کتاب زندگی خود را طراحی کنید از دو استاد به نام‌های دیوید ایوانس و بیل بورنت شد.

زندگی خود را طراحی کنید یک نمونه آموزش فوق‌العاده ضروری، و فوق‌العاده ارزان است.

تماشا در یوتوب

دانلود کتاب زندگی خود را طراحی کنید
برای دانلود کتاب زندگی خود را طراحی کنید کلیک کنید

در ایران امروز همه چیز رو به نابودی به نظر می‌آید، اما تنها فرمول عوض شده است.

زندگی خود را طراحی کنید اطلاعات نادر از تجاربی در اختیار می‌گذارد که کاربرد و ارزشی بسیار بالاتر از جلسات متعدد گران و مشاوره با بزرگان حوزه‌های مهارت‌های زندگی، ایده‌‌یابی، منتورینگ و کشف استعدادهای درونی دارد. زمانی که کتاب زندگی خود را طراحی کنید را به پایان رساندم بلافاصله از شوق تصمیم به ترجمه‌اش گرفتم.

دستیابی به اطلاعات درونی، نیاز به مهارت‌های قوی دارد؛ اما آموزش این مهارت‌ها در دسترس است. پس مشکل کجاست؟

هر آن‌چه نیاز دارید در اختیار شماست؛ اما در میان دریایی از گفته‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های آموزشی بی‌نهایت زیاد و بی‌کیفیت، مخفی شده است. زندگی کوتاه است و پیمودن تمام جاده‌ها در راه یافتن مسیر درست منطقی به‌نظر نمی‌رسد.

بله، ما همه نیاز به یک راهنما داریم.

پول ضروری‌ست و بدون آن زندگی معنا ندارد. اگر با کسب مهارت‌های مورد نیاز موفق شوید تا به اطلاعات ضروری و درونی سازمان‌های کاملا خصوصی دست یابید، قطعا ثروت زیاد و موقعیت‌های بسیار ویژه به دست می‌آورید. و تازه آن‌جاست که متوجه می‌شوید مسئله تماما پول نبوده. فکر می‌کنید. که یک زندگی ایده‌آل، شاد و آرام، مهارت‌های بیشتری می‌خواهد. زندگی درباره‌ی پول نیست، درباره‌ی ذهن است. ذهن قدرت است. ذهن است که پول، شادی، آرامش و روابط عالی می‌سازد.

فرض کنید در مسابقه‌ای شرکت کرده‌ایم که باید در آن سیبی را با یک کمان بزنیم تا پیروز و برنده جایزه‌ی ویژه‌ شویم. ماه‌ها طرز کار با کمان را آموزش دیده‌ایم و هدف نیز خیلی نزدیک است. اما حالا همزمان که کمان را به ما می‌دهند بخار غلیظی مقابل هدف، فضا را پر می‌کند. نمی‌دانستیم که چند روزی‌ست قانون بازی عوض شده و حالا جای هدف، چیزی جز بخار غلیظ سفید رنگ نمی‌بینیم. شاید اصلا پرتاب فاجعه‌ای به بار آورد.

این شرایط مایی‌ست که یک عمر در دانشگاه، پیشرفت، شغل و درآمد دلخواه‌مان را در تمام طول مدت تحصیل به طور مداوم تجسم می‌کردیم. اما حالا مدرک به دست با یک دنیای رو به زوال و ناعادلانه رو به رو شده‌ایم.

آن بخار غلیظ سفید رنگ، به طور واقعی با یک نام علمی در ذهن ما وجود دارد. شرایط کشور، تحصیلات کورکورانه بدون شناخت استعدادهای واقعی و یک عمر تنبلی در پرورش ذهن، باعث ایجاد این بخار سفید که مه مغز یا Brain Fog نام دارد، شده است. ما به طور کامل ذهن خود هستیم. ذهن کنترل کننده‌ی تمام احساسات و افکار و مسئول هدف گذاری‌ها و تصمیمات ماست. کل واقعیت امروز زندگی ما کاملا ساخته‌ی ذهن ماست. همان که در این مه غلیظ هیچ دیدی ندارد!

ذهن نیرویی برابر با یک خورشید دارد اما مثل همان خورشید شعله‌هایش به هر طرف زبانه می‌کشند. ذهن نیاز به مهار دارد. چیزی که مثل یک ذره‌بین نیروی خورشید را در یک نقطه متمرکز و آتشی سوزان بر پا کند. از بین بردن مه غلیظ ذهن و ایجاد شفافیت در افکار، احساسات و تصمیمات، اغلب نیازمند یک همراه آشنا به نظام و اصول سیم پیچی مغز است.

این همراه نام‌های زیادی هم‌چون مشاور، کوچ و منتور دارد. قصد معرفی یک تخصص ویژه ندارم، منتور شما می‌تواند همسایه‌ی با تجربه‌ی شما باشد! شما می‌توانید کوچ خود را، خود به رایگان بسازید که این موضوع هم در کتاب زندگی خود را طراحی کنید آموزش داده شده.

این‌جا ما در طرح طلایی، بهترین آموزش مهارت‌های ضروری زندگی شما را از میان دریایی از گفته‌ها، فیلم‌ها و کتاب‌ها در اختیارتان قرار می‌دهیم؛ و برای باز کردن گره‌های زندگی و کسب و کار، کنارتان هستیم.

 

راز موفقیت با مهارت‌های میلیاردی زندگی، قانون جذب و اعتماد به نفس در طرح طلایی
اولین گام، کسب مهارت لازم برای مه زدایی مغز است.

 

شفافیت و استفاده از قانون جذب


بدترین دروغ و باور زندگی این است. دروغی که باعث زندگی بی‌روح، کثیف و فقیر مردم زمین و به خصوص کشور ما شده این است که معنویات فقر می‌آورد. یا باید سلوک معنوی را انتخاب کرد و در یک اتاق کوچک به دور از افکار مادی، به مراقبه و چله نشینی پرداخت و یا پول را؛ و وقتی که انتخاب پول شد باید هر کاری که برای به دست آوردنش لازم است انجام داد، چرا که از قبل با انتخاب این مسیر کثیف، فرسنگ‌ها فاصله از معنویات را انتخاب کرده‌ایم. “این چیزا برای ما که لنگ پولیم خنده داره! پول یعنی فروش برا فروشم باید دروغ گفت!”

این باور کشنده است.

دنیای مادی در بیشتر مواقع از دنیای معنوی دور می‌شود و یک زندگی پر از پول اما سرشار از خیانت، جنگ، افسردگی و غم به بار می‌آورد؛ ولی دنیای معنوی از ابتدای تاریخ تا به همین امروز، هیچ زمان از دنیای مادی جدا نبوده. اگر فرد معنوی‌ای می‌شناسید که وضعیت مالی خراب دارد، او معنوی نیست، افسرده است و دارد خود و شما را با معنویات توجیه می‌کند.

چرا که با حفظ ارتباط با معنویات تمام خواسته‌ها و نیازهای‌تان به روشنی به جهان مخابره می‌شود و این روشنی و شفافیت، درهای رسیدن‌شان را به روی‌تان باز می‌کند.

پول یعنی انرژی و هر تمرینی که ما در پرورش روح و ذهن انجام می‌دهیم کنترل مسیر انرژی‌ست. استفاده از قانون جذب نیز یعنی کنترل مسیر انرژی. اگر یک مدیتیتور پر انرژی و شفاف باشیم و پول بخواهیم، پول در مسیر انرژی‌ای که پرورش می‌دهیم به طور ارگانیک خلق می‌شود. اگر پول و عشق می‌خواهیم و هیچ دست‌آویزی در کل زندگی نداریم، خوش‌بحال ما! چرا که از اولین قدم می‌دانیم باید از کنترل ذهن و انرژی شروع کنیم. خوش‌بحال ما چون وقتی که از ریشه شروع کنیم، دیگر با هیچ طوفانی نه عشق و نه ثروت‌مان نابود نخواهد شد.

افراد بی‌شماری را می‌شناسم که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده و با کنترل ذهن به هر آن‌چه آرزو داشته‌اند در زیر ۳۰ سالگی دست یافته‌اند. حتما شما هم می‌شناسید. می‌گویید معنوی نیستند نه؟ اما اگر کمی به سبک زندگی‌شان دقت کنید متوجه کنترل و شفافیت بی‌نظیر ذهن‌شان خواهید شد. ما از معنویات فقط همین شفافیت را می‌خواهیم. شفافیت است که فرصت‌ها و درهای تازه را باز می‌کند و انرژی بی‌اندازه‌ای برای حرکت به سوی‌شان درون‌تان به وجود می‌آورد.

قانون جذب در ساده‌ترین بیان ممکن، همین است. کافی‌ست با شفافیت حرکت کرد و به انسجام زندگی معنوی و مادی دلخواه خود رسید.

 

راز موفقیت با مهارت‌های میلیاردی زندگی، قانون جذب و اعتماد به نفس در طرح طلایی
قانون جذب با شفافیت ذهن و مدیتیشن به خدمت می‌آید.

 

مهارت‌های میلیاردی زندگی


فرصت‌های دیروز، امروز وجود ندارند. امروز سرویس‌های درخواست خودرو، تاکسی رانی را فلج کرده‌اند. امروز در کنار فشارهای اقتصادی، فروشگاه‌های اینترنتی، کاسبان بازارهای مشهور کشور را نا‌امید کرده‌اند. کاسبانی که روزی با خرید ملک تجاری در آن منطقه‌ی معروف شهر تصور می‌کردند دیگر اساس امپراطوری خود را بنا کرده‌اند.

زرنگ‌ترها بعد از تماشای موفقیت استارت‌آپ‌ها، متوجه یک فرصت می‌شوند، زندگی‌شان را می‌گذارند وسط و با هجوم به سمت کارآفرینی، بعد از چند ماه متوجه ضررهای چند صد میلیونی و غیرقابل جبران می‌شوند. مشکل کجاست؟ مشکل این‌جاست که ما فقط پول می‌خواهیم!

فقط پول می‌خواهیم بدون آن‌که بدانیم پول انرژی‌ست و اگر عشق و کنترل بر انرژی نداشته باشیم عملکردمان اشتباه خواهد بود و با اولین ضربه هلاک می‌شویم. پول معنوی‌ست. اگر سرمایه‌ی زیادی در اختیار نداریم، فرصت آزمون و خطای زیادی هم نداریم. پس باید از همین حالا، در هر سطحی که هستیم، از ذهن خود شروع کنیم.

ما ذهن خود هستیم. اولین اصل در کنترل ذهن، شفافیت است. چیزی که روز به روز برای ذهن مه آلود و تنبل ما با مشکلات اقتصادی کشور و پیشرفت سریع تکنولوژی، کم‌رنگ‌تر می‌شود. بدون کنترل ذهن، قانون جذب به جای خدمت به ما، زندگی‌مان را تباه می‌کند. قانون قانون است. خوب و بد نمی‌شناسد.

طرح طلایی یک طرح و برنامه‌ی خاص برای منسجم ساختن تمام جنبه‌های مادی و معنوی زندگی‌ست. این طرح مختص خود شماست و برای تک تک افراد زمین متفاوت است. طرح طلایی، انسجام زندگی شماست و انسجام شفافیت به ارمغان می‌آورد.

طرح طلایی زندگی شما همان عدسی ذره‌بینی‌ست که مختص زبانه‌های سرکش ذهن‌تان ساخته شده تا آن خورشید را در یک نقطه متمرکز کند و آتشی سوزان به راه اندازد.

این طرح همین حالا در برابرتان است. اما شاید مثل یک تکه سنگ بی‌شکل که تندیسی زیبا در دل دارد و منتظر بینش کافی برای تراش خوردن است. برای پیکر تراشی ابتدا می‌بایست با شفافیت تمام، کل طرح تندیس را در دل سنگ تجسم کرد و بعد فقط مشغول کندن سنگ‌های اضافی دور آن شد.

تمام نیاز ما در زندگی، روشن بودن و شفاف شدن است. تمام پاسخ‌ها همین حالا در سرمان است. ما درونن می‌دانیم چه استعدادی داریم و که هستیم؛ اما ذهن ما تیره و مبهم است. تمام جلسات مشاوره و کوچینگ گران، فقط برای شفاف سازی و باز کردن گره‌های داخل سر ما برگزار می‌شوند.

تنها وظیفه‌ی کوچ‌ها و مشاوران همین است. تمام ابزارهای کشف استعدادهای درونی که بهترین‌های جهانی‌شان در کتاب زندگی خود را طراحی کنید معرفی شدند، به همین منظور طراحی شده‌اند.

شفافیت با روشن کردن طرح طلایی زندگی و ارائه تمام پاسخ‌ها، قانون جذب را کاملا تحت فرمان ما می‌آورد. قانون جذب یک تئوری نیست و تا به امروز زندگی میلیون‌ها نفر را زیر و رو کرده. آن‌چه که موجب شده افراد زیادی از آن کار با آن نتیجه‌ای به دست نیاورند، عدم اطلاع از مراحل و ضروریات آن است. قانون جذب فقط یک مهارت نیست، کسب مهارت در مجموعه‌ای از مهارت‌هاست که در هر زمینه – چه عشق و چه پول – می‌تواند چیزها را به زندگی‌مان جذب کند. متأسفانه در ایران آموزش قانون جذب به ندرت به شیوه‌ی صحیح صورت گرفته است.

اولین اصل در به کار بستن قانون جذب، روشن بودن هدف و مسیر است؛ هنگام متمرکز شدن زبانه‌های سرکش ذهن است که قانون جذب با بیشترین نیرو فعال می‌شود. برای این شفافیت باید از طرح طلایی زندگی خود کاملا آگاه شده باشید، و برای این منظور، باید مهارت کافی در استفاده از مهارت‌های ضروری زندگی را به دست آورده باشید. باید بدانید که هستید، چه استعدادی دارید، چه می‌خواهید و چگونه باید انتخاب کنید. اصلا برای چه در این سایت مشغول خواندن این مطلب هستید؟

تجسم، تصویرسازی و دیدن باعث شفافیت شما در آن‌چه می‌خواهید می‌شود.

ما سری ویدئوهایی تحت عنوان دوپینگ تصویرسازی ذهنی برای قانون جذب” را در برنامه‌ی تولید داریم. این ویدئوها که گشت و گذار و تماشای لحظاتی از بهترین سبک‌های زندگی مدرن جهان، بهترین روابط و بزرگ‌ترین دست‌آوردها و داشته‌هاست، برای کمک به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و تصویر سازی و تجسم قوی، به همراه جملات تاکیدی با اصول ضروری قانون جذب، در این وب سایت منتشر می‌شوند.

باید به طور دائم در این دنیا همه چیز را ببینید. تا به اندازه‌ی کافی ندیده باشید، نمی‌دانید در این دنیای شلوغ واقعا چه می‌خواهید. تا ندانید واقعا چه می‌خواهید، چطور می‌خواهید تصور کنید؟

 

دوپینگ تصویرسازی ذهنی برای قانون جذب
گشت و گذار و تماشای لحظاتی از بهترین سبک‌های زندگی مدرن جهان، بهترین روابط و بزرگ‌ترین دست‌آوردها و داشته‌ها در دوپینگ تصویرسازی ذهنی.

 

ذهن، انرژی و زمان خود را درگیر فکر به آینده‌ی کشور و مشکلات آن نکنید. مشکلات اقتصادی تنها یک روند اجتناب ناپذیر را تسریع کرده‌اند.

اگر مشکلی وجود نداشت می‌توانستید با کسب و کار سنتی خود زندگی خوبی داشته باشید؟ زیاد مطمئن نباشید چرا که آن موقع سرعت بلعیدن بازار سنتی توسط استارت آپ‌ها هم خیلی بالاتر بود. می‌توانستید به راحتی کسب و کار آنلاین و استارت آپ خود را به راه اندازید؟ بدون مشکلات اقتصادی رقبای شما هم بسیار قوی‌تر و هم بسیار بیشتر بودند. بله بدون این مشکلات می‌توانستید یک زندگی متوسط و راضی کننده داشته باشید. اما شرایط امروز ایران زندگی عادی را روز به روز سخت‌تر می‌کند. دیگر نباید به شرایط راضی کننده فکر کنید.

از زندگی عادی خداحافظی کنید چرا که تنها راه پیش رو در ایران امروز، بالا رفتن است.

همیشه در بدترین شرایط کشورها، عده‌ای فقط با استفاده از مهارت‌های خود سودهای کلان برده‌اند؛ آن‌ها با متمرکز کردن ذهن روی هدف، نگرانی و تمرکز بر شرایط را از خود دور کرده‌اند.

 

موفقیت با طرح طلایی


ذهن‌تان را آرام و شفاف کنید. قبل از هر چیز تنفس صحیح و مدیتیشن را یاد بگیرید؛ تنفس همه چیز است. کیفیت نفس کشیدن شما کیفیت زندگی‌تان را مشخص می‌کند. و مدیتیشن یعنی خالی کردن ذهن، یک ذهن خالی همیشه سرشار از انرژی‌ست چون که افکار سد راه انرژی هستند. آموزش مدیتیشن در طرح طلایی به طور کامل انجام می‌شود.

یک ذهن خالی بدون نگرانی، اضطراب و افکار مختلف، پر از شهامت و اعتماد به نفس است. برای یک ذهن خالی از فکر، کم رویی و خجالت معنا ندارد. خجالتی یا ترسو بودن صفت نیستند. حقیقت ندارند. ترس و خجالت و شرم درست مثل سایه‌اند. سایه از نبود آفتاب ایجاد می‌شود و هویت مستقل ندارد. سایه یعنی نبود آفتاب. هیچ فردی در دنیا کم رو و خجالتی یا ترسو نیست. تنها یک ذهن درگیر دارد؛ درگیر خاطرات بد و پریشانی‌ها و افکار منفی با شرایطِ شرطی سازی شده است. این درگیری دائم با شفاف سازی ذهن از طریق مدیتیشنِ مداوم به همراه تکنیک‌های NLP (برنامه ریزی عصبی کلامی)، رفع می‌شوند.

کسب مهارت در روابط با گسترده کردن شبکه‌ی ارتباطات در کنار مهارت‌های کنترل احساسات و استرس با انجام مدیتیشن، دیگر فرصتی برای بروز افکار قدیم نمی‌دهد و به این صورت، شرطی سازی ضمیر ناخودآگاه شما را تغییر می‌دهند. شهامت و اعتماد به نفس چیزی نیست که بخواهید به دست آورید. همین حالا مثل پاسخ هر سوال، درون‌تان است.

در طرح طلایی چکیده‌ی تمام آموزش‌های مورد نیاز در کسب مهارت‌های ضروری زندگی را به دست آورید.

در طرح طلایی چکیده‌ی تمام اطلاعات و آموزش‌های مورد نیاز خود را دنبال کنید. مهارت های ضروری زندگی را به دست آورید و با به کار بستن آن‌ها، در یک زندگی آرام و شاد با ایجاد روابط عالی، به طور مداوم در راه هدف خود اطلاعات کسب کنید. این‌جاست که می‌توانید خواسته‌های تازه‌تان را خلاقانه تجسم کنید. کنترل ذهن‌تان را با شفافیت به دست آورید. با کنترل ذهن قانون جذب را به فرمان خود می‌آورید.

پول و ثروت بدون یک ذهن شفاف و کسب مهارت های لازم در زندگی، سلاح خرابی‌ست که با چکاندن ماشه در دست منهدم می‌شود. در صورت نیاز به مشاوره خصوصی با ما در کسب و کار و مهارت‌های زندگی، به صفحه مشاوره خصوصی مراجعه و فرم مورد نظر را تکمیل و ارسال نمایید.

من علی عربی، رایزن بازرگانی، مدیر عامل شرکت کیان کاخ، مشاور و طراح مدل کسب و کار هستم. من تمام عمر در حال یادگیری و تجربه‌ی مهارت‌های جسمانی، مادی و معنوی زندگی با مطالعه و شرکت در برنامه‌ها و صدها سمینار و گفتگوی سراسر جهان با مشهورترین افرادی که می‌شناسید بوده‌ام؛ ایجاد وب سایتی برای انعکاس این تجارب، از سال ۱۳۸۵ در برنامه‌ام بود.

با کمی بیش فعالی، زندگی‌ام همیشه تا جایی پر بوده که به هیچ عنوان امکان تأسیس این پایگاه با کیفیت دلخواهم وجود نداشت. حالا بعد از گذشت بیشتر از ده سال، پای دل نشستم و با خالی کردن بخشی از برنامه‌ها و وظایف دیگر، طرح طلایی را راه اندازی کردم. و حالا تمام تلاشم را در به ثمر رسیدن تمام اهدافی که برای این سایت دارم به کار خواهم بست.

 

راز موفقیت با مهارت‌های میلیاردی زندگی، قانون جذب و اعتماد به نفس در طرح طلایی
با طرح طلایی مهارت های ضروری زندگی را به دست آورید و با به کار بستن آن‌ها، در یک زندگی آرام و شاد با ایجاد روابط عالی، به طور مداوم در راه هدف خود اطلاعات کسب کنید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.