قانون جذب عشق از دست رفته چگونه عمل می‌کند؟ چگونه عشقم را برگردانم؟ راهنمای ۴ مرحله‌ای + فیلم

اگر امروز اوقات بدی را در غم عشق از دست رفته خود می‌گذرانید، این‌جا با همراه شوید. کلید مشکل شما، استفاده از قانون جذب عشق و به کار بستن تمامی فاکتورهای ضروری آن است. البته این تنها کلید بازگشت است.

همان‌طور که در مقاله‌ی قانون جذب چیست به طور مفصل گفتیم، قانون جذب در ایران به درستی درک نشده و آموزش ها، راهکارها و مراحل ضروری آن به درستی آموزش داده نشده است. برای برگرداندن عشق از دست رفته خود، با ما همراه باشید و بدانید که این کار کاملا انجام شدنی‌ست و در تمام دنیا جواب خود را پس داده.

 

تماشا در یوتوب

تماشا در یوتوب

 

قانون جذب عشق از دست رفته


من در همایش‌ها و برنامه‌های بسیاری در زمینه‌ قانون جذب با بزرگ‌ترین اساتید جهانی آن بوده‌ام و چیزهایی که می‌گویم تماما آن چیزی‌ست که به چشم در تمام نقاط دنیا دیده‌ام. بازگرداندن عشق از دست رفته با رعایت کامل مراحلی که در ادامه می‌گویم به طور قطع انجام شدنی است، اما در نظر داشته باشید که مشکل شما با برگرداندن عشق خود حل نمی‌شود و ممکن است رابطه تان به مدت یک ماه بعد از بازگشت دوباره، به مرحله‌ی امروز رسد.

به همین خاطر پیشنهاد ضروری من این است که پیش از به هم رسیدن دوباره، روی خود و چیزهایی کار کنید که رابطه را به وضعیت امروزتان درآورده. به جدایی به چشم یک فرصت برای ساختن خود و بازسازی تمام عادات بد نگاه کنید. غم جدایی کاتالیزور بزرگی برای ایجاد بزرگ‌ترین تغییرات است. درخت در تنهایی ریشه می‌دواند و رشد می‌کند. تنها بعد از رشد در تنهایی است که در کنار سایر درخاتن می‌تواند “جنگل” بسازد.

 

قانون جذب عشق از دست رفته چگونه عمل می‌کند؟ چگونه عشقم را برگردانم؟ تکالیف برگرداندن عشقمان

تکالیف برگرداندن عشقمان

 

پیش از استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته، با خود رو راست شوید و به این سوالات پاسخ دهید:

 1. آیا این رابطه قابل ترمیم است؟
 2. آیا انتخاب بهتر دوم ممکن نیست؟
 3. بازساختن این رابطه نیازمند چه اندازه از خود گذشتگی و تلاش است؟
 4. از آن‌جا که ممکن است عشق شما به هر دلیل در ساخت دوباره‌ی رابطه همکاری و تمایلی نداشته باشد، می‌توانید حتی در بدترین شرایط پایبند به آن میزان تلاش و از خود گذشتگی به تنهایی شوید؟

چرا که برای قانون جذب هیچ اهمیتی ندارد که شما لایق‌ترین رابطه یا بدترین آن را به سوی خود جذب می‌کنید؛ در هر صورت با رعایت مراحل ضروری قانون جذب، می‌توانید فرد دلخواه خود را به زندگی‌تان جذب کنید.

 • با قانون جذب عشق می‌توانید بهترین‌ها را کنار خود داشته باشید!
 • با قانون جذب عشق می‌توانید فرد مورد نظرتان را به زندگی جذب کنید.
 • با قانون جذب عشق می‌توانید عشق از دست رفته خود را به زندگی بازگردانید.

شاید پاسخ خوبی برای سوالات بالا نداشته باشید و سرانجام این رابطه را در صورت بازگشت هم، باز شکست ببینید؛ اما می‌خواهید شانس نهایی خود را امتحان کنید. من همیشه در امتحان آخرین شانس در تاریک ترین شرایط هم، مشوق مردم بوده‌ام؛ اما اگر واقعا این حرکت، آخرین شانس شماست، بهترین نیست که پیش از آن کمی به خود و فرد مقابل فضای لازم را ببخشید؟

این فضا بهترین شرایط را برای رشد شما و فکر درست برای ترمیم رابطه فراهم می‌کند. این فضا حتی بعد از بازگشت نیز باید حفظ شود.

ساختن یک رابطه‌ی خراب شده نیازمند تلاش زیادی‌ست. پیشنهاد من این است که اگر شانس آخر شماست، پس باید با تمام قوا به سراغش بروید. پیش از آن حتما باید به خود برسید. گرچه زیاد مهم به نظر نمی‌رسد، اما چیزی تاثیر گذارتر از ورزش برای حفظ روحیه در هنگام جدایی نمی‌شناسم! به علاوه، در ورزش یک نکته‌ی ظریف نیز نهفته است: زیباتر شدن بدن شما، به جذابیت‌تان می‌افزاید.

کارکرد قانون جذب را نه فقط برای برگرداندن عشق از دست رفته، که برای به دست آوردن هر چیزی که در رابطه ضروری‌ست، می‌بایست به طور صحیح و اصولی آموخت. قانون جذب بزرگ‌ترین قانون کائنات است. جایی که الان نشسته‌اید، این مقاله و دستگاهی که از درونش این کلمات را مطالعه می‌کنید همه را خود به این لحظه‌ی زندگی جذب کرده‌اید.

انسان‌ها به طور دائم، هر لحظه در حال استفاده از قانون جذب هستند؛ نکته‌ای که در آموزش قانون جذب اهمیت دارد، توانایی استفاده‌ی آگاهانه از آن است. هنگامی که نحوه‌ی کار با آن را یاد گرفتید، دیگر مهم نیست که یک شام به خصوص را به زندگی جذب می‌کنید یا یک اتومبیل یا عشق از دست رفته‌ی خود را.

خبر عالی این است که با استفاده از قانون جذب در جذب عشق از دست رفته‌ی خود، شما کارکرد آن را یادگرفته‌اید و حالا می‌توانید هر چه می‌خواهید به زندگی‌تان جذب کنید! ماشین؟ خانه‌ی رویایی؟ در قانون جذب همه چیز یک چیز است.

هنگام جذب عشق از دست رفته، احساسات شما بیشتر از هر زمان دیگری در زندگی به جنب و جوش افتاده است و در هر جهتی که قرار گیرد نیروی بسیار زیادی وارد می‌کند.

 

نیروی دلتنگی برای بازگشت عشق قدیمی


قانون جذب فقط در یک صورت به فرمان شما عمل می‌کند: هنگامی که احساسات خود را به صورت کامل درگیر آن کنید. معادل احساسات در زبان انگلیسی (Emotion) است که یعنی انرژی‌ای که به جنب و جوش و حرکت درآمده (Energy in Motion). مهم‌ترین فاکتور در اجرای قانون جذب، به کار گرفتن اوج انرژی با استفاده از احساسات است.

و احساسات شما در هیچ جا بیشتر از زمان دلتنگی برای عشق از دست رفته فعال نشده و نخواهد شد.

بله با استفاده از قانون جذب عشق می‌توانید عشق از دست رفته خود را برگردانید؛ اما از آن مهم‌تر، بعد از آن دیگر کارکرد قانون جذب را با پوست و استخوان خود درک کرده‌اید و می‌توانید هر چیزی را به زندگی جذب کنید.

از نظر من، هر چیز خراب شده را می‌توان ترمیم کرد. اما ترمیم نیازمند از خود گذشتگی و تلاش بسیار است.

 

قانون جذب عشق از دست رفته چگونه عمل می‌کند؟ چگونه عشقم را برگردانم؟ راهنمای 4 مرحله‌ای

 چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

 

کینتسوگی، بهترین راه ترمیم رابطه عاشقانه


آشی‌کاگا یوشی‌ماسا، یک کاسه‌ی شکسته‌ی چای را برای تعمیر به چین فرستاد و هنگامی که کاسه از آن‌جا پیشش بازگشت، متوجه ظاهر زشت آن با منگنه‌های فلزی بی‌ریخت شد. آن‌جا بود که صنعت گران ژاپنی دنبال راهی هنری‌تر برای تعمیر آثار و ظروف شکسته گشتند و هنر کینتسوگی ابداع شد. کینتسوگی هنر ژاپنی ترمیم سفال و چینی با استفاده از گرد طلا، نقره و پلاتین است.

کینتسوگی تا جایی باب شده که مجموعه داران به طور عمدی آثار خود را می‌شکنند تا با ترمیم به این شیوه به آن‌ها ارزش بیشتری ببخشند.
به طور خلاصه، فلسفه‌ی کینتسوگی زیبا دیدن و ارزش بخشیدن به شکستگی‌ها و کهنگی‌هاست. وقتی جای ترک‌ها به جای یک ردیف منگنه کوبی زشت، با طلا پر می‌شود، به طور دائم ارزش بالای اثر و بهایی که برای ترمیم آن گذاشته شده را یادآور می‌شود.

یک رابطه عاشقانه بعد از شکست می‌بایست به شیوه کینتسوگی ترمیم شود. باید در هر لحظه و هر ثانیه، بهای سنگین ساخت دوباره و زیباتر آن را به خود یادآوری کرد. باید مواظب تمام حرکات و رفتار تا مدت زمانی طولانی بود. هر رابطه‌ی زیبایی یک روز به بن بست رسیده. راهگشایی و ترمیم درست بعد از آن بن بست‌ها بوده که امروز تجارب‌شان را ارزشمند و رابطه را به بهترین شکل خود درآورده.

پس بله، رابطه‌ی شما قابل ترمیم است، سوال این‌جاست که ارزش لازم برای صرف آن میزان طلا را به آن می‌دهید؟

 

قانون جذب عشق را به خدمت خود آورید


من کارکرد قانون جذب عشق را در سراسر دنیا دیده‌ام، اما باور من به قانون جذب قبل از هر چیز دیگر، از تجارب بزرگ شخصی‌ام سرچشمه می‌گیرد. من در زندگی شخصی به طور دائم از قانون جذب استفاده می‌کنم و چیزهای بسیار شگفت انگیزی از آن دیده‌ام. من قانون جذب پول را در کمتر از یک ساعت به کار گرفته‌ام و تمام این تجارب را یک روز با شما در میان خواهم گذاشت.

در اولین مرحله، می‌خواهم تجربه‌های شخصی خود را در جذب افراد به یاد آورید. به طور کامل و با جزئیات آن واقعه را در سر مرور کنید. به طور قطع پیش آمده که روزی فکرتان به هر دلیل، معطوف به فرد خاصی شده و فردا چند اتفاق کوچک و بزرگ دست به دست هم داده تا با او در خیابان رو به رو شوید؛ فکرش را که می‌کنید می‌بینید اگر فقط برای یک لحظه پاسخ به تلفن سرعت را کم نمی‌کردید و پشت چراغ قرمز نمی‌ماندید یا هزار مورد کوچک‌تر، او را نمی‌دیدید. بله، قانون جذب تمام اتفاقات ریز و درشت زندگی ما و سایر مردم را رقم می‌زند.

روز پیش که فکر او به سرتان رسید دقیقا چه اتفاقی افتاد؟ چه نوع حسی به او داشتید؟ می‌خواهم از این تجربه شما به بزرگ‌ترین کلید قانون جذب برسیم.

دیده‌ام که اساتید زیادی مبحث قانون جذب عشق را با چیزهایی دیگر همچون مثبت اندیشی و شادی درگیر می‌دانند. تمام این‌ها برای یک زندگی خوب ضروری‌ست، اما برای قانون جذب هیچ اهمیتی ندارد. اصول ضروری قانون جذب بسیار ساده و در عین حال نیازمند تمرین است. متأسفانه همین اصول ساده نیز به ندرت درست آموزش داده شده.

این‌که چطور زندگی خود را خوب بسازید و روابط عالی و پایدار ایجاد کنید یک مبحث کاملا جداست و ارتباطی به قانون جذب عشق ندارد. به همین علت اولین پیشنهادم استفاده از فرصت و فضای پیش آمده از جدایی، در جهت رشد شخصی و یادگیر‌ی‌ست. بازگشت عشق از دست رفته دشوار نیست، حفظ دوباره‌ی شرایط خوب و ترمیمی چون هنر کینتسوگی دشوار و نیازمند تلاش و از خودگذشتگی‌ست.

قانون جذب عشق مطابق با همان اصول اولیه‌ی قانون جذب عمل می‌کند. مراحل زیر را به ترتیب پیش روید. برای تصویرسازی ذهنی کامل، از راهنمای مدیتیشن صوتی قانون جذب عشق از دست رفته که در انتهای ویدئوی این مطلب قرار دارد استفاده کنید.

 

قانون جذب عشق از دست رفته چگونه عمل می‌کند؟ چگونه عشقم را برگردانم؟ راهنمای 4 مرحله‌ای

قانون جذب برای برگرداندن معشوق

 

1. مدیتیشن و پاک سازی ذهن


قبل از هر چیز، برای به کار بستن قانون جذب نیاز به یک فضای کاملا خالی داریم. در آن روزی که گفتم به خاطر آورید، به یاد دارید که هنگام فکر به فرد مورد نظر صرف نظر از شرایط موجود، با چه حالت ذهنی این کار را انجام دادید؟ ذهن شما آن روز کاملا خالی و پذیرا بود؛ اگر فکر آن فرد با یک تصویر یا فیلمی از او، در شرایطی به سراغ شما می‌آمد که ذهنی شلوغ و درگیر داشتید، هرگز او را برای ملاقات غیر منتظره‌ی فردا جذب نمی‌کردید.

اولین اصل در اجرای قانون جذب، داشتن ذهنی خالی است. باید ذهن خود را از هر دل مشغولی، دغدغه، فکر به عواقب هر کار و حتی آهنگی که صبح داخل ماشین شنیده‌ای و از آن لحظه به طور دائم توی سر در حال پخش است، پاک کنی. به عمل پاک سازی ذهن مدیتیشن می‌گویند.

این روزها مدیتیشن شکل‌های مختلفی به خود گرفته؛ شیوه‌های اجرای آن بسیار متفاوت و در نتیجه گیج کننده شده. اما مدیتیشن بسیار ساده است. شیوه‌های مدیتیشن که طی آن چیزی باید در سر تکرار شود یا در یک وضعیت به خصوص، تمرکز بر چیز خاصی گذاشته شود، یا چیزهایی مثل انتهای همین ویدئوی راهنمای مدیتیشن برای قانون جذب، خود فعل مدیتیشن نیست.

اگر از یوگی‌هایی که در کوه‌های هندوستان تمام عمر خود را به ذن اختصاص داده‌اند بپرسید، خواهید فهمید که چنین شیوه‌هایی را به عمر نشنیده‌اند. این شیوه‌های مدیتیشن، مدیتیشن تجاری است. چیز بدی نیست. خیلی هم عالی‌ست و قطعا شما را به انجام انواع تکنیک‌های آن برای اجرای قانون جذب یا صرفا داشتن یک حال خوب، دعوت می‌کنم. هر چه باشد هیچ چیز مهم‌تر از ایجاد یک حال خوب نیست. اما الان دارم از اصل مدیتیشن صحبت می‌کنم؛ چیزی که در مرحله‌ی اول به آن نیاز دارید.

در اولین مرحله‌ی اجرای قانون جذب، ما به اصل مدیتیشن نیاز داریم. مدیتیشن یعنی خلسه. یعنی ساخت یک فضای کاملا خالی در سر. بدون موسیقی، بدون هیچ فکر، بدون هیچ عبارت تاکیدی و فقط تنفس. بعدا روی این‌که چرا ما به این فضای خالی بدون حتی تلقین‌های مثبت توی زندگی به طور دائم نیاز داریم صحبت می‌کنم. به طور خلاصه، فقط موقع خالی شدن هست که اتصال ما به یک فضای برتر که منبع تمام ارتباطات و احساسات این جهان است برقرار می‌شود.

چهار زانو روی زمین بنشینید. ستون فقرات را در حالتی آرام و ثابت نگه دارید و کف دست‌ها را رو به بالا در حال دریافت روی زانو گذارید. به هیچ چیز فکر نکنید! احتمالا همین جمله خود باعث سر ریز شدن فکار در سرتان می‌شود! مثل همان مثال معروف است که می‌گوید لطفا به فیل صورتی فکر نکنید. نه فیل صورتی با روبان آبی روی دم، نه فیل صورتی با خط‌های سفید، نه… و همین‌طور هر چه توضیح طولانی‌تر می‌شود، تصویر فیل صورتی در ذهن پر رنگ‌تر می‌شود.

پس این‌که “به هیچ چیز فکر نکن” خود باعث تحریک افکار بسیار زیادی می‌شود. و چاره‌ای هم نیست. اوایل انجام مدیتیشن ذهن شما بیشتر از همیشه درگیر همه نوع فکری می‌شود. با تحریک هر کدام از حواس پنجگانه یک دیالوگ در سر شما شکل می‌گیرد. شاید یکباره نوری پشت پلک‌های‌تان روشن شود و این دیالوگ در سر بیاید که: “کی اومده خونه؟ چقدر زود اومده؛ غذا خورده؟” با شنیدن دزدگیر ماشین، صدای پاها و اشیاء این دیالوگ‌ها شکل بگیرد که: “ماشین رو دم در زدم قفل کردم یا نه؟ دیروز خبر چند تا دزدی توی این منطقه پیچیده بود. چرا همسرم اینقدر سریع راه می‌ره؟ مشکلی براش پیش اومده؟” و به همین شکل دیالوگ‌های بی‌شماری ناخواسته پدید می‌آیند.

چطور باید در برابر این افکار ایستادگی کرد؟ پاسخ ساده است؛ به هیچ عنوان نباید ایستادگی کرد. باید اجازه‌ی ورود و خروج همه نوع فکری را در ذهن داد. افکار می‌آیند و اگر خود را درگیر آن‌ها نکنید به همان سادگی هم خواهند رفت. به جای درگیر شدن با آن‌ها، فقط باید شاهدشان بود. فقط آمدن و رفتن‌شان را تماشا کرد بدون هیچ قضاوتی.

در این مرحله مهم‌ترین کار، تنفس است. در واقع تنفس مهم‌ترین کاری هست که در در کل عمر انجام می‌دهیم. کیفیت تنفس ما کیفیت زندگی‌مان را تعیین می‌کند! شاید درکش دشوار باشد، اما واقعیت محض است. نه تنها در مدیتیشن، که قبل از انجام هر کاری باید تا جای ممکن روی تنفس درست تمرکز کرد چرا که تنفس شما کل زندگی‌تان را تعریف می‌کند.

هوا را برای جذب اکسیژن بیشتر، باید از طریق بینی وارد بدن کنید. حتی مهم است که با هر سوراخ بینی به طور جدا نفس بکشید. یعنی هر سوراخ را یکبار با دست بگیرید و با سوراخ دیگر چند بار نفس عمیق بکشید. تنفس صحیح باید از طریق دیافراگم باشد. اگر هنگام تنفس یا استنشاق هوا شانه‌ها و سینه بالا می‌آید، فرآیند تنفس شما اشتباه است. هوا نباید در شش‌ها حبس شود. باید آزادانه به سمت شکم حرکت کند. هنگام تنفس باید شکم‌تان بالا آید.

فقط روی تنفس خود تمرکز کنید. وقتی ذهن‌تان پر از افکار گوناگون می‌شود با تمرکز کامل روی تنفس، فقط شاهد آن‌ها باشید. بعد از چند روز حباب‌های افکار دانه دانه خواهند ترکید و آرام آرام با جهانی خالی از فکر و دیالوگ و سرشار از انرژی رو به رو خواهید شد.

حالا وقت تصویرسازی ذهنی است. فقط حالا با یک ذهن خالی می‌توانید با یک تصویرسازی پر انرژی هر آن‌چه می‌خواهید به خود جذب کنید.

 

قانون جذب عشق از دست رفته چگونه عمل می‌کند؟ چگونه عشقم را برگردانم؟ راهنمای 4 مرحله‌ای

بازگشت عشق قدیمی

 

2. تصویرسازی ذهنی


اولین اصل در تصویرسازی ذهنی کنار گذاشتن قضاوت است. موقع تصور نیاز به دلیل آن ندارید که چرا؟ مگر چطور می‌شود؟ اگر ذهن خلاقی داشته باشید حتما تا حالا چیزها و شرایط فوق‌العاده گوناگونی را در نهایت وضوح در خواب دیده‌اید. اگر خود را آن‌قدرها خلاق نمی‌دانید بهتر است تنها دلیلش را بشناسید. تنها سد خلاقیت قضاوت است و قضاوت از نیمکره چپ مغز سرچشمه می‌گیرد. قضاوت، قانون، دو دوتا چهار تا.

در تصویرسازی ذهنی باید جلوی قضاوت و منطق را گرفت. خود منطق و حقیقت جهان هم به قدری وسیع و ارتباطاتش پیچیده است که با هزاران مثال می‌توانم همین حالا بی‌منطق و قضاوت بودن اتفاقات و موفقیت‌های بی‌شماری را لیست کنم. اولین تکلیف برای برگرداندن عشق از دست رفته با استفاده از قانون جذب، کنار گذاشتن منطق است.

 • روابط بین شما آن‌قدری بد بوده که توانایی تصور یک برخورد عالی را در خود نمی‌بینید؟‌
 • آیا او با فرد دیگری است؟
 • در کشور دیگری‌ست؟
 • موانعی به وجود آمده که کنار هم قرار گرفتن را محال کرده؟

هنگام تصویرسازی ذهنی فقط این را بدانید که محال‌ترین اتفاقات به عجیب‌ترین شکل ممکن در جهان رخ داده‌اند. قضاوت و منطق ممنوع است.

برای تصویرسازی ذهنی، خود را از وضعیت مدیتیشن بیرون آورید. بدن خود را کاملا رها و آرام کنید. موسیقی ملایمی پخش و برای خود یک نوشیدنی تهیه کنید. در انتهای ویدئو پادکست این مطلب یک راهنمای تصویرسازی ذهنی برای شما آمده کرده‌ام. ویدئو را ذخیره کنید و بعد از مطالعه‌ی کامل مقاله و پاکسازی ذهن، چشم‌های خود را ببندید و آن را در شرایط ایده‌آل پخش کنید.

تصویرسازی ذهنی آسان‌ترین و لذت بخش‌ترین مرحله است؛ تنها می‌بایست قضاوت و منطق ذهنی را هنگام انجامش کنار گذاشت.

 

3. انرژی قانون جذب عشق


انرژی یعنی همه چیز. باید هنگام تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق، انرژی خود را به حداکثر میزان آن درآورید. همان‌طور که اول این صحبت گفتم، لغت احساسات در زبان انگلیسی می‌تواند انرژی به حرکت درآمده تعبیر شود و هیچ زمان مثل حالا که احساسات شدیدی در برگرداندن عشق از دست رفته خود دارید، نمی‌توانید این میزان انرژی را تولید کنید. پس بهترین فرصت برای استفاده‌ی کاربردی و اعمال قانون جذب همین حالاست.

هنگام تصویر سازی ذهنی، احساسات خود را به حداکثر میزان آن برسانید. مراقب باشید که انرژی منفی چیزهای منفی را جذب می‌کند، این احساسات شدید می‌بایست کاملا مثبت تجربه شوند و انرژی عشق را درون‌تان شعله‌ور سازند.

هر انرژی یک فرکانس مشخص دارد. انرژی همواره در حال جنبش است و دنیایی که از انرژی تشکیل شده نیز، همیشه در جنب و جوش است. هیچ چیز ساکنی در جهان نیست. اگر یک تکه سنگ را هم در سطح انرژی اندازه گیری کنیم، شاهد جنبش آن خواهیم بود. به همین خاطر است که می‌گویند افکار و اجسام از یک جنس هستند. انرژی یک فکر که با فرکانس مشخص به کائنات ساطع می‌گردد، مشابه همان را به زندگی‌تان جذب می‌کند. هنگام تجسم و تصویرسازی ذهنی عشق از دست رفته خود، این نکته را به یاد داشته باشید که اگر خواهان روزهای خوب دوباره هستید، می‌بایست فرکانس مثبت و شدیدی به کائنات عرضه کنید.

 

4. کنار گذاشتن


مهم‌ترین و فراموش شده ترین مرحله این‌جاست. این همان مرحله‌ای‌ست که با نا آگاهی به طور کامل نادیده‌اش می‌گیریم. میلیون‌ها نفر در جهان با به کار بستن قانون جذب عشق و پول دلخواه‌شان را به زندگی جذب کرده‌اند، اما عده‌ی خیلی زیادی هم نتیجه‌ی خود را از به کار بستن قانون جذب خیلی دیر حاصل کرده‌اند. کنار گذاشتن، همان مرحله‌ای آخری‌ست که آن عده، با بی‌توجهی و یا عدم آگاهی از آن نتوانسته‌اند خواسته‌ی خود را به زندگی در زمان مناسب جدب کنند. و زمان مهم‌ترین فاکتور کل زندگی ماست.

خب کنار گذاشتن یعنی چه؟ یعنی تمام زحمت‌ها را و خواسته‌های‌مان را فراموش کنیم؟ خیر. کنار گذاشتن یعنی از فکر به چگونگی تحقق خواسته‌ها و انتظار دست کشیدن. کنار گذاشتن یعنی توکل کردن. قانون جذب در یک مورد بسیار سمج است: قانون جذب هرگز به انتظار پاسخ نمی‌دهد! بله، قانون جذب هرگز به انتظار پاسخ نمی‌دهد. این همان چیزی‌ست که بسیاری از اساتید قانون جذب از آن غافل مانده و یا گفته‌هایی مغایر با آن دارند.

از حضور شما تا به این‌جای این مطلب لذت می‌برم، چون می‌دانم با دلی پرتپش تلاش بر استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته‌ی خود دارید و حالا که با قوی‌ترین احساس بشری مواجهیم، تمام تلاشم را برای آموزش اصولی آن به شما در این مقاله می‌کنم.

 

قانون جذب عشق از دست رفته چگونه عمل می‌کند؟ چگونه عشقم را برگردانم؟ راهنمای 4 مرحله‌ای

چگونه عشقم را برگردانم؟

 

با یک نمونه‌ی واضح که حتما در زندگی‌تان پیش آمده این مرحله را برای‌تان روشن‌تر می‌کنم:

می‌دانم روزی بوده که چشم انتظار تماس یا پیامک فردی به گوشی همراه خود خیره شده‌اید. با انتظار رسیدن پیام یا تماس فرد، تمام مدت به گوشی نگاه و لحظه‌ی رسیدن پیام مورد نظر را به طور کامل در ذهن تجسم کرده‌اید. شما تمام مراحل قانون جذب را خیلی درست و دقیق انجام داده بودید. نوتیفیکیشن آن پیام را روی تلفن خود بدون نقص، با تمام جزئیات در ذهن بازسازی کردید. اما دست آخر نا امید شده و گوشی را زمین گذاشتید.

بله، درست در همین لحظه بوده که ناگهان صدای زنگ آن پیام یا تماس را شنیدید. درست لحظه‌ای که آن را زمین گذاشتید. لحظه‌ای که انتظار را کنار گذاشتید.

قانون جذب به انتظار شما پاسخ نمی‌دهد. باید بدون انتظار نتیجه کل فرآیند قانون جذب را به انجام رسانید. برگردیم به روزی که آن فرد مورد نظر را در خیابان جذب کردید، آیا روز قبل منتظر جذب او بوده‌اید؟ خیر. قانون جذب با انرژی و عشق کار می‌کند، نه انتظار نتیجه. باید تا می‌توانید در تجسم خلاق خود انرژی و عشق احساس کنید و نتیجه را همان انرژی و لذتی بدانید که در آن لحظه می‌برید. راز قانون جذب همین نکته است که متآسفانه در فیلم و کتاب راز نوشته‌ی راندا برن نیز به آن اشاره نشده است.

الآن به خاطر می‌آورید که هر آن‌چه در زندگی خود جذب کرده‌اید، بدون انتظار نتیجه بوده است. بنابراین عشق از دست رفته‌ی خود را نیز بدون انتظار رسیدن دوباره به او، و با هدف لذت بردن از همان لحظه‌ی تجسم خلاق خود، تصور کنید؛ و حقیقتا هم که از لذت بخش‌ترین کارهای دنیاست.

تصور ذهنی و تجسم خلاق که تمام شد، همه چیز را رها کنید. تمام افکار را تا جلسه‌ی بعد از سر بیرون کنید. به این مورد خوب دقت کنید: اکثر مواقع وقتی عشق قدیمی خود را به شما نشان می‌دهد که شما در شرف آغاز یک رابطه‌ی جدید هستید! و این یعنی درست در زمانی که دیگر رنج شما تمام شده و انتظار به صفر رسیده قانون جذب با تصورات گذشته‌تان به عمل می‌افتد. متأسفانه وقتی کار به اینجا می‌رسد، دیگر این شما هستید که خواهان رابطه‌ی قبل نخواهید بود. پس تا قبل از این روز، انتظار را کنار گذارید و تنها با هدف ایجاد یک لحظه‌ی عالی تصویرسازی ذهنی خود را انجام دهید.

 

تکرار جملات تاکیدی مثبت


ذهن یک ماشین مدام در حال حرکت است. این حرکت از لحظه تولد شروع شده و تا مرگ ادامه می‌یابد. ذهن همواره دنبال بازی و سرکشی است. پس بسیار بدیهی‌ست که اگر حتی یک لحظه کنترل آن را رها کنید، به بی‌راهه خواهد رفت. به خصوص در شرایطی که امروز در آن به سر می‌برید، باید ذهن خود را دائما در طول روز با جملات تاکیدی مثبت پر کنید.
در طول روز می‌بایست بارها ویدئوهای دوپینگ تصویر سازی ذهنی برای قانون جذب را که در طرح طلایی تولید و منتشر می‌شوند تماشا و گوش کنید.

 

تنها دلیل شکست عشقی چیست؟


در این مطلب جای زیادی برای پرداخت این موضوع نیست، اما در هر شرایطی که بوده‌اید، هر نوع مشکلی که بین شما یا خانواده‌ها وجود داشته، جدایی و دور شدن از شما فقط و فقط یک دلیل دارد و آن کم شدن میزان جذابیت شماست.

اگر درجه جذابیت شما از یک سطح خاص پایین‌تر رود، زندگی‌تان نابود می‌شود و در صورت بازگشت دوباره، باز بعد از مدتی کوتاه به شرایط همین امروز برمی‌گردد. حفظ جذابیت تنها راه ادامه‌ی یک رابطه است.

بحث و مشاجره قاتل جذابیت است. حسادت زیاد قاتل جذابیت است. این موضوع جای صحبت بسیار دارد، اما قبل از هر چیز بدانید که زندگی ساده است. با عشق زندگی کنید اما مواظب باشید که همه چیز باید دو طرفه باشد. اگر مدتی‌ست که بی‌توجهی عشق‌تان آزارتان می‌دهد، بدترین کار عنوان کردن آن است. تنها کاری که می‌بایست انجام دهید انجام بی‌توجهی متقابل است.

اگر حسادت زیادی در رابطه داشته‌اید، به احتمال زیاد امروز درصد خیلی بالایی از جذابیت خود را از دست داده‌اید. حسادت بیانگر نیاز بسیار شدید شماست و نیازمندی مهلک‌ترین عامل قتل جذابیت است. باید رها کردن را خوب یاد بگیرید.

عشق خود را رها کنید. گرفتن عشق در دست مثل گرفتن یک صابون است. هر چه محکم تر فشارش دهید احتمال لغزیدن و افتادن آن بیشتر می‌شود. امروز از فضای ایجاد شده استفاده کنید. ارزش واقعی خود را پیدا کنید تا احساس نیاز به در دست داشتن و کنترل یک فرد دیگر را به طور کامل، برای همیشه در خود خاموش کنید. باور کنید یا نه، تمام مشکلات رابطه‌ی شما و کاهش جذابیت‌تان از همین‌جاست. اگر موفق شوید، عشق شما برمی‌گردد و در کنار او یک زندگی زیبا خواهید داشت. اگر موفق شوید، می‌توانید تولد دوباره‌ی خود را نه تنها در زندگی عشقی و روابط، که در موفقیت مالی و سلامت هم جشن بگیرید.

بعد از موفقیت در اعمال قانون جذب در برگرداندن عشق‌تان، دیگر نحوه‌ی کار قانون جذب را به طور کامل یاد گرفته‌اید. تمام مراحل آن را با جزئیات به خاطر بسپارید و از این به بعد هر آن‌چه می‌خواهید را درست به همین شیوه به زندگی‌تان جذب کنید. اگر مطالعه‌ی زبان انگلیسی برای‌تان مشکل نیست، پیشنهاد می‌کنم راهنمایی‌های این وب سایت را نیز برای جذب عشق بخوانید.

فراموشی مکانیزم دفاعی مغز است و کاریش نمی‌توان کرد. تمام چیزهایی که یاد گرفته‌ایم و تمام چیزهایی که در آن‌ها ماهر هستیم و به خود افتخار می‌کنیم فقط حاصل یک چیز است: تکرار. دوستش داشتیم و تکرارش کرده‌ایم و حرفه‌ای شدیم، فقط همین. ذهن انسان برای کاشت هر چیزی نیاز به تکرار دارد.

 

قانون جذب عشق از دست رفته چگونه عمل می‌کند؟ چگونه عشقم را برگردانم؟ راهنمای 4 مرحله‌ای

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم؟

 

تصویرسازی ذهنی برای برگرداندن معشوق


برای شنیدن راهنمای صوتی تصویرسازی ذهنی بازگرداندن عشق از دست رفته، به انتهای فایل تصویری این مطلب مراجعه کنید. متن صحبت‌ها این‌جا وارد شده است، اما خواندن این متن تاثیر آن را به طور کامل از بین خواهد برد. پس از این‌جای کار را فقط در ویدئوی همین صفحه دنبال کنید.


بهتره قبل از شروع کارمون، فضا رو با یک رایحه‌ی دلچسب عود پر کنین. در طول مدت تجسم یادتون باشه که باید همه چیز رو به شکل اول شخص ببینین. نباید خودتون رو تو جایی ببینین، باید اون جا رو از چشم خودتون ببینین. روی مبل یا تخت خواب‌تون آروم بگیرین. عضلات‌تون رو شل کنین و آرامش رو توی دست‌هاتون، تو پاهاتون، توی شونه‌ و گردن، احساس کنین. چشاتونو با یک ذهن کاملا خالی ببندین.

یک نفس عمیق بکشین، و رها کنین. کیفیت نفس کشیدن‌تون، کیفیت زندگی‌تونو مشخص می‌کنه. از بینی نفس بکشین و از دهان خارج کنین. هوا رو توی شش‌ها حبس نکنین و بذارین راهش به سمت شکم باز بشه، طوری که با هر دم شکم‌تون جلو بیاد. یک نفس عمیق بکشین، و رها کنین.

ساعت حوالی شش عصره پاییزه و هوای گرگ و میش آروم داره تاریک می‌شه. روی یک نیمکت چوبی شیک تو یک محیط دنج پر از گلکاری و باغچه‌های زیبا نشستی. نور گرم چراغ‌های پارکی فضا رو روشن کرده و رو به روت یک آب‌نمای بزرگ با هیجان مشغول کاره و با نورپردازی حرفه‌ایش داره مدام رنگ سنگ فرش اطراف رو تغییر می‌‌ده. بوی رطوبت آب و گیاه و هوای تمیز مشام‌تو پر کرده. در اوج آرامش با خودتی. سرتو بر می‌گردونین و به طراحی حرفه‌ای و پر کار نیمکت چوبی می‌ندازی. تو تو فضای دنج پشت خیابون آپارتمان ۳۶۰ متریت تو بهترینو شلوغ‌ترین نقطه‌ی شهر نشستی و داری با خودت خلوت می‌کنی.

یک نفس عمیق بکشین، و رها کنین.

برا تماشای فیلمی که شش ماه منتظرش بودی اومده بودی بیرون یکم تنقلات بخری. مشماتو برمی‌داری بلند میشی تا بری توی خونه فیلمتو شروع کنی. فاصلت با آپارتمانت ۴۰ مترم نمی‌شه. به سمت خونه راه میافتی. به در بزرگ ساختمون که می‌رسی یادت میاد درو باز گذاشته بودی. یک دلشوره‌ی کوچیک به دلت میافته. سریع به سمت آسانسور حرکت می‌کنی. طراحی داخلی لابی این ساختمون مجلل ترکیب سنگ‌های چرمی و چوبه. توجه به چیزی نداریو سریع وارد آسانسور می‌شی. دکمه بالاترین طبقه رو فشار می‌دی و آسانسور به سرعت راه میافته. صورتتو تو دیواره‌های طلایی شفاف و آینه کاریش تماشا می‌کنی.

یک نفس عمیق بکشین، و رها کنین.

در آسانسور که باز می‌شه با احتیاط به سمت در باز آپارتمانت حرکت می‌کنی. وارد خونه می‌شی و به اطراف خونه‌ی بزرگت سرک می‌کشی. این‌جا همون جاییه که یک عمر آرزوش رو داشتی. یک دفعه متوجه سر یکی میشی که پشت بهت رو کاناپه‌ی جلو تلویزیون نشسته. دلشورت تبدیل به ترس می‌شه. آروم به طرفش حرکت می‌کنی. متوجه صدای پات می‌شه و روشو با یک لبخند برمی‌گردونه. عشقت جلوت نشسته. بلند می‌شه و به طرفت میاد. مشما رو میندازی زمین و با تمام وجود بغلش می‌کنی.

این لحظه رو با تموم جزئیات ببینین. همین حالا احساس کنین و به طور کامل لمسش کنین. حالا مرحله‌ی چهارم رو یادتون نره، بعد از تجسم باید کاملا کنارش بذارین. خودتونو با یک چیزی مشغول کنین. امیدوار باشین و این تمرین رو برای همه خواسته‌های زندگی انجام بدین.

 

س‍‍‍‍‍‍‍‍پاس از شما که تا به این‌جا همراهم بودید. شاید لازم باشد که بارها این مطلب را بخوانید یا به پادکست ویدئویی آن بارها گوش دهید. حتما دوباره به سایت طرح طلایی مراجعه کنید، این‌جا مطالب تازه به طور مداوم در این خصوص و توسعه مهارت‌های ضروری زندگی شما منتشر می‌گردد. ویدئوهای دوپینگ تصویرسازی ذهنی مناسب شرایط امروز شماست. این ویدئوها بزرگ‌ترین کمک در جهت بالا بردن افکار و تصاویر ذهن‌تان برای استفاده از قانون جذب است. در پایان، اگر تجربه‌ای در استفاده از قانون جذب برای برگرداندن عشق از دست رفته‌ی خود دارید، حتما این‌جا با ما در میان گذارید.

همین حالا با اشتراک طرح طلایی از تازه‌ترین مطالب و به‌روز رسانی‌ها مطلع شوید.

کاربرانی که این مطلب را دوست داشتند از این موارد نیز استقبال کرده‌اند
۴ نظر
 1. سپیده

  سلام و خسته نباشین خیلی عالی بود مقاله و فایل صوتی فقط اینکه یه سوال دارم اینکه تصویر سازی باید هر روز انجام بشه؟

  1. علی عربی

   با سپاس از شما، تجسم و تصویر سازی باید هر روز قبل و بعد از خواب و با درگیر کردن اوج احساسات انجام بشه. حتما مطلب اشتباه بزرگ تجسم رو ببینید.

 2. اتنا

  ممنونم ازتون که علمتون رو در اختیارمون گذاشتین. من بعد از تجسم هر بار گریه ى شدید میکنم، گریه بار منفی نداره بر رویه مدیتیشنم؟

  1. علی عربی

   سپاس از همراهی شما. قانون جذب چیزهای منفی رو زودتر به زندگی جذب می‌کنه، چون که به احتمال خیلی زیاد فرکانس اون‌ها به ما نزدیک‌تره. اگر خواسته‌ای رو در اختیار نداریم، تنها علت اینه که فرکانس انرژی اون خواسته‌ها توی سطح بالاتری از ماست. گریه‌ی شدید وقتی از غم باشه، غم بیشتری رو به زندگی جذب می‌کنه. تنها هدف ما از تجسم، بالا بردن فرکانس انرژی‌مون هست. غم فرکانس منفی و بسیار پایین داره. اگر با تجسم به گریه می‌رسید همین لحظه دست نگه دارید و برای خوب کردن حال‌تون هر کاری انجام بدید. قبل از هر چیز، باید و باید حال خوب داشته باشید. الآن بدترین زمان برای تنها موندنه.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.