چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ فیلم آموزش قانون جذب در ۴ مرحله و ۱ حقیقت ناگفته

در این دنیا که دروغ و کلاهبرداری بخش بزرگی از آن شده، آیا استفاده از قانون جذب حقیقت دارد؟ قانون جذب حقیقت دارد اما به جرات می‌گویم ۹۹ درصد آموزش‌های قانون جذب پول و عشق در ایران و حتی جهان ناقص هستند و اصلی‌ترین کلید آن را همراه ندارند. چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ با آموزش چهار مرحله‌ی ضروری در استفاده از قانون جذب و حقیقت ناگفته‌ی آن با طرح طلایی همراه شوید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟


تماشا در یوتوب

 

قانون جذب به خصوص در ایران، آموزش درستی نداشته است و در تمام دنیا و حتی فیلم مستند راز نیز یکی از اساسی‌ترین مراحل آن از قلم افتاده. اعمال قانون جذب نیاز به چند حربه‌ی بسیار مهم و ضروی دارد. مراحل به کار بستن قانون جذب چه در فیلم راز و چه آموزش‌های استفاده از آن، شامل سه مرحله است:

 • درخواست (Ask)
 • باور (Believe)
 • دریافت (Receive)

اما این اشتباه است!

هم اشتباه است و هم درست. شما به طور دائم در حال استفاده از قانون جذب طبق همین مراحل هستید. پس روند واقعی آن به طور طبیعی شامل همین مراحل است و از این بابت کامل درست است. اما ما می‌خواهیم قانون جذب را به دلخواه خود به خدمت آوریم. می‌خواهیم از آن به طور آگاهانه استفاده کنیم و خواسته‌های کوچک و بزرگ خود را به زندگی آوریم.

به کار بستن آگاهانه‌ی قانون جذب نیاز به مهارت جدی دارد!

من اساتید بزرگ زیادی را از تمام جهان در این حوزه دیده‌ام. عده‌ی انگشت شماری از آن‌ها توانایی به کار بستن آگاهانه‌ی آن را در زندگی خود دارند. این‌جاست که می‌بینیم نام راز کاملا برازنده‌ی قانون جذب است! قانون جذب حقیقت دارد، اما توانایی استفاده‌ی شخصی از آن مثل کیمیا نادر است. استفاده از آن نیازمند مهارت است. اولین مهارت مورد نیاز، توانایی مدیتیشن است.

 

مدیتیشن، اولین پله در استفاده از قانون جذب


مدیتیشن یعنی رهاسازی ذهن از هر نوع فکر. تمرکز روی یک چیز خاص، مدیتیشن نیست. لم دادن و حال خوب گرفتن، مدیتیشن نیست. چهار زانو نشستن چشم‌ها را بستن و موسیقی گوش دادن مدیتیشن نیست. این‌ها همه شکل‌های تجاری مدیتیشن است. نام این شکل مدیتیشن‌ها به گوش اساتید ذن نیز نخورده است. تمام این‌ها خوب است، اما مدیتیشن نیست و ما قبل از هر چیز برای به کار بستن قانون نیاز به یادگیری واقعی مدیتیشن داریم.

برای تماشای فیلم کامل‌ترین آموزش مدیتیشن، این‌جا کلیک کنید.

مدیتیشن خالی کردن ذهن است و تمام. دور کردن تمام افکار و دیالوگ‌های داخل سر است. انجام مدیتیشن تکنیک‌های خاصی دارد که در مطالب آینده به تمام‌شان می‌پردازیم. الآن فقط بدانید که قبل از هر چیز، ذهن شما نیاز به خالی شدن دارد. و مدیتیشن دقیقا همین کار را برای شما انجام می‌دهد. بعد از خالی شدن ذهن، نیاز به تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق دارید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ 4 مرحله و 1 حقیقت ناگفته در استفاده از قانون جذب

استفاده از قانون درخواست

دومین پله، تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق


بعد از خالی کردن ذهن، حالا نوبت آن حال خوب است. حالا باید چشم‌ها را ببندید و با یک نغمه‌ی زیبا و نوشیدن نوشیدنی دلخواه‌تان، لم دهید و ذهن خود را از تصاویر زیبای خواسته‌های‌تان پر کنید. این تصاویر می‌بایست تا حد ممکن واضح باشند. در تصویرسازی ذهنی مراقب باشید که خود را به شکل سوم شخص نبینید. وقتی پایین را نگاه کردید باید پاهای خود را ببینید.

برای تصویرسازی ذهنی می‌توانید از راهنماهای صوتی نیز استفاده کنید. ما در وب سایت طرح طلایی مشغول تهیه‌ی سری ویدئوهای این راهنماهای صوتی و تصویری با نام “دوپینگ تصویرسازی ذهنی” هستیم. تماشای روزانه‌ی این ویدئوها که با جملات تاکیدی زیادی همراه است، کمک بی‌نهایت زیادی به شکل گرفتن تصاویر بهترین سبک‌های زندگی جهان در سر شما می‌کند. شاید خیلی چیزها را ندیده باشید، اگر ندیده‌اید، چطور می‌توانید تصور کنید؟ حتما دوباره به طرح طلایی مراجعه کنید.

به خاطر داشته باشید که مرحله‌ی دوم تنها بعد از طی کردن مرحله‌ی اول کارایی دارد. حتما مطلب اشتباه بزرگ تجسم را ببینید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ 4 مرحله و 1 حقیقت ناگفته در استفاده از قانون جذب

آموزش استفاده از قانون جذب

 

پله‌ی سوم، نوسانات انرژی


بله این پله می‌تواند بخشی از پله‌ی قبل باشد، اما اهمیت آن در حدی بالاست که باید جدا از تصویرسازی ذهنی قرار گیرد. بدون احساسات شدید، تصویرسازی ذهنی معنا ندارد. هنگام تصویرسازی و تجسم خلاق خود، می‌بایست احساسات خود را تا حد ممکن تحریک کنید. بعد از تجسم هر تصویر و خواسته، از خود بپرسید چرا؟ چرا آن را می‌خواهی؟ پاسخ بدهید و باز بپرسید چرا؟ تا می‌توانید به چراها پاسخ دهید. صادقانه به آن‌ها پاسخ دهید. اگر درست انجامش دهید، این تکنیک می‌تواند احساسات شما را برای آن خواسته تا حد شعف بالا برد.

این احساس وجد و شعف است که انرژی ساطع شده از شما را قدرتمند می‌کند. احساسات (Emotions) در زبان انگلیسی از ترکیب کلمات “انرژی به جنبش آمده” (Energy in Motion) است. پس تا می‌توانید خود را با خواسته‌های خود تحریک کنید.

 

رها کردن پله‌ی آخر است


رها کردن ضروری‌ترین مرحله در به کار بستن قانون جذب است. رها کردن همان حلقه‌ی گم شده‌ی قانون جذب است. در مورد تمامی مراحل اجرای قانون جذب مطالب کاملی در وب سایت طرح طلایی قرار خواهم داد، اما به طور خلاصه بدانید که قانون جذب به انتظار شما پاسخ نمی‌دهد. پاسخ قانون جذب زمانی از راه می‌رسد که فکر شما از انتظار آن کاملا خالی شده باشد.

به همین خاطر است که پاسخ‌های قانون جذب با سورپرایز همراه است. باید بعد از هر بار تصویرسازی ذهنی، آن را کاملا کنار گذارید. انتظار رسیدن خواسته‌های‌تان، همان سد رسیدن آن‌هاست. بعد از هر بار تصویرسازی، ذهن خود را آرام کنید و بلافاصله خود را به کاری مشغول سازید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ 4 مرحله و 1 حقیقت ناگفته در استفاده از قانون جذب
تا می‌توانید خود را با خواسته‌های خود تحریک کنید.

 

بله این ساز و کار با آن‌چه تا کنون شنیده‌اید یا در فیلم مستند راز دیده‌اید، کاملا متفاوت است. اما تنها راه به کار بستن آگاهانه‌ی قانون جذب همین است و هر کسی که تا به امروز توانسته از قانون جذب به طور آگاهانه برای جذب خواسته‌های خود استفاده کند، بدون شک با اجرای همین چهار مرحله و به خصوص مرحله‌ی آخر، موفق به انجامش شده است. هر زمان که توانسته‌اید تماسی را جذب کنید، درست در لحظه‌ی پایین آوردن گوشی موفق به انجامش شده‌اید.

کتاب Set It and Forget It نوشته Eric Ho تماما درباره‌ی همین مرحله‌ی آخر، یعنی رها کردن است.

 

حتی اگر توانایی به کار بستن قانون جذب را در خود نمی‌بینید، با اجرای تمرینات آن امید شما به نتایج بهتر بالا می‌رود و امید ریشه‌ی تمام چیزهای خوب زندگیست. با قانون جذب عشق، عشق را درون خود تقویت می‌کنید و رابطه‌تان به بهترین وضعیت ممکن خود می‌رسد.

پیش از هر چیز، توسعه افکار مهمترین کاری‌ست که باید در زندگی انجام دهیم. با تقویت فکر، بدن ما نیز در راه رشد و تحقق آن، به فعالیت و تکاپو وادار می‌شود و به این شکل کار کردن، حرکت با سرعت نور به سوی موفقیت است.

استفاده از قانون جذب تا وقتی ندانید که واقعا چه می‌خواهید و برای چه ساخته شده‌اید، با تناقض همراه است. بدون شناخت کافی از استعدادها و خواسته‌های واقعی‌تان در درونی‌ترین لایه‌های ضمیر ناخودآگاه، چگونه می‌توانید دلخواه خود را تصور و جذب کنید؟ برای ادامه‌ی راه قبل از هر چیز می‌بایست استعدادها و علایق خود را بشناسید. تا به امروز ابزاری بهتر از کتاب “زندگی خود را طراحی کنید” برای کشف آن‌چه واقعا می‌خواهیم ندیده‌ام. اگر این کتاب را تا به حال مطالعه نکرده‌اید، آن را همین حالا با ترجمه‌ی بنده از این وب‌سایت دریافت کنید و تمریناتش را به کار ببندید.

 

همین حالا با اشتراک طرح طلایی از تازه‌ترین مطالب و به‌روز رسانی‌ها مطلع شوید.

کاربرانی که این مطلب را دوست داشتند از این موارد نیز استقبال کرده‌اند
23 کامنت
 1. پرستو

  ممنونم بابت این ویدیوی زیبا مرحله آخر واقعا چیز جدیدی بود که نشنیده بودم. من آموزشای مدیتیشن شما رو هم دیدم اما توی تصور ذهنی مشکل دارم تصاویر توی سرم خیلی سریع عوض میشن.

  1. علی عربی

   در حال آماده سازی مطلب کاملی درباره تصویرسازی ذهنی هستم و به این مورد هم قطعا می‌پردازم.

 2. آرمین

  سلام خسته نباشید تشکر میکنم از سایت خوبتون
  یک سوال که همش تو ذهنمه رو خواستم بگم تا راهنماییم کنید
  شما گفتین انتظار نکشید ولی در قسمتی از کتاب راز میگه که انتظار دریافت یک چک را بکشید و به صندوق پستی تان چشم بدوزید و باب پراکتور در آون کتاب میگه خواستن شما را به آنچه که می‌خواهید وصل می‌کند و انتظار آن را به سوی شما می‌کشاند
  لطفا راهنماییم کنید

  1. علی عربی

   سلام حضور شما، این بخش انتظار، در واقع یکی از بزرگ‌ترین باگ‌های فیلم و کتاب راز هست. قانون جذب با انتظار نتیجه کار نمی‌کنه.
   خوبه که چک‌تون رو هر روز نگاه کنید، اما نه با انتظار رسیدن چک واقعی، بلکه برای لذتی که از همون لحظه‌ی تصور می‌برید. برای تصویر سازی و تجسم، مطلبی در چند روز آینده در سایت قرار می‌گیره که پاسخ کامل و علمی برای این سوال‌ها داره. پیروز باشید

 3. پرستو پرویز

  من از قانون جذب برای لباس پوشیدن میخام استفاده کنم نامزدم قبلا احساس میکردم بهتر بود بعد عقد تغییر کرد

  1. علی عربی

   منظورتون رو متوجه نشدم واضح تر بیان کنید.

 4. Nasim

  سلام و خسته نباشید.
  همه ی ویدیو ها عالی بودن.
  استاد من قانون جذب رو کاملا قبول دارم و مدیتیشن رو هم دو دفعه ای انجام دادم .شاید خیلی موفق نبودم که کاملا ذهنمو خالی کنم ولی میدونم که دلیلش اینه که دفعه های اوله .اوایل حتی وقتی صبح از خواب بیدار میشدم حس و حال خوبی داشتم.به این باور رسیده بودم که میتونم .ولی خانواده و دوستم اینجوری نیستن.یعنی چون قانون جذبو قبول ندارن همش حرفای نا امید کننده میزنن. بهشون چند دفعه ای هم گفتم ولی ناراحت میشن.بخاطر همین دیگه راجبه این موضوع باهاشون حرف نزدم.بعد رابطم با دوستم اینطوریه که هرروز میاد خونمون منو ببینه. حتی شده برای یک ساعت.من همش سعی میکنم حس و حاله خوبی داشته باشم . ولی با حرفاشون همه چیو خراب میکنن.بعد نمیتونم نبینمشون یعنی باهاشون برخورد نداشته باشم .
  درواقع کنکوری هستم.دارم برای درسم تلاش میکنم اما همش میگن که نمیتونی.اوایل خیلی بهتر بودم.اما الان مطالعه خوبی ندارم. همش فکرم درگیره اینه که قبول نمیشم! یعنی بهتره بگم اصلا دیگه نمیتونم درس بخونم. باید چیکارکنم؟؟
  میخواستم بدونم مدیتیشن تاثیری داره تو این وضعیت؟

  1. علی عربی

   سلام و سپاس از شما. ببینید، خود مدیتیشن برای رسیدن به درجات بالای معنوی هست، اما کارها و تلاشی که برای مدیتیشن انجام می‌دید، بهترین راه‌کار برای وضعیت فعلی زندگی‌تون هست. حتما قبل از شروع، مدیتیشن و ریلکسیشن کنید. قانون جذب جواب خودش رو همه جا با نتایج واضح داره پس می‌ده، و خود من دریای تجارب رو در این زمینه دارم. اگر امکان خط زدن این دوست‌ها نیست، برنامه رو موقع دیدارشون عوض کن. صحبت‌های همیشگی رو قطع کن و زمان دیدار رو به تماشای یک فیلم دورهمی یا رقص و برنامه‌های جالب اختصاص بده تا انرژیت هم بازیابی بشه.

 5. Nasim

  شاید نزدیکه یک هفته ای میشه الان نتونستم دیگه درسمو بخونم.یعنی خیلی خونده باشم شاید دو ساعت درروز.به نظر شما چیکار میتونم انجام بدم؟؟

  1. علی عربی

   اسم مدیتیشن یک برچسبه و برچسب ما رو آماده هجوم افکار می‌کنه. فقط بشین و ذهنت رو خالی کن. جلوی افکار رو نگیر، فقط تماشا کن و شاهدشون باش. دیسیپلین داشته باش و سخت به برنامت متعهد باش. نگران ناراحتی مردم نباش. برای خودت جایزه تعیین کن و به دادن اون جایزه هم متعهد باش.

 6. Nasim

  سلام و خسته نباشید.
  همه ی ویدیو هاتون عالی هستن ممنون از شما.
  استاد من قانون جذب رو کاملا قبول دارم.هرروز صبح با حسه و حال خوب از خواب بیدار میشدم.اما مشکلی که دارم اینه که خانواده و دوستم چون خودشون قانون جذب رو قبول ندارن همش حرفایی میزنن که ناامیدکنندس.شرایط من جوریه که نمیتونم نبینمشون.یعنی خانوادمو که کلا پیششونم.دوستمم هرروز حتی شده یک ساعت میاد خونمون.چند دفعه ای ازشون خواهش کردم که اینجوری نباشن اما چون ناراحت میشن من دیگه راجبه این موضوع حرفی نزدم باهاشون.رابطمم که نمیتونم باهاشون قطع کنم.
  درواقع من کنکوری هستم.اوایل بی اهمیتی میکردم درسمو میخوندم اما تازگیا حرفاشون روم تاثیر داشته.دیگه نمیتونم درس بخونم.یعنی بهتره اینجوری بگم که یک هفتس دیگه کلا نتونستم اصلا درس بخونم.فکرقبول نشدنه خیلی اذییتم میکنه.جوری که توی این یک هفته کلا سره چندتا درس موندم. میشه باانجام مدیتیشن دوباره ساعت مطالعمو بیشتر کنم؟یا نه کلا به خودم بستگی داره؟
  من باید چیکارکنم؟ انجام دادن مدیتیشن میتونه تاثیری داشته باشه؟؟

 7. Nasim

  شرمنده نیومده بود دودفعه فرستادم👌🌹

 8. Prish

  سلام خسته نباشید .سایتتون واقعا عالی بود امروز متوجه شدم چرا این همه وقت میزارم برا پاکسازی و .. نتیجه نمیگیرم … فقط ی سوال داشتم بنظرتون پاکسازی با روش هواوپونوپونو هم کمک میکنه ب خالی کردن ذهن ایا این روش تاثیر گذار هستش؟؟

  1. علی عربی

   سلام، ممنونم از شما. بله قطعا کمک بسیار زیاد می‌کنه. اما زندگی، به مایندست شما و برنامه‌ریزی ناخودآگاه بستگی داره.

 9. شیوا

  سلام استاد ممنون از ویدیو ها تون عالی هستند ولی من موفق به انجام مدتیتشن نمیشم حتی تا صبح بیدار موندم ولی نتونستم ذهنم را خالی کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 10. طراوت

  اقایه عربی سلام من فقط اومدن ک بگم ممنونم یه دنیا ممنونم ۳ماهه پیش من مشکلات زیاد و ارزوهایه زیادی داشتم اما الان رسیدم ب همشون خدایا شکرت

  1. علی عربی

   سلام، ممنون بابت به اشتراک گذاشتن تجارب عالی تون. اگر این تجارب رو به صورت صوتی ارسال کنید حتما برای مخاطبین نا امید به قانون جذب، برای حفظ انگیزه پخش می‌شه.

 11. ارمان ذاکری

  سلام استاد سال نوتون مبارک

  فایل های صوتی مدیتیشن کی اماده میشه من بی صبرانه منتظرم استاد

  1. علی عربی

   سلام ممنونم و سال نو رو تبریک می‌گم، از حدود یک ماه دیگه در سایت قرار می‌گیره.

 12. هنسک

  سلام استاد …من یکی وخیلی دوست دارم و نمیدونم خیلی احساسم خوبه ک باهاش حرف میزنم ولی متاسفانه اون نمیدونه و منم نمیدونم دوسم داره یا نه چجوری کاری کنم دوسم داشته باشع یا اصلا بفهمم دوسم داره ..میدونم قانون جذب قانون ازادی نمیتونم برای کسی تصمیم بگیرم ولی اگه راهی باشه ک بتونم جذبش کنم خوبع ممنون میشم جواب بدید …خیلی فیلماتون خوبه عالیییییییی

  1. علی عربی

   سلام و سپاس از شما، عجله در ابراز نداشته باشید و نیت‌تون رو آشکار نکنید. بگذارید از این دوستی به همین شکلی که هست لذت ببرید. اگر با بی‌تابی در باز کردن پیله به پروانه کمک کنید، اون هیچ وقت نمی‌تونه پرواز کنه.

 13. هنسک

  ولی خیلی داره این احساس یک طرفه ب درسم لطمه میزنه ..چون من و اون مث دوتا رفیق حرف میزنیم یک سال و خورده ی😐..
  ممنونم بخاطر این همه زحمت ک میکشید🙇‍♀️

  1. علی عربی

   احتمال زیاد اگر ابراز کنید بیش از اون هم ضربه خواهد زد. این‌جا جای توضیح بیشتری نیست. خواهش می‌کنم.

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.