چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ فیلم آموزش قانون جذب در ۴ مرحله و ۱ حقیقت ناگفته

در این دنیا که دروغ و کلاهبرداری بخش بزرگی از آن شده، آیا استفاده از قانون جذب حقیقت دارد؟ قانون جذب حقیقت دارد اما به جرات می‌گویم ۹۹ درصد آموزش‌های قانون جذب پول و عشق در ایران و حتی جهان ناقص هستند و اصلی‌ترین کلید آن را همراه ندارند. چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ با آموزش چهار مرحله‌ی ضروری در استفاده از قانون جذب و حقیقت ناگفته‌ی آن با طرح طلایی همراه شوید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟


تماشا در یوتوب

 

قانون جذب به خصوص در ایران، آموزش درستی نداشته است و در تمام دنیا و حتی فیلم مستند راز نیز یکی از اساسی‌ترین مراحل آن از قلم افتاده. اعمال قانون جذب نیاز به چند حربه‌ی بسیار مهم و ضروی دارد. مراحل به کار بستن قانون جذب چه در فیلم راز و چه آموزش‌های استفاده از آن، شامل سه مرحله است:

 • درخواست (Ask)
 • باور (Believe)
 • دریافت (Receive)

اما این اشتباه است!

هم اشتباه است و هم درست. شما به طور دائم در حال استفاده از قانون جذب طبق همین مراحل هستید. پس روند واقعی آن به طور طبیعی شامل همین مراحل است و از این بابت کامل درست است. اما ما می‌خواهیم قانون جذب را به دلخواه خود به خدمت آوریم. می‌خواهیم از آن به طور آگاهانه استفاده کنیم و خواسته‌های کوچک و بزرگ خود را به زندگی آوریم.

به کار بستن آگاهانه‌ی قانون جذب نیاز به مهارت جدی دارد!

من اساتید بزرگ زیادی را از تمام جهان در این حوزه دیده‌ام. عده‌ی انگشت شماری از آن‌ها توانایی به کار بستن آگاهانه‌ی آن را در زندگی خود دارند. این‌جاست که می‌بینیم نام راز کاملا برازنده‌ی قانون جذب است! قانون جذب حقیقت دارد، اما توانایی استفاده‌ی شخصی از آن مثل کیمیا نادر است. استفاده از آن نیازمند مهارت است. اولین مهارت مورد نیاز، توانایی مدیتیشن است.

 

مدیتیشن، اولین پله در استفاده از قانون جذب


مدیتیشن یعنی رهاسازی ذهن از هر نوع فکر. تمرکز روی یک چیز خاص، مدیتیشن نیست. لم دادن و حال خوب گرفتن، مدیتیشن نیست. چهار زانو نشستن چشم‌ها را بستن و موسیقی گوش دادن مدیتیشن نیست. این‌ها همه شکل‌های تجاری مدیتیشن است. نام این شکل مدیتیشن‌ها به گوش اساتید ذن نیز نخورده است. تمام این‌ها خوب است، اما مدیتیشن نیست و ما قبل از هر چیز برای به کار بستن قانون نیاز به یادگیری واقعی مدیتیشن داریم.

برای تماشای فیلم کامل‌ترین آموزش مدیتیشن، این‌جا کلیک کنید.

مدیتیشن خالی کردن ذهن است و تمام. دور کردن تمام افکار و دیالوگ‌های داخل سر است. انجام مدیتیشن تکنیک‌های خاصی دارد که در مطالب آینده به تمام‌شان می‌پردازیم. الآن فقط بدانید که قبل از هر چیز، ذهن شما نیاز به خالی شدن دارد. و مدیتیشن دقیقا همین کار را برای شما انجام می‌دهد. بعد از خالی شدن ذهن، نیاز به تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق دارید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ 4 مرحله و 1 حقیقت ناگفته در استفاده از قانون جذب

استفاده از قانون درخواست

دومین پله، تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق


بعد از خالی کردن ذهن، حالا نوبت آن حال خوب است. حالا باید چشم‌ها را ببندید و با یک نغمه‌ی زیبا و نوشیدن نوشیدنی دلخواه‌تان، لم دهید و ذهن خود را از تصاویر زیبای خواسته‌های‌تان پر کنید. این تصاویر می‌بایست تا حد ممکن واضح باشند. در تصویرسازی ذهنی مراقب باشید که خود را به شکل سوم شخص نبینید. وقتی پایین را نگاه کردید باید پاهای خود را ببینید.

برای تصویرسازی ذهنی می‌توانید از راهنماهای صوتی نیز استفاده کنید. ما در وب سایت طرح طلایی مشغول تهیه‌ی سری ویدئوهای این راهنماهای صوتی و تصویری با نام “دوپینگ تصویرسازی ذهنی” هستیم. تماشای روزانه‌ی این ویدئوها که با جملات تاکیدی زیادی همراه است، کمک بی‌نهایت زیادی به شکل گرفتن تصاویر بهترین سبک‌های زندگی جهان در سر شما می‌کند. شاید خیلی چیزها را ندیده باشید، اگر ندیده‌اید، چطور می‌توانید تصور کنید؟ حتما دوباره به طرح طلایی مراجعه کنید.

به خاطر داشته باشید که مرحله‌ی دوم تنها بعد از طی کردن مرحله‌ی اول کارایی دارد. حتما مطلب اشتباه بزرگ تجسم را ببینید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ 4 مرحله و 1 حقیقت ناگفته در استفاده از قانون جذب

آموزش استفاده از قانون جذب

 

پله‌ی سوم، نوسانات انرژی


بله این پله می‌تواند بخشی از پله‌ی قبل باشد، اما اهمیت آن در حدی بالاست که باید جدا از تصویرسازی ذهنی قرار گیرد. بدون احساسات شدید، تصویرسازی ذهنی معنا ندارد. هنگام تصویرسازی و تجسم خلاق خود، می‌بایست احساسات خود را تا حد ممکن تحریک کنید. بعد از تجسم هر تصویر و خواسته، از خود بپرسید چرا؟ چرا آن را می‌خواهی؟ پاسخ بدهید و باز بپرسید چرا؟ تا می‌توانید به چراها پاسخ دهید. صادقانه به آن‌ها پاسخ دهید. اگر درست انجامش دهید، این تکنیک می‌تواند احساسات شما را برای آن خواسته تا حد شعف بالا برد.

این احساس وجد و شعف است که انرژی ساطع شده از شما را قدرتمند می‌کند. احساسات (Emotions) در زبان انگلیسی از ترکیب کلمات “انرژی به جنبش آمده” (Energy in Motion) است. پس تا می‌توانید خود را با خواسته‌های خود تحریک کنید.

 

رها کردن پله‌ی آخر است


رها کردن ضروری‌ترین مرحله در به کار بستن قانون جذب است. رها کردن همان حلقه‌ی گم شده‌ی قانون جذب است. در مورد تمامی مراحل اجرای قانون جذب مطالب کاملی در وب سایت طرح طلایی قرار خواهم داد، اما به طور خلاصه بدانید که قانون جذب به انتظار شما پاسخ نمی‌دهد. پاسخ قانون جذب زمانی از راه می‌رسد که فکر شما از انتظار آن کاملا خالی شده باشد.

به همین خاطر است که پاسخ‌های قانون جذب با سورپرایز همراه است. باید بعد از هر بار تصویرسازی ذهنی، آن را کاملا کنار گذارید. انتظار رسیدن خواسته‌های‌تان، همان سد رسیدن آن‌هاست. بعد از هر بار تصویرسازی، ذهن خود را آرام کنید و بلافاصله خود را به کاری مشغول سازید.

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ 4 مرحله و 1 حقیقت ناگفته در استفاده از قانون جذب
تا می‌توانید خود را با خواسته‌های خود تحریک کنید.

 

بله این ساز و کار با آن‌چه تا کنون شنیده‌اید یا در فیلم مستند راز دیده‌اید، کاملا متفاوت است. اما تنها راه به کار بستن آگاهانه‌ی قانون جذب همین است و هر کسی که تا به امروز توانسته از قانون جذب به طور آگاهانه برای جذب خواسته‌های خود استفاده کند، بدون شک با اجرای همین چهار مرحله و به خصوص مرحله‌ی آخر، موفق به انجامش شده است. هر زمان که توانسته‌اید تماسی را جذب کنید، درست در لحظه‌ی پایین آوردن گوشی موفق به انجامش شده‌اید.

کتاب Set It and Forget It نوشته Eric Ho تماما درباره‌ی همین مرحله‌ی آخر، یعنی رها کردن است.

 

حتی اگر توانایی به کار بستن قانون جذب را در خود نمی‌بینید، با اجرای تمرینات آن امید شما به نتایج بهتر بالا می‌رود و امید ریشه‌ی تمام چیزهای خوب زندگیست. با قانون جذب عشق، عشق را درون خود تقویت می‌کنید و رابطه‌تان به بهترین وضعیت ممکن خود می‌رسد.

پیش از هر چیز، توسعه افکار مهمترین کاری‌ست که باید در زندگی انجام دهیم. با تقویت فکر، بدن ما نیز در راه رشد و تحقق آن، به فعالیت و تکاپو وادار می‌شود و به این شکل کار کردن، حرکت با سرعت نور به سوی موفقیت است.

استفاده از قانون جذب تا وقتی ندانید که واقعا چه می‌خواهید و برای چه ساخته شده‌اید، با تناقض همراه است. بدون شناخت کافی از استعدادها و خواسته‌های واقعی‌تان در درونی‌ترین لایه‌های ضمیر ناخودآگاه، چگونه می‌توانید دلخواه خود را تصور و جذب کنید؟ برای ادامه‌ی راه قبل از هر چیز می‌بایست استعدادها و علایق خود را بشناسید. تا به امروز ابزاری بهتر از کتاب “زندگی خود را طراحی کنید” برای کشف آن‌چه واقعا می‌خواهیم ندیده‌ام. اگر این کتاب را تا به حال مطالعه نکرده‌اید، آن را همین حالا با ترجمه‌ی بنده از این وب‌سایت دریافت کنید و تمریناتش را به کار ببندید.

 

همین حالا با اشتراک طرح طلایی از تازه‌ترین مطالب و به‌روز رسانی‌ها مطلع شوید.

کاربرانی که این مطلب را دوست داشتند از این موارد نیز استقبال کرده‌اند
۶ نظر
 1. پرستو

  ممنونم بابت این ویدیوی زیبا مرحله آخر واقعا چیز جدیدی بود که نشنیده بودم. من آموزشای مدیتیشن شما رو هم دیدم اما توی تصور ذهنی مشکل دارم تصاویر توی سرم خیلی سریع عوض میشن.

  1. علی عربی

   در حال آماده سازی مطلب کاملی درباره تصویرسازی ذهنی هستم و به این مورد هم قطعا می‌پردازم.

 2. آرمین

  سلام خسته نباشید تشکر میکنم از سایت خوبتون
  یک سوال که همش تو ذهنمه رو خواستم بگم تا راهنماییم کنید
  شما گفتین انتظار نکشید ولی در قسمتی از کتاب راز میگه که انتظار دریافت یک چک را بکشید و به صندوق پستی تان چشم بدوزید و باب پراکتور در آون کتاب میگه خواستن شما را به آنچه که می‌خواهید وصل می‌کند و انتظار آن را به سوی شما می‌کشاند
  لطفا راهنماییم کنید

  1. علی عربی

   سلام حضور شما، این بخش انتظار، در واقع یکی از بزرگ‌ترین باگ‌های فیلم و کتاب راز هست. قانون جذب با انتظار نتیجه کار نمی‌کنه.
   خوبه که چک‌تون رو هر روز نگاه کنید، اما نه با انتظار رسیدن چک واقعی، بلکه برای لذتی که از همون لحظه‌ی تصور می‌برید. برای تصویر سازی و تجسم، مطلبی در چند روز آینده در سایت قرار می‌گیره که پاسخ کامل و علمی برای این سوال‌ها داره. پیروز باشید

 3. پرستو پرویز

  من از قانون جذب برای لباس پوشیدن میخام استفاده کنم نامزدم قبلا احساس میکردم بهتر بود بعد عقد تغییر کرد

  1. علی عربی

   منظورتون رو متوجه نشدم واضح تر بیان کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.